بسیج توطئه‌های بزرگ را در هم شکست
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 18 آذر 1400
کد خبر : ۸۳۱۰۷۶
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۹
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی: خیل عظیم لشکر بسیج در بحران‌های سخت ۴۳ ساله انقلاب اسلامی اقتدار و عظمت خود را به نمایش گذاشتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
سردار سلامی در همایش اقتدار بسیجیان خراسان جنوبی در بیرجند گفت: خیل عظیم این لشکر الهی در بحران‌های سخت ۴۳ ساله انقلاب اسلامی محبت و اقتدار خود را به نمایش گذاشتند و خود را سپر امواج بلا کردند و برخی نخل‌ها با قامتشان بر زمین فرو افتاد تا یک ملت با هدایت رهبر و مولا و مبتدایشان پایدار بماند.

وی افزود: بسیج یک شرف، یک افتخار و یک خاطره ماندگار و شیرین است.

به گفته وی بسیج با الهام از امام راحل بزرگوار، ژرف اندیشی نسبت به مخاطرات و بحران‌های پیش روی انقلاب به یک اعجاز دست یافت و نهالی در سرزمین باور مردم و در سرزمین ایمان آن‌ها کاشت و در دوران پربرکت و مبارک حیات ایشان توسط رهبر عزیز و عظیم الشان انقلاب که خود بسیجی جانبازی است، این نهال به یک شجره طیبه ریشه دار با شاخسار‌های ثمر بخش تبدیل شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیج حقیقیتا یک موهبت الهی بود و هست و برای همیشه خواهد بود.

وی گفت: به برکت این حقیقت بزرگ، این حقیقت زبیا و درخشان، این جریان سیاسی شکل گرفت و ایثار، جوانمردی و غیرت ابوالفضلی، شهادت طلبی، صداقت و راست گویی، محبت به ایران و عشق و آزادگی هر چه فضلیت است در شاکله این نهاد الهی در بسیجی مخلص خدا وجود دارد.

به گفته سردار سلامی، شاکله بسیج از جنود الهی است و از هر دشمنی هرچند بزرگ هرگز در قلب خود جز طمأنینه و احساس آرامش و احساس توکل و اعتماد به نفس چیز دیگری نمی‌بیند و هر مخاطره سختی را به برکت وجود فداکارانه خود به یک فرصت برای شکوفایی اسلام و سربلندی ایران تبدیل می‌کند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: بسیج آن سرو در هم شکننده‌ی توطئه‌های بزرگی است که برای شکست دادن انقلاب بزرگ شکل گرفته اند.

وی بابیان اینکه جنگ تحمیلی نقشه سیاسی جهانی بود که خواستند ایران را از شطرنج سیاسی کشور‌ها خارج کنند گفت: همه شیاطین عالم اعم از شرق و دست نشانده‌هایی در کشور‌های همسایه ما همه با هم در توطئه‌های جهانی به کمک صدام آمدند و گرنه صدام کسی نبود که در این مقیاس و افق حرکت کند و به جنگ با ایران برخیزد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: هشت سال جنگ، یک طراحی جهانی علیه انقلاب اسلامی بود که در این رابطه ایران با حاکمیت انقلاب اسلامی با رهبری‌های امام راحل به پیروزی رسید.

سردار سلامی گفت: در این جنگ همه شیاطین به میدان آمدند و بسیج به میدان این رزمگاه بزرگ و عظیم آمد تا یک خطر سنگین را از کشور دور کند و توطئه‌های دشمنان به نفع ایران بر هم خورد و همه ملت ایران در یک نگاه بسیجی شدند و در مقابل دشمنان ایستادند و در این صراط اقتدار به میدان آمدند و پژواک صدای بیگانه نشدند.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۰.۴°    ۱۱.۷۹°