نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار می‌شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 04 بهمن 1400
کد خبر : ۸۳۰۷۴۳
تاریخ انتشار : جمعه ۲۸ آبان ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۳
ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران فردا (شنبه) با حضور وزیر نیرو و رئیس سازمان محیط زیست برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 ششمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آبان ماه توسط انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار می‌شود.

این کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی با هدف بررسی چالش‌ها پیشرو توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و ارائه راهکار‌های بهبود فضای کسب و کار این حوزه در دوران کرونا و تحریم برگزار خواهد شد.

از مهم‌ترین موضوعات مطروحه در این رویداد بین المللی میتوان به بررسی سیاست‌ها و برنامه‌های دولت سیزدهم در توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر، بررسی چالش بازار انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور و راهکار‌های برون رفت از وضع فعلی، روش‌های نوین تامین مالی و حضور صنایع بزرگ در سرمایه گذاری نیروگاه‌های تجدیدپذیر جهت تأمین برق، سیاست‌های بومی سازی صنعت انرژی‌های تجدیدپذیر و بررسی روند توسعه تکنولوژی انرژی‌های تجدیدپذیر در دنیا با حضور سخنرانان خارجی می‌توان اشاره کرد.

با توجه به لزوم ایجاد بستری مناسب جهت معرفی الگو‌های برتر در زنجیره توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر کشور با حمایت وزارت نیرو، ساتبا، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و دیگر سازمان‌های ذی‌ربط، جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر توسط انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران طراحی شده و در افتتاحیه ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران، به فعالان برتر و منتخب این حوزه در سطوح زیر اعطا خواهد شد.

این جایزه با هدف ایجاد انگیزه و تحرک برای توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر، ترویج و ارتقای آگاهی جامعه در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، تقدیر از نمونه‌های موفق کشوری توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و کمک به شکل‌گیری و تکمیل اکوسیستم انرژی‌های تجدیدپذیر با حضور نقش‌آفرینان این حوزه برگزار می‌شود.

این رویداد با همکاری انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران و حمایت وزارت نیرو و ساتبا و دیگر سازمان‌های متولی برپا می‌شود.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۹.۵۹°    ۹.۹۹°