برف و باران در جاده‌های ۹ استان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 29 دی 1400
کد خبر : ۸۳۳۵۶۳
تاریخ انتشار : يکشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵
مرکز مدیریت راه‌های کشور از تداوم بارش برف و باران در جاده‌های استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، یزد، کرمان، خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور، اکنون تردد در محور‌های چالوس، هراز، فیروزکوه، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت روان است.
همچنین جاده‌های شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی گزارش شده است.
آخرین وضعیت ترافیکی سایر جاده‌ها نیز حاکی از ترافیک سنگین در آزادراه کرج- قزوین حدفاصل «استاندارد» تا «مهر ویلا» و محدوده «گلدشت» و ترافیک نیمه سنگین در آزادراه قزوی - کرج محدوده پل فردیس است.
آخرین وضعیت جوی نیز از بارش برف و باران در برخی از محور‌های استان‌های اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، یزد و کرمان حکایت دارد. بارندگی در جاده‌های استان‌های خوزستان، بوشهر، هرمزگان و سیستان و بلوچستان نیز تداوم دارد.
بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، امروز بیشترین بارش برف مربوط به استان‌های فارس با ۴۰ سانتی‌متر، کهگیلویه و بویر احمد با ۱۳ سانتی‌متر، کرمان با ۱۰ سانتی‌متر و چهارمحال و بختیاری با ۹ سانتی‌متر خواهد بود. استان‌های سیستان و بلوچستان، فارس، بوشهر، کرمان و هرمزگان نیز بیشترین بارش باران را هر کدام به ترتیب با ۳۰ میلی‌متر، ۸۰ میلی‌متر، ۱۰۰ میلی‌متر، ۱۰۰ میلی‌متر و ۱۲۰ میلی‌متر تجربه خواهند کرد.
برپایه این گزارش، محور‌های شمالی از جمله چالوس، هراز، فیروزکوه و آزادراه تهران- شمال چندان بارش برف و باران را تجربه نخواهند کرد و بارش باران از هشت سانتی‌متر تجاوز نخواهد کرد.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲.۲۱°    ۳.۵۹°