مشکل کشور نبود امکانات نیست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 18 آذر 1400
کد خبر : ۸۳۰۹۹۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۲ آذر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۷
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مشکل اول کشور نبود امکانات نیست، بلکه نداشتن برنامه و نقشه راه مدون و مدیریت است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محمد باقر قالیباف در مراسم رونمایی از سردیس پنج نفر از طلایه داران بازی‌های آسیایی تصریح کرد: ورزش یک پدیده چند جانبه است؛ از یک منظر واقعا یک صنعت و از منظری دیگر یک پدیده مهم اجتماعی است.

وی افزود: ورزش گرچه از سیاست به دور است، اما در حوزه سیاسی نیز به ویژه در مواقعی که شاید فرصت سخن از دیپلماسی نیست، افتخار آفرینی می‌کند.

رئیس مجلس گفت: در ورزش هزینه‌ای وجود ندارد، بلکه از ابتدا تا انتها سرمایه گذاری برای امروز و آینده است؛ اگر از این پدیده غفلت شود، هزینه‌های سرسام آوری در حوزه آسیب‌های اجتماعی به بار خواهد آمد که بعد‌ها با هزینه صد‌ها برابری نیز هرگز جبران نمی‌شود.
 

قالیباف ورزشکاران و قهرمانان را الگو جوانان و نماد فرهنگ کشور خواند و تصریح کرد: حتما در مجلس تلاش خواهیم کرد تا در حداقل زمان ممکن و بر اساس قانون آیین نامه داخلی، رفع مشکلات این حوزه را پیگیری کنیم.

وی افزود: باور دارم؛ مشکل اول کشور نبود امکانات نیست، بلکه نداشتن یک برنامه مشخص، نقشه راه مدون و مدیریت در سطوح مختلفی است که به ما آسیب وارد کرده است، هر کجا به فرهنگ ما می‌توانیم باور داشتیم از مشکلات عبور کرده و به موفقیت رسیدیم.
 
 
در این آیین از سردیس؛ علی باغبان‌باشی، میر رسول رئیسی، تیمور غیاثی، هوشنگ کارگر نژاد و مدال آور پارالمپیک راضیه شیر محمدی رونمایی شد.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲.۷۹°    ۷.۹۹°