جزئیات ثبت نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان پایتخت
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 05 بهمن 1400
کد خبر : ۸۳۳۶۶۴
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۸
مدیر اداره رفاه سازمان تاکسیرانی شهر تهران جزئیات ثبت نام بیمه تکمیلی تاکسیرانان شهر تهران را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
خانم مریم قلی زاده در ارتباط با برنامه روی خط خبر گفت: یکی از دغدغه‌های اصلی تاکسیرانان تهران و خانواده‌های آنان بحث تامین هزینه‌های درمانی است بنابراین سازمان نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در راستای ارائه خدمات رفاهی و ارتقاء سطح سلامت تاکسیرانان شهر تهران نسبت به ثبت نام بیمه درمان تکمیلی انان و خانوده‌های آنان اقدام کرده است.

وی افزود: این امکان از طریق درگاه‌های ارتباطی فراهم شده است و تاکسیرانان می‌توانند از طریق پیامکی که برای انان ارسال شده است و نیز از طریق لینک داخل پیامک به درگاه‌های ارتباطی مراجعه و نسبت به ثبت نام بیمه تکمیلی خود و اعضای خانواده خود اقدام کنند.

مدیر اداره رفاه سازمان تاکسرانی شهر تهران گفت: این پیامک برای همه تاکسیرانان شهر تهران ارسال شده است و طبق قوانین بیمه کشور هر فرد مجاز است صرفا از خدمات بیمه تکمیلی یکی از شرکت‌های بیمه گر استفاده کند.

خانم قلی زاده افزود: از تاکسیرانان درخواست داریم اگر بر هر دلیل و به هر شکل اکنون از بیمه تکمیلی بهر‌مند هستند از ثبت نام مجدد خودداری کنند ولیکن ما محدودیتی برای ثبت نام نداریم و ثبت نام طرح پایه یک بیمه درمان تکمیلی برای همه تاکسیرانان رایگان است.
 
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۵.۲۱°    ۲.۹۹°