تیتر امشب

طرح مسکن ملی متناسب با تقاضاها

وزیر راه و شهرسازی گفت: در تعدادی از شهر‌ها میزانی که پیش بینی شده بود متناسب با تقاضای طرح مسکن ملی بود.
سه‌شنبه ۲۶ آذر ۹۸ - ۰۰:۰۴

استقبال مردم از دوگانه سوز کردن خودروها

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی: در یک ماه اخیر با توجه به سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین، تقاضا‌ها برای تبدیل خودرو‌ها رشد داشته است.
يکشنبه ۲۴ آذر ۹۸ - ۲۳:۱۵

پژوهش؛ ثروت آفرین برای جامعه

مسئولان و دست اندرکاران حوزه‌های علمی و آموزشی، فراهم ساختن مسیر مناسب برای تجاری سازی ایده‌های نو را اولویت مهم جامعه دانستند.
شنبه ۲۳ آذر ۹۸ - ۲۳:۲۷

نمایشگاه های عرضه مستقیم؛ محلی برای حذف واسطه ها

مدیرکل دفتر توسعه بازار کالا، خدمات و نظارت بر استاندارد‌های مصرف وزارت صمت برپایی نمایشگاه های عرضه مستقیم را یکی از بهترین راه ها برای حذف واسطه ها دانست.
چهارشنبه ۲۰ آذر ۹۸ - ۲۳:۵۵
عملکردها و مشکلات در مناطق سیل‌زده؛

پیشرفت ساخت و ساز در مناطق سیل زده و زلزله زده

علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن در ارتباط با شبکه خبر از پیشرفت ساخت و ساز و تامین اعتبار کافی در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی و مناطق متاثر از سیل ابتدای سال در استان های خوزستان، گلستان و لرستان گفت.
سه‌شنبه ۱۹ آذر ۹۸ - ۲۳:۱۰

راهکارهای فعالان اقتصادی برای رونق تولید

یک تولیدکننده قطعات خودرو معتقد است: قطعه سازان خودرو از تحریم‌ها استفاده کرده و تولید قطعات خودرو را منطبق با استاندارد‌های جهانی بومی سازی و تهدید‌ها را به فرصت تبدیل کردند.
يکشنبه ۱۷ آذر ۹۸ - ۲۳:۱۲

مالیات سنگین در انتظار خانه های خالی

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهر سازی: با امکانات امروز امکان شناسایی خانه های خالی وجود دارد و تلاش کوتاه مدت ما این است که با وضع مالیات سنگین بر واحدهای خالی حوزه مسکن را از موضوع سرمایه گذاری خارج کنیم.
شنبه ۱۶ آذر ۹۸ - ۲۳:۳۸

تسهیلات بلاعوض برای دوگانه‌سوز کردن خودروهای عمومی

با تصویب شورای اقتصاد 6 هزار و 500 میلیارد تومان تسهیلات بلاعوض برای دوگانه سوز کردن یک میلیون و 900 هزار ون، وانت بار و مسافربرهای شخصی اختصاص یافت.
چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ - ۲۳:۴۸

عزم بانکها در پرداخت خسارت کشاورزی مناطق سیلزده

مدیرکل مدیریت بحران وزارت جهاد کشاورزی: 150 هزار پرونده در بخش کشاورزی مناطق سیلزده به بانکها معرفی شد که تاکنون 50 هزار پرونده بالغ بر 410 میلیارد تومان تسهیلات به کشاورزان پرداخت شده که عزم بانکها تسریع در پرداخت مطالبات است.
سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ - ۲۳:۲۹

صادرات؛ گرفتار نقائص ساختاری و سد بخشنامه ها

مسئولان ذیربط امر صادرات، همزبان با کارشناسان این عرصه اقتصادی معتقدند ارتقای صادرات، نیازمند اصلاح ساختار کلان اقتصادی و جلوگیری از صدور بخشنامه های ممنوع کننده است.
دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ - ۲۳:۲۳

8 هزار ملک مازاد بانک ها قابل واگذاری است

مدیرکل امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد گفت: حدود ۱۵ هزار ملک مازاد در سامانه اموال مازاد بانک‌ها ثبت شد که از این بین ۸ هزار ملک قابل واگذاری است و حدود ۷ هزار واحد هم متصرف و معارض دارد که که قابلیت واگذاری ندارد.
يکشنبه ۱۰ آذر ۹۸ - ۲۳:۲۹

کنترل آلودگی نیازمند همکاری بیشتر و جدی تر پلیس

مدیرکل حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری وزارت کشور: با توجه به اینکه سامانه معاینه فنی در کل کشور آنلاین شده است پلیس راهور می تواند با کنترل دقیق و آنلاین کردن سامانه خودروهای دیزل به کاهش آلودگی هوای کلانشهرها کمک کند.
شنبه ۰۹ آذر ۹۸ - ۲۳:۳۴