عملیات شهادت طلبانه واکنش به جنایات رژیم صهیونیستی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 08 بهمن 1400
کد خبر : ۸۳۲۸۲۲
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۰۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۰
گروه‌های مقاومت فلسطین عملیات استشهادی جدید در غرب جنین واقع در کرانه باختری اشغالی را واکنشی طبیعی به جنایات رژیم صهیونیستی دانستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
به نقل از فلسطین الیوم، گروه‌های مقاومت فلسطین عملیات استشهادی جدید در نزدیکی ایست و بازرسی «دوتان» در غرب شهر جنین را واکنشی طبیعی به جنایات رژیم صهیونیستی علیه اسیران زن در زندان‌های اسرائیل دانستند.

«حازم قاسم» سخنگوی جنبش حماس نیز در بیانیه‌ای گفت: این یک عملیات استشهادی جدید است که از سوی جوانان انقلابی در واکنش به جنایات اشغالگران علیه ملت فلسطین به ویژه اسیران مرد و زن صورت گرفت.

وی افزود: این انقلاب تا پایان اشغالگری و تشکیل دولت فلسطین به پایتختی قدس ادامه خواهد یافت.

کمیته‌های مقاومت در فلسطین نیز در بیانیه‌ای ضمن تسلیت به مناسبت شهادت مجری عملیات استشهادی در نزدیکی ایست و بازرسی «دوتان» در غرب جنین اعلام کرد که این عملیات واکنشی طبیعی به جنایات رژیم صهیونیستی علیه اسیران زن در زندان‌های رژیم صهیونیستی است.

در این بیانیه آمده است: عملیات استشهادی جدید بیانگر این است که مقاومت با وجود همه اقدامات سرکوبگرانه، در دل‌ها و ذهن‌های جوانان انقلابی در کرانه باختری ریشه دوانده است

این بیانیه می‌افزاید: ملت ما به مقاومت خود ادامه خواهند داد و مقاومت و انقلاب و انتفاضه تا نابودی رژیم تروریست صهیونیستی و ریشه کنی آن از سرزمین فلسطین گسترش خواهد یافت.

کمیته‌های مقاومت از جوانان انقلابی خواستند که مقاومت را تشدید کرده و سرزمین فلسطین را به آتشفشان خشم و زیر پای اشغالگران صهیونیست تبدیل کنند.

رسانه‌های فلسطینی پیش از این اعلام کردند که دو نظامی صهیونیست در پی جدیدترین عملیات استشهادی در غرب جنین زخمی شدند.

بر اساس این گزارش، یک جوان فلسطینی با خودروی خود به سمت نظامیان صهیونیست حمله ور شد و در پی این عملیات دو نظامی صهیونیست زخمی شدند.

این عملیات استشهادی در نزدیکی ایست و بازرسی «دوتان» در غرب جنین انجام شد و مجری آن به ضرب گلوله نظامیان صهیونیست به شهادت رسید.

اتومبیل این جوان فلسطینی پس از اینکه هدف تیراندازی نظامیان صهیونیست قرار گرفت طعمه حریق شد و کاملا در آتش سوخت.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱.۴۱°    ۱.۹۹°