پیش‌ بینی‌ وضعیت آب و هوا در هفته آینده
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
15:01 - پنجشنبه 08 آبان 1399
کد خبر : ۸۴۵۳۴
تاریخ انتشار : جمعه ۲۲ اسفند ۱۳۹۳ - ۲۱:۳۸
مدیر مرکز پیش‌ بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور آخرین پیش‌ بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشور را اعلام کرد.
پیش‌ بینی‌ وضعیت آب و هوا در هفته آینده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، احد وظیفه در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین پیش‌بینی‌ها از وضعیت آب و هوای کشوردر روزهای آتی، گفت: براساس نقشه‌های پیش یابی هواشناسی امروز در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان ابرناکی و بارش پراکنده گاهی با وزش باد پیش بینی می‌شود که به تدریج از مقدار ابرها دراین مناطق کاسته می شود.

وظیفه افزود: همچنین با گذر موج تراز میانی جو در برخی مناطق شمال غرب، غرب، دامنه های مرکزی و جنوبی زاگرس و دامنه های البزر افزایش ابر، وزش باد و بارش پراکنده پیش‌ینی می شود.

وی با بیان این که فردا در ارتفاعات زاگرس مرکزی و جنوبی افزایش ابر و بارش پراکنده پیش بینی می شود، افزود: یکشنبه در برخی شمال غرب، غرب، سواحل دریای خزر و دامنه های البرز، شرق، شمال شرق، جنوب شرق و نواحی مرکزی کشور، ابرناکی و بارش پراکنده پیش بینی می شود.

مدیر مرکز پیش‌ بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به این که وضعیت آسمان تهران در شنبه کمی ابری و دربرخی مناطق نیمه ابری و غبارصبحگاهی پیش‌بینی می‌شود، افزود: کمینه و بیشینه دمای تهران نیز 6 و 17 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد بود.

احد وظیفه افزود: همچنین آسمان پایتخت، یکشنبه کمی ابری به تدریج همرا با افزایش ابر و در ارتفاعات بارش پراکنده خواهد بود که کمینه و بیشینه دما با دو درجه افزایش 7 و 17 درجه سانتیگراد بالای صفر پیش‌بینی می‌شود.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۱°    ۲۲°