هلال شیعی سناریوی تبلیغاتی است
تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
 -  سه‌شنبه 16 آذر 1400
کد خبر : ۹۰۴۸۴
تاریخ انتشار : شنبه ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۹
مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران در واکنش به انتساب خبر تشکیل هلال شیعی به اظهارات اخیر فرمانده کل سپاه تاکید کرد: طرح تشکیل هلال شیعی، سناریوی تبیلغاتی شکست خورده صهیونیست ها و امریکایی‌ها علیه انقلاب اسلامی و ملت ایران است.
هلال شیعی سناریوی تبلیغاتی است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، سردار سرتیپ رمضان شریف در پی سخنان سردار سرلشکر محمد علی جعفری در نشست نهایی کنگره بزرگداشت 3000 شهید استان سمنان در پنجشنبه گذشته و انتساب جمله "هلال شیعی در حال شکل‌گیری است" به وی، اظهار کرد: انتساب این جمله به سخنان فرمانده کل سپاه یک برداشت ناقص و تحریف همراه با شیطنت از تحلیل ایشان از وضعیت و تحولات منطقه و اهداف و نقشه‌های امریکا و قدرت‌های استکباری علیه انقلاب اسلامی و امت اسلامی بوده است.

وی افزود: نظام سلطه و استکبار به ویژه امریکایی‌ها و صهیونیست‌ها برای اختلاف افکنی بین امت اسلامی و جلوگیری از روند تکاملی و تاثیرگذار انقلاب اسلامی سال‌هاست درچارچوب راهبرد «شیعه هراسی» و «ایران هراسی»، سناریوی خطرناک اتهام زنی به جمهوری اسلامی ایران در پی‌گیری «تشکیل هلال شیعی» را طراحی و دنبال می‌کنند.

مسئول روابط عمومی کل سپاه راهبرد «شیعه هراسی» و سناریوی «تشکیل هلال شیعی» را اقدامی تبلیغاتی و شکست خورده توصیف و تصریح کرد: جهان اسلام با هوشمندی و هوشیاری تاکنون ترفندهای جهان استکبار در این عرصه را خنثی کرده است.

سردار شریف تصریح کرد: تردیدی نیست آنچه مورد توجه افکارعمومی آحاد مسلمانان عالم قرار دارد«گفتمان انقلاب اسلامی» است که از مهمترین شاخصه ها و مؤلفه‌های آن «وحدت جهان اسلام»، «استکبار ستیزی» و مبارزه با امریکا و رژیم صهیونیستی با عنوان دشمنان اصلی اسلام و مسلمین است.

سخنگوی سپاه تاکید کرد:علت اصلی تلاش امریکا وصهیونیست‌ها در ترویج موضوع هلال شیعی، اختلاف افکنی بین اقوام و مذاهب اسلامی و نیز وحشت آنان از وحدت و بیداری آحاد مسلمانان است که جمهوری اسلامی و ملت ایران همواره پرچمدار آن بوده و هستند.

سردارشریف با قدردانی از اهتمام اصحاب رسانه به انتشار درست و دقیق اخبار مربوط به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به ویژه اظهارات مربوط به فرماندهان و مسئولان ارشد آن یادآور شد: مجددا به رسانه‌ها توصیه می‌کنیم اخبار رسمی مربوط به سپاه را از "سایت خبری سپاه‌نیوز" به عنوان مرجع رسمی اخبار این نهاد انقلابی و مردمی پیگیری و مورد انتشار قرار ‌دهند.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲.۵۹°    ۵.۹۹°