پیام تبریک رئیس جمهور تاجیکستان به رئیسی
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  جمعه 08 بهمن 1400
کد خبر : ۸۳۳۹۱۱
تاریخ انتشار : شنبه ۱۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴
رئیس جمهور تاجیکستان در پیامی به رئیس جمهور ایران، سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک با ایران را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
امامعلی رحمان گفت: اطمینان داریم با عزم قوی و سعی و تلاش صادقانه و مشترک طرف‌ها، ما می‌توانیم مناسبات دو کشور با مشترکات تاریخی و فرهنگی را با نتایج قابل ملاحظه‌تر و در راستای منافع والای مردمانمان غنی گردانیم.

امامعلی رحمان در این پیام ضمن تبریک سی امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و جمهوری اسلامی ایران، افزود: اطمینان داریم با عزم قوی و سعی و تلاش صادقانه و مشترک طرف‌ها، ما می‌توانیم مناسبات دو کشور با مشترکات تاریخی و فرهنگی را با نتایج قابل ملاحظه‌تر و در راستای منافع والای مردمانمان غنی گردانیم. رئیس جمهور تاجیکستان سی امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک با ایران را تبریک گفت

متن پیام رئیس جمهور تاجیکستان به این شرح است:

جناب آقای سید ابراهیم رئیسی
رئیس محترم جمهوری اسلامی ایران

عالیجناب،  رئیس جمهور محترم.

لطفا تبریکات صمیمی و تمنیات نیک اینجانب و دولت جمهوری تاجیکستان را به مناسبت سی امین سالگرد برقراری روابط دیپلماتیک بین جمهوری تاجیکستان و  ایران، رویداد خاطرمان برای مردمان دو کشور بپذیرید.

کشور‌های ما طی این دوره به منظور دستیابی به سطح بلند مناسبات سازنده، دریافت راه‌های نو تحکیم همکاری‌های فراگیر و تأمین دورنمای ثمره‌بخش گسترش آن‌ها به طور مستمر تدابیر عملی اندیشیده‌اند و ما ادامه تلاش‌های دو کشور را در این جاده مهم ارزیابی می‌کنیم.

تاجیکستان همواره جانبدار توسعه روزافزون روابط کشورهایمان در حوزه‌های گوناگون با روحیه حسن تفاهم، همیاری و اعتماد، تهیه و تحقق طرح و برنامه‌ها و اقدامات سازگار برای دستیابی به این اهداف می‌باشد.

اطمینان داریم با عزم قوی و سعی و تلاش صادقانه و مشترک طرف‌ها، ما می‌توانیم مناسبات دو کشور با مشترکات تاریخی و فرهنگی را با نتایج قابل ملاحظه‌تر و در راستای منافع والای مردمانمان غنی گردانیم.

امیدوارم این رویداد مهم با دستاورد‌های نوین خود مناسبات دو کشور دوست و برادر را رنگین نماید.

با تجدید تبریکات خویش از درگاه خداوند برای جنابعالی سلامتی کامل و کامیابی و برای مردم دوست ایران صلح و ثبات، نیکو احوالی و شکوفایی بیش از پیش مسالت دارم.

با احترام
امامعلی رحمان
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۰.۵۹°    ۳.۹۹°