ساماندهی مجتمع‌های صنفی و صنعتی بخش غیردولتی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  چهارشنبه 29 دی 1400
کد خبر : ۸۳۳۶۸۵
تاریخ انتشار : سه‌شنبه ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۲
معاون اول رئیس جمهور در جلسه‌ای به بررسی مشکلات مجتمع‌های صنفی و صنعتی بخش غیردولتی در جهت رفع موانع تولید و افزایش اشتغال پرداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،

 در جلسه‌ای با حضور محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور مشکلات مجتمع‌های صنفی و صنعتی بخش غیردولتی در جهت رفع موانع تولید و افزایش اشتغال مورد بررسی قرار گرفت.

به دنبال بازدید چند روز قبل معاون اول رئیس جمهور از تعدادی واحد‌های تولیدی و صنعتی در شهرک صنعتی زواره‌ای، جلسه‌ای با حضور معاون اجرایی رییس جمهور، وزرای جهاد کشاورزی و صمت، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست و استاندار تهران تشکیل و در آن تصمیمات لازم برای ساماندهی مجتمع‌های صنفی و صنعتی بخش غیردولتی اتخاذ شد.

معاون اول رئیس جمهور در این جلسه رفع مشکلات این بخش برای افزایش تولید و اشتغال را ضروری دانست و از همه مدیران مربوطه خواست تا با رعایت همه ضوابط زیست محیطی و استفاده از تکنولوژی‌های روز راه حل‌های مناسب را برای رفع این مشکلات ارائه دهند.

در پایان این جلسه مقرر شد تا با محوریت معاون اجرایی رئیس جمهور و حضور وزرای صمت و جهادکشاورزی، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست، استاندار تهران و معاون عمرانی وزیر کشور ظرف دو هفته آینده آیین نامه‌ای برای رفع و ساماندهی مشکلات این بخش جهت بررسی و ارائه در هیئت دولت آماده شود.

 

پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲.۲۱°    ۳.۵۹°