به هیچ وجه نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 08 بهمن 1400
کد خبر : ۸۳۳۴۵۷
تاریخ انتشار : شنبه ۱۱ دی ۱۴۰۰ - ۰۶:۳۵
رئیس جمهوری:
رئیس جمهور با اشاره به اینکه دولت برنامه‌ای برای افزایش نرخ بنزین ندارد، گفت: در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع بنزین را عادلانه کند که آن هم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
رئیس جمهور در ادامه سفر خود به استان قم، شامگاه جمعه در دیدار با اعضای شورای عالی جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ضمن تشکر از زحمات دولت‌ها و مجالس و مدیران پیشین گفت: در شرایط خاصی دولت را تحویل گرفتیم بطوریکه حتی برای پرداخت حقوق مرداد کارکنان دولت با مشکل روبرو بودیم، اما در این مدت بدون استقراض از بانک مرکزی حقوق‌ها پرداخت شده است.

وی با تشریح تلاش‌های دولت در ماه‌های ابتدایی تحویل گرفتن دولت، افزود: با انجام واکسیناسیون گسترده شمار فوتی‌ها اکنون ۲ رقمی شده، کالا‌های اساسی به میزان کافی ذخیره سازی شده، و فروش نفت هم افزایش یافته است.
رئیسی ایجاد سامانه «بازرگام» را اقدامی موثر و ضروری برشمرد و خاطرنشان کرد: به لطف خداوند در بازار کالا کم نداریم و برای کنترل قیمت‌ها برنامه‌ریزی‌های خوبی صورت گرفته است
رئیس جمهور اتمام پروژه‌های نیمه تمام را در کشور یکی از مهم‌ترین اهداف دولت سیزدهم اعلام کرد و تصریح کرد: تنها بخش دولت که اجازه کلنگ‌زنی دارد وزارت راه و شهرسازی است که باید طرح ملی مسکن را طبق قانون اجرایی کند.
رئیسی در مورد شایعه افزایش نرخ بنزین گفت: ما به هیچ وجه نمی‌خواهیم قیمت بنزین را افزایش دهیم بلکه در حال بررسی طرح‌هایی هستیم که نحوه توزیع سهمیه بنزین را عدلانه کند که انهم فعلا به صورت آزمایشی و محدود اجرا می‌شود تا اثار مثبت و منفی انرا دقیق و به صورت میدانی ارزیابی کنیم.

 ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در قالب سیزدهمین سفر استانی دولت سیزدهم روز گذشته وارد قم شد.

در جریان بازدیدها، دیدار‌ها و جلسات روز نخست سفر رییس جمهور و برخی اعضای هیات دولت به قم، تصمیمات و اعتبارات مهمی برای کاهش مشکلات قم در حوزه‌های مختلف اقتصادی، اجتماعی و عمرانی در نظر گرفته شده بود.

رئیس جمهور در روز دوم سفر خود نیز بطور جداگانه با حضرات آیات علوی گرگانی، نوری همدانی، سبحانی، جوادی آملی، صافی گلپایگانی و شبیری زنجانی از مراجع تقلید دیدار و با آنان در خصوص موضوعات مختلف بخصوص مسائل اقتصادی و معیشت، روابط خارجی و مسائل فرهنگی گفتگو کرد.

نشست مطبوعاتی آقای رئیسی با اصحاب رسانه قم از دیگر برنامه‌های سفر دو روزه رییس جمهور به این استان بود.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰.۵۹°    ۳.۹۹°