برنامه های شبکه خبر -

irinn | وب سایت شبکه خبر

تازه ترین خبرها در پیام رسان سروش irinn_channel@  با شبکه خبر به روز باشید.       
04:58 - شنبه 29 شهريور 1399
برنامه های شبکه خبر

قلم دوربین- دیدارنخست وزیر سوئد با مقام معظم رهبری

دیدار نخست وزیر سوئد با رهبر انقلاب، دیدار روسای جمهور ایران و مولداوی، جشنواره فارابی، همایش توسعه نظام تامین مالی و نشست امروز خانه ملت؛ یکشنبه 24 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
يکشنبه ۲۴ بهمن ۹۵ - ۲۰:۳۲

قلم دوربین- پهپادی که توسط عقاب شکار شد

قلم دوربین، شنبه 23 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
شنبه ۲۳ بهمن ۹۵ - ۱۹:۵۸

قلم دوربین- همه آمده بودند

قلم دوربین، جمعه 22 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
جمعه ۲۲ بهمن ۹۵ - ۱۹:۳۱

قلم دوربین- نمایشگاه فجرآفرینان

قلم دوربین، پنج شنبه 21 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
پنجشنبه ۲۱ بهمن ۹۵ - ۱۹:۰۷

قلم دوربین- دریاچه یخ زده

قلم دوربین، چهارشنبه 20 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
چهارشنبه ۲۰ بهمن ۹۵ - ۲۰:۰۷

قلم دوربین- نمایشگاه فجرآفرینان به روایت تصویر

قلم دوربین، سه شنبه 19 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
سه‌شنبه ۱۹ بهمن ۹۵ - ۱۹:۰۲

قلم دوربین- نمایشگاه بین المللی گردشگری به روایت تصویر

قلم دوربین، دوشنبه 18 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
دوشنبه ۱۸ بهمن ۹۵ - ۲۰:۰۳

قلم دوربین- طبیعت برفی

قلم دوربین، یکشنبه 17 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
يکشنبه ۱۷ بهمن ۹۵ - ۲۰:۵۶

قلم دوربین - جشنواره آدم برفی

قلم دوربین، شنبه 16 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
شنبه ۱۶ بهمن ۹۵ - ۲۰:۱۳

قلم دوربین- غبارروبی گلزار شهدا در بهشت زهرا(س)

قلم دوربین، جمعه 15 بهمن ۹۵ جذاب ترین و مهمترین رخدادهای ایران و جهان را از دریچه دوربین عکاسان رسانه های مختلف به تصویر کشیده است.
جمعه ۱۵ بهمن ۹۵ - ۱۹:۱۹
پربازدید ها
روز
هفته
ماه
آب و هوا
۱۸°    ۳۲°