تلاش سپاه برای کاهش تنش آبی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 29 دی 1400
کد خبر : ۸۳۱۷۹۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۴
جانشین فرمانده کل سپاه گفت: با توجه به امکانات کاملی که در سپاه داریم تلاش می‌کنیم از نگرانی مردم زابل و زاهدان در زمینه تنش آبی کاسته شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ پاسدار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه در حاشیه بازدید از پروژه انتقال آب از چاه نیمه‌های سیستان، با اشاره به اینکه خداوند متعال همواره برای بندگانش عنایت‌های زیادی دارد و از سوی دیگر انتظار دارد، مردم توانمندی‌هایی که دارند را به کار گیرند، اظهار داشت: امروز در چاه نیمه‌های منطقه سیستان آب زیادی موجود است که این مقدار آب می‌تواند تا یک سال پاسخگوی نیاز و استفاده مردم زاهدان و منطقه سیستان باشد.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: باید با مدیریت، این حجم آب از یک چاه نیمه به چاه نیمه دیگر منتقل و آب مورد نیاز مصرفی مردم تامین شود؛ در اجرای این پروژه، قرارگاه سازندگی سپاه در کنار نیرو‌های بسیج و سپاه مستقر شده است و کار‌ها را با جدیت دنبال می‌کند.
وی بیان کرد: با توجه به امکانات کاملی که در سپاه داریم، در اجرای این پروژه دست به دست مردم داده‌ایم تا نگرانی مردم زابل و زاهدان در مورد تنش آبی کاسته شود و امید می‌رود در سال آبی جاری، شاهد بارندگی‌های بیشتری باشیم تا برای سال آینده دچار مشکل کمبود آب نباشیم.
سردار فدوی گفت: اگر برای میزان آب موجود مدیریت باشد و کار به درستی و با عزم و جزم دستگاه‌های مرتبط، انجام شود، نگرانی نخواهیم داشت. باید آب را جهت استفاده، با روش به صرفه که مردم به آن عادت دارند به دست آن‌ها برسانیم که البته تلاش‌های خوبی در این راستا صورت گرفته است و همه مجموعه‌ها در کنار هم در راستای حل تنش آبی پای کار آمده‌اند و با تمام ظرفیت‌ها و توانمندی‌ها در کنار مدیریت صحیح، کار در حال پیشرفت است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱.۴۱°    ۲.۹۹°