حضور رئیس‌جمهور در تجمع خانواده بیماران SMA
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  دوشنبه 27 دی 1400
کد خبر : ۸۳۱۵۳۸
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰ - ۱۳:۳۱
رئیس‌جمهور پس از نشست مشترک مجلس و دولت، در جمع خانواده بیماران SMA که مقابل مجلس شورای اسلامی تجمع کرده بودند، حضور یافت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور پیش از ظهر امروز (چهارشنبه) و پس از پایان نشست مشترک هیئت دولت و نمایندگان مجلس در جمع خانواده بیماران SMA که از روز یکشنبه مقابل مجلس تجمع کرده اند، بصورت سرزده حضور یافت.

رئیس جمهور، هنگام خروج از ساختمان مجلس، با مشاهده خانواده‌هایی که به همراه فرزندان بیمار خود کنار خیابان تجمع کرده بودند، از ماشین پیاده شد و با حضور در جمع آن‌ها با این خانواده‌ها گفتگو کرد.

والدین بیماران SMA که از حضور رئیس جمهور در بین خود بسیار خوشحال شده بودند، درخواست‌ها و مطالبات شان در زمینه تامین دارو و مشکلات درمانی فرزندانشان را با حجت الاسلام رئیسی، مطرح کردند.

حجت الاسلام رئیسی ضمن ابراز همدردی با این خانواده ها، اطمینان داد که دولت برای برطرف کردن مشکلات دارو و درمان کشور بویژه بیماران خاص مانند بیماران SMA تمام توان خود را بکار خواهد گرفت.

پس از سخنان کوتاه رئیس جمهور، تجمع کنندگان با تکبیر و صلوات خوشحالی خود را از حضور و دستور رئیس جمهور اعلام کردند.

SMA یک بیماری ژنتیکی پیش رونده در نوزادان است که با گذشت زمان شدت این بیماری عصبی عضلانی افزایش می‌یابد و برای جلوگیری از تشدید آن، بیماران مبتلا حتما باید تحت درمان بوده و دارو مصرف کنند.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰.۷۹°    ۶.۹۹°