تیتر امشب

واقعیت مسکن خلاف گفته ها

پروین‌پور کارشناس اقتصاد مسکن با بیان اینکه دولت مسکن را به حال خود رها کرده است، گفت: واقعیت این است که بازار مسکن در کشور ما مقطعی کنترل می شود و دولت کنترلی در سوداگری مسکن ندارد.
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۹۹ - ۲۲:۴۷

لوازم خانگی تابع قیمت گذاری هستند

مدیرکل لوازم خانگی وزارت صمت: فرایند قیمت گذاری های رسمی لوازم خانگی در روزهای آینده تعیین تکلیف خواهد شد.
سه‌شنبه ۲۰ خرداد ۹۹ - ۲۳:۳۰

"انحصار"؛ دشمن کیفیت

عضو موسس انجمن مدیریت کیفیت ایران با بیان اینکه باید بر این باور باشیم که مدام به کیفیت نیازمندیم، گفت: آنچه که کیفیت و تولید محصول را از بین می برد انحصاری کردن محصول است.
دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹ - ۲۳:۰۹

گام‌های عملیاتی برای حل مشکلات تولید

زالی، دبیر ستاد تسهیل و رفع موانع تولید: در جلسات کمیته تخصصی و دبیرخانه ستاد مشکلات 240 هزار اشتغال و 210 واحد تولیدی بررسی شده و توانستیم با تعامل با بانکها، سازمان مالیاتی و تامین اجتماعی مصوباتی صادر کنیم که بالغ بر 55 درصد مصوبات اجرایی شده است.
يکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ - ۲۳:۲۴

دلایل روند رو به رشد مبتلایان به کرونا در روزهای اخیر

اپیدمیولوژیست بیماری‌های عفونی: رعایت نکردن اصول بهداشتی فردی و اجتماعی در روزهای اخیر که یکی از علل افزایش بیماری است و اگر مدیریت نکنیم، دچار تبعات بدی خواهیم شد.
شنبه ۱۷ خرداد ۹۹ - ۲۳:۲۰

امام شأن تمدن سازی و تولید علم را به حوزه برگرداند

سلیمی نمین، پژوهشگر گفت: بر عکس آن چیزی که دشمنان القا می‌کنند، امام خمینی (ره) استقلال و شأن تمدن سازی و تولید علم را در همه جنبه‌های حیات بشری به حوزه‌های علمیه بازگرداند.
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۹۹ - ۲۳:۳۴

اندیشه سیاسی امام راحل اندیشه مطرح منطقه است

حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدحسن ابوترابی‌فرد گفت: اندیشه سیاسی امام راحل عظیم الشان (ره) بعنوان یک اندیشه مسلّم و مطرح در منطقه است.
سه‌شنبه ۱۳ خرداد ۹۹ - ۲۳:۲۲

افزایش مرگ و میرها به علت رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی

معاون وزارت بهداشت: رعایت نکردن فاصله گذاری اجتماعی و اصول بهداشتی فردی و عمومی می‌تواند عواقب سنگین و جبران ناپذیر برای ما داشته باشد.
دوشنبه ۱۲ خرداد ۹۹ - ۲۳:۳۸

آتش خشم آمریکایی‌ها علیه نژادپرستی

کارشناس مسائل بین‌الملل معتقد است: اعمال تبعیض ها در آمریکا فقط علیه رنگین پوستان نیست، بلکه این مسئله مبتلابه تهیدستان و اقشار کم بضاعت این جوامع نیز هست.
يکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹ - ۲۳:۲۶

نقش "پنجره واحد شروع کسب و کار" در بهبود فضای کسب و کار

معاون وزیر اقتصاد گفت: با همکاری دستگاههای اجرایی و اجرای سه گام ، شاخص های بالای فرایند آغاز کسب و کار در جهان را بدست آوردیم.
شنبه ۱۰ خرداد ۹۹ - ۲۳:۲۷

مجلس باید در عملکرد خود نشان دهد که در راس امور است

صفار هرندی: مجلس باید در عملکرد خود نشان دهد که در راس امور است و نمایندگان مجلس در نخستین قدم باید اولویت های کشور را به درستی بشناسند.
چهارشنبه ۰۷ خرداد ۹۹ - ۲۳:۲۱

ناوگان حمل و نقل جاده‌ای کشور فرسوده است

معاون حمل‌ و نقل سازمان راهداری با بیان اینکه عمر کامیون های برون شهری به ۵۰ سال هم می رسد، گفت: نوسازی بیش از ۳۶۰ هزار دستگاه کامیون در توسعه اقتصادی، سلامت نیروی انسانی و کاهش تلفات جاده نقش بسزایی دارد.
سه‌شنبه ۰۶ خرداد ۹۹ - ۲۲:۵۰