ارتباط شورای عالی انقلاب فرهنگی با قوای سه گانه مشخص شود
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 27 دی 1400
کد خبر : ۸۳۱۵۱۱
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۰۹ آذر ۱۴۰۰ - ۱۹:۴۹
رئیس جمهور با اشاره به لزوم مشخص بودن ارتباط شورایعالی انقلاب فرهنگی با دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف کشور خواستار تعریف و تدوین نسبت بین این شورا با قوای سه گانه و سایر دستگاه‌های اجرایی شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی عصر امروز (سه‌شنبه، ۹ آذر) در جلسه شورای‌عالی انقلاب فرهنگی ضرورت انطباق لوایح با سیاست‌های فرهنگی گفت: کارگروه توجه داشته باشد که در دوره جدید شورا در حوزه فرهنگ، علم، اخلاق و معنویت، فعالیت‌ها و برنامه‌ریزی‌هایی متفاوت‌تر از گذشته انجام و باید با این دیدگاه برنامه‌های پیشنهادی تدوین و تنظیم شود.

رئیس جمهور با اشاره به لزوم مشخص بودن ارتباط شورای‌عالی انقلاب فرهنگی با دستگاه‌ها و بخش‌های مختلف کشور خواستار تعریف و تدوین نسبت بین این شورا با قوای سه گانه و سایر دستگاه‌های اجرایی شد.

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی موضوع الزامات مرتبط با فعالیت شورا به عنوان قرارگاه علم و فرهنگ کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و ادامه مباحث به جلسه بعدی شورا موکول شد.

در این جلسه همچنین آقایان مخبر دزفولی به عنوان نماینده شورای عالی انقلاب فرهنگی در هیئت تجدید نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، عادل پیغامی به عنوان نماینده شورا در هیئت تجدید نظر دانشگاه آزاد اسلامی، منصور کبکانیان به عنوان نماینده شورا در هیئت تجدید نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، محمد حسین ساعی به عنوان نماینده شورا در هیئت نظارت بر مطبوعات و محمد علی کی نژاد به عنوان نماینده شورا در هیئت عالی جذب انتخاب شدند.

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰.۷۹°    ۶.۹۹°