برادر بزرگتر اسکار پیستوریوس هم به اتهام قتل محاکمه شد

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
21:50 - پنجشنبه 21 آذر 1398
داعش مسئولیت حمله به ایناتس نیجر را که به کشته شدن ۷۰ نظامی منجر شد، به عهده گرفت
کد خبر : ۹۲۲۱
تاریخ انتشار : يکشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۱ - ۲۳:۲۹
در حالی که محاکمه اسکار پیستوریوس، دونده پا آهنی و قهرمان پارالمپیک به پایان نرسیده، برادر بزرگتر او نیز به اتهام قتل یک زن محاکمه شد.
برادر بزرگتر اسکار پیستوریوس هم به اتهام قتل محاکمه شد


شهرت اسکار پیستوریوس، محاکمه شدن برادرش را نیز بر سر زبان ها انداخت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، رسانه‌های آفریقای جنوبی اعلام کردند؛ کارل پیستوریوس، برادر بزرگ اُسکار پیستوریوس قهرمان دو و میدانی معلولان، به علت کشتن یک زن در سانحه رانندگی در حال محاکمه است.
کارل پیستوریوس در سال 2008 باعث مرگ یک موتور سوار زن شده و پنجشنبه گذشته یکی از جلسات محاکمه او برگزار شد. این ماجرا به پرونده اسکار پیستوریوس که 10 روز قبل با شلیک به نامزدش او را به قتل رساند، هیچ ربطی ندارد، اما ماجرای اسکار باعث شد محاکمه برادرش نیز بر سر زبان ها بیافتد.

در پی این گزارش، خانواده پیستوریوس در بیانیه‌ای اعلام کرد: کارل روز پنجشنبه در دادگاه حاضر شده و مجددا در اواخر ماه مارس در دادگاه حاضر خواهد شد.

اسکار پیستوریوس پس از یک هفته دادرسی در خصوص پرونده قتل نامزدش روز جمعه با قرار وثیقه آزاد شد. او تا زمان محاکمه بعدی باید در منزل عمویش در پرتوریا سکونت داشته باشد.

کارل هم بعد از دادگاه خود به منزل عمویش رفت تا در کنار اسکار باشد.

در بیانیه خانواده پیستوریوس به نقل از کنی الدویج وکیل آنها آمده است: شکی نیست که کارل بیگناه است و این اتهام در دادگاه به چالش کشیده خواهد شد. کارل عمیقا به خاطر این تصادف متاسف است.
در این بیانیه همچنین آمده است: آزمایش خون انجام شده توسط پلیس در زمان تصادف ثابت کرده که کارل تحت تاثیر الکل نبوده و این حادثه فقط یک تصادف جاده‌ای غم انگیز بوده است.

اسکار پیستوریوس اتهام تیراندازی به نامزدش را رد کرده و گفته است: در آن لحظه فکر کرده که به یک مزاحم یا دزد تیراندازی کرده است.
اسکار پیستوریوس که به طور مادرزادی معلول است و دو پا ندارد، برای دویدن از دو تیغه فیبر کربن استفاده می‌کند و به «دونده پا آهنی» معروف است. وی در رقابت‌های المپیک لندن در ماده دو 400 متر با دوندگان سالم رقابت کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت و به یک نماد پیروزی بر سختی تبدیل شد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۲°    ۹°