مجامع انتخاباتی فدراسیون‌های ورزشی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  پنجشنبه 30 دی 1400
کد خبر : ۸۳۳۴۵۶
تاریخ انتشار : جمعه ۱۰ دی ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۴
مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌های ورزشی: برای ۱۰ فدراسیون باید انتخابات برگزار شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
خسروی مدیرکل دفترامور مشترک فدراسیون‌های ورزشی در برنامه نبض ورزش شبکه خبر گفت: ده فدراسیون در نظر گرفته شده تا انتخابات در آن‌ها برگزار شود از این میان صلاحیت نامزد‌های چهار فدراسیون تایید شده است و در آینده نزدیک انتخابات این‌ها برگزار می‌شود.
خسروی گفت: احراز صلاحیت نامزد‌های ریاست و اعضای هیئت مدیره زمانبر است، اما تلاش می‌کنیم انتخابات در زمان مقرر انجام شود.
وی با بیان اینکه بیست روز از پایان دوره تمام دعوت نامه‌ها به فدراسیون‌ها ارائه شده است، افزود: این انتخابات بر اساس اساسنامه جدید برگزار می‌شود و خیلی از ابهامات و سوالات با اجرایی شدن انتخابات برطرف خواهد شد.
طبق اساسنامه جدید فدراسیون‌ها باید کمیسیون ورزشکاران، داوران و مربیان خود را تشکیل داده و فعال کنند تا نماینده آن‌ها را برای حضور در مجمع مشخص کنند.

جامعه ورزشی از روند انتخابات فدراسیون ها رضایت ندارند
حسن ملکی، مربی تکواندو هم در این برنامه با انتقاد از روند انتخابات فدراسیون‌های ورزشی گفت: اگر ورزشکاران یک رشته از مدیریت ۱۰ ساله رئیس فدراسیون ناراضی باشند، انتخاب مجدد او با استفاده از تبصره ها، ظلم به آن رشته ورزشی است.
وی افزود: یکی از شرایط عضویت در کمیسیون مربیان، داشتن ۲۵۰ شاگرد است، در حالی که کسی که ۲۵۰ شاگرد دارد به همان اندازه سود مالی بیشتری دارد.
ملکی گفت: یکی از اشکالات این است که مربی که فقط ۲۵۰ شاگرد دارد می‌تواند عضو کمیسیون مربیان شود، اما مربی که در تکواندو تاثیرگذار بوده نمی‌تواند عضو باشد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۱.۲۱°    ۱.۹۹°