حضور میدانی معاون اول رئیس جمهور در مناطق سیلزده جنوب کرمان
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 08 بهمن 1400
کد خبر : ۸۳۳۷۷۵
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۷
معاون اول رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و استاندار کرمان با بالگرد از مناطق سیلزده شهرستان‌های منوجان، قلعه‌گنج و رودبارجنوب بازدید کردند و بعد از آن به صورت میدانی وارد مناطق سیلزده جنوب کرمان شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از ایرنا، محمد مخبر و سیدجواد ساداتی نژاد، استاندار کرمان رئیس سازمان جهاد کشاورزی جنوب و جمعی از مسئولان استان کرمان به صورت هوایی مناطق سیلزده این منطقه را بررسی کردند.

معاون اول رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی پس از بازدید هوایی با حضور استاندار کرمان به صورت میدانی از شهرستان منوجان و قلعه گنج نیز بازدید و شرایط را بررسی کردند.

معاون اول رئیس جمهور، وزیر جهاد کشاورزی و استاندار کرمان در این بازدید‌ها از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات مناطق جنوب این استان در سیل اخیر قرار گرفتند.

روستا‌های تژدانو در شهرستان منوجان و چاه نصیری، چراغ آباد، زر و شیرآباد در شهرستان منوجان به صورت میدانی توسط معاون اول رییس جمهوری و وزیر جهاد کشاورزی مورد بررسی قرار گرفتند.

معاون اول رئیس جمهور و وزیر جهاد کشاورزی امشب در نشست مدیریت ستاد بحران منطقه جنوب کرمان در جیرفت شرکت می‌کنند.

مخبر همچنین در برخی مناطق سیلزده در جمع مردم جنوب کرمان حضور یافت و به گفتگو با مردم پرداخت و پای درد و دل آن‌ها نشست.

معاون اول رئییس جمهور دستورات لازم را برای جبران خسارات وارد شده به مردم جنوب کرمان و تأسیسات شهری و روستایی صادر کرد و از استاندار کرمان خواست تمام ظرفیت‌های استان را برای کمک به مردم بسیج کند.


پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰.۵۹°    ۲.۹۹°