مراسم اسکار 2013 امشب برگزار می شود - نامزدها

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:18 - سه‌شنبه 30 مهر 1398
«شهربانو منصوریان» و «مریم هاشمی» در رقابت‌های ووشو قهرمانی جهان در چین به نشان طلا دست یافنتد «الهه منصوریان» نیز در وزن ۶۵ کیلوگرم فینالیست شد «علیرضا فیروزجا» در دور نخست مسابقات شطرنج هوخه فین هلند مقابل جورج کوری از پرو به برتری دست یافت «فاضل اتراچالی» کاپیتان تیم ملی کبدی ایران بهترین مدافع جهان در سال ۲۰۱۹ شد تیم چوگان نوروزآباد با برتری بر حریفان به رقابت‌های چوگان قهرمانی کشور راه یافت لیگ برتر فوتبال: «نساجی مازندرا‌ن ۰ - تراکتورسازی تبریز‌۴» ؛ «گل گهر سیرجان‌۰ - سپاهان اصفهان‌۲» «سایپا البرز ‌‌۰ - استقلال تهران‌۴‌‌» ؛ «ذوب آهن اصفهان‌‌۰ - شهر خودرو مشهد۱» ؛ «نفت مسجد سلیمان‌‌۰ - شاهین شهرداری بوشهر۱»
کد خبر : ۹۱۹۹
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۱۷:۵۲
در مراسم امسال اسکار نیز که بامداد دوشنبه برگزار می شود، تابلویی از ایران گنجانده شده و این بار تلاش می شود که ایرانیان، مردمانی دگم، خشن و بی منطق معرفی شوند. در مراسم پارسال، همه ایرانیان دروغگو به نمایش در آمده بودند.
مراسم اسکار 2013 امشب برگزار می شود / نامزدها


هشتاد و پنجمین دوره مراسم اسکار، بامداد دوشنبه به وقت تهران در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار می شود و آکادمی علوم و هنرهای سینمایی این کشور به منتخبان خود جایزه می دهد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، فهرست نامزدهای مراسم اسکار 2013 به شرح زیر است:

** بهترین فیلم:
* "عشق" به کارگردانی میشائیل هانکه
* "آرگو" به کارگردانی بن افلک
* "سی دقیقه نیمه شب" به کارگردانی کاترین بیگلو
* "لینکلن" به کارگردانی استیون اسپیلبرگ
* "جانگوی رها شده" به کارگردانی کوئنتین تارانتینو
* "زندگی پای" به کارگردانی آنگ لی
* "کتابچه بارقه امید" به کارگردانی دیوید اوراسل
* "بینوایان" به کارگردانی تام هوپر
* "جانوران سرزمین‌های وحشی جنوب" به کارگردانی بن زیتلین

** بهترین کارگردانی:
* میشائیل هانکه برای "عشق"
* آنگ لی برای "زندگی پای"
* دیوید او راسل برای "کتابچه بارقه امید"
* استیون اسپیلبرگ برای "لینکلن"
* بن زیتلین برای "جانوران سرزمین وحشی جنوب"

** بهترین بازیگر نقش اول مرد:
* بردلی کوپر برای فیلم "کتابچه بارقه امید"
* دانیل دی لوئیس برای فیلم "لینکلن"
* هیو جکمن برای فیلم "بینوایان"
* خوآکین فینیکس برای فیلم "مرشد"
* دنزل واشنگتن برای فیلم "پرواز"

** بهترین بازیگر نقش اول زن:
* جسیکا چاستین برای فیلم "30 دقیقه نیمه شب"
* جنیفر لارنس برای فیلم "کتابچه امیدبخش"
* امانوئله ریوا برای فیلم "عشق"
* اونژانه والیس برای فیلم "جانوران سرزمین های وحشی جنوب"
* نائومی واتس برای فیلم "غیرممکن"

** بهترین بازیگر نقش مکمل مرد:
* آلن آرکین برای فیلم "آرگو"
* رابرت دنیرو برای فیلم "کتابچه بارقه امید"
* فیلیپ سیمور هافمن برای فیلم "مرشد"
* تامی لی جونز برای فیلم "لینکلن"
* کریستوف والتس برای فیلم "جانگوی رها شده"

** بهترین بازیگر نقش مکمل زن:
* امی آدامز برای فیلم "مرشد"
* آن‌ هاتاوی برای فیلم "بینوایان"
* سالی فیلد برای فیلم "لینکلن"
* هلن هانت برای فیلم "فصل‌ها"
* جکی ویور برای فیلم "کتابچه بارقه امید"

** بهترین فیلمنامه غیراقتباسی:
* "عشق" نوشته میشائیل هانکه
* "جانگوی رها شده" نوشته کوئنتین تارانتینو
* "پرواز" نوشته جان گاتینز
* "قلمروی طلوع ماه" نوشته وس اندرسن و رومن کاپولا
* "30 دقیقه نیمه شب" نوشته مارک بو

** بهترین فیلمنامه اقتباسی:
* "آرگو" نوشته کریس تریو
* "جانوران سرزمین‌های وحشی جنوب" نوشته لوسی آلیبار و ین زیتلین
* "زندگی پای" نوشته دیوید ماگی
* "لینکلن" نوشته تونی کوشنر
* "کتابچه بارقه امید" نوشته دیوید او راسل

** بهترین فیلم خارجی زبان:
* "عشق" به کارگردانی میشاییل هانکه از اتریش
* "جادوگر جنگ" ساخته کیم نگوین از کانادا
* "نه" به کارگردانی پابلو لارین از شیلی
* "کان – تیکی" ساخته مشترک اسپن ساندبرگ و یواخیم رونینگ از نروژ
* "یک رابطه عاشقانه سلطنتی" به کارگردانی نیکلای آرسل از کشور دانمارک

** بهترین مستند بلند:
* "پنج دوربین شکسته" ساخته عماد بوناط
* "دروازه‌بانان" ساخته درور موره
* "چگونه با وجود طاعون زنده بمانیم" ساخته دیوید فرانس
* "جنگ نامرئی" ساخته کربای دایک
* "در جستجوی شوگرمن"ساخته مالک بندالجلول

** بهترین فیلم بلند انیمیشن:
* "دزدان دریایی! دار و دسته ناجورها" ساخته متیو باک
* "پارانورمن" ساخته سام فیل و کریس باتلر
* " رالف خرابکار" از کمپانی والت دیزنی به کارگردانی ریچ مور
* " فرانکن وینی" ساخته تیم برتون
* " شجاع" از والت دیزنی و پیکسار به کارگردانی برندا چاپمن

** بهترین تدوین:
* آرگو
* زندگی پای
* لینکلن
* کتاب بارقه امید
* سی دقیقه بامداد

** بهترین چهره پردازی:
* هیچکاک
* هابیت؛ سفری غیرمنتظره
* بینوایان

** بهترین موسیقی متن:
* آنا کارنینا
* آرگو
* زندگی پای
* لینکلن
* اسکای فال

** بهترین طراحی لباس:
* آنا کارنینا
* بینوایان
* لینکلن
* ایینه آیینه
* سفیدبرفی و شکارچی

** بهترین طراحی صحنه:
* آنا کارنینا
* زندگی پای
* لینکلن
* بینوایان
* هابیتها

** بهترین ترانه:
* اسکای فال از اسکای فال
* پیش از زمان من از مستند در جست وجوی آیس
* همه به بهترین دوست احتیاج دارند از تد
* لالایی پای از زندگی پای
* ناگهان از بینوایان

** بهترین صداگذاری:
* آرگو
* بینوایان
* زندگی پای
* لینکلن
* اسکای‌فال

** بهترین جلوه‌های بصری:
* هابیت؛ سفری غیرمنتظره
* زندگی پای
* انتقام جویان
* پرومتئوس
* سفیدبرفی و شکارچی

** بهترین تدوین صدا:
* آرگو
* جانگوی آزاد شده
* زندگی پای
* اسکای‌فال
* سی دقیقه بامداد


{$sepehr_old_album_9199}
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۲°    ۱۸°