بازگشایی حداکثری مدارس استان تهران
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  شنبه 09 بهمن 1400
کد خبر : ۸۳۴۴۳۵
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۷:۲۰
استاندار تهران از بازگشایی حداکثری مدارس استان تهران طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
آقای محسن منصوری در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما درباره بازگشایی مدارس افزود: گزارشی از آموزش و پرورش ارائه شد، مبنی بر اینکه در زمینه ارتقای سطح سواد دانش آموزان باید تصمیم‌های جدی گرفت، چراکه تعطیلی مدارس منجر به افت تحصیلی شده و تاکید مصوبه ستاد ملی کرونا هم بازگشایی حداکثری مدارس است.
وی ادامه داد: در تهران به سبب رعایت ملاحظات و پروتکل‌ها، ۹۰ درصد مدارس شرایط بازگشایی داشتند، اما متوسط بین دو روز، دانش آموزان در مدارس حضور پیدا می‌کردند که مصوب شد با رعایت حفظ سلامت و پروتکل‌های بهداشتی، بازگشایی حداکثری مدارس را در استان تهران برنامه ریزی کنیم.
استاندار تهران گفت: البته سبک بازگشایی مدارس تهران متفاوت است و یک روز - دو روز به صورت نوبتی است و ما نیز این را ملاک قرار می‌دهیم اینکه مدارس به صورت حداکثری ۱۰۰ درصدی باز شود ممکن است آسیب‌های وارد کند.
وی افزود: به هر حال ما در بحث بازگشایی مدارس در تهران آمار خوبی نداریم که برای جلوگیری از افت تحصیلی بازگشایی مدارس در دستور کار قرار گرفته است و دنبال می‌شود.
منصوری گفت: در مورد دانشگاه‌ها هم به همین صورت است و جایی که امکان بازگشایی وجود نداشته باشد تاکید بر حضوری برگزار کردن امتحانات است.
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
-۲.۴۱°    ۲.۹۹°