تیتر امشب

از ثبت نام تا شرایط واگذاری در طرح اقدام ملی مسکن

معاون امور مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی با تاکید بر اینکه ثبت‌نام در طرح اقدام ملی در تمام استان‌ها شروع می‌شود، گفت: پس از بازگشایی سامانه، متقاضیان تا سه روز فرصت ارسال مدارک و احراز شرایط را دارند و تمام مراحل ثبت‌نام از طریق سامانه است.
شنبه ۱۸ آبان ۹۸ - ۲۳:۰۶

پیگیری بازسازی‌ها در مناطق سیلزده

معاون بنیاد مسکن: بحث تعمیر خانه‌های آسیب دیده تمام شده و تلاش می‌شود که مطابق قولی که داده ایم خانه‌های احداثی هم طبق زمانبندی تمام شود.
چهارشنبه ۱۵ آبان ۹۸ - ۲۳:۲۸

پیام های گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران به اروپا

کارشناسان مسائل بین الملل گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران را دارای ارزش فنی و راهبردی برشمردند و معتقدند: این اقدام دارای پیام هایی به تروئیکای اروپاست که مهمترین شان امکانپذیر نبودن عقب نشینی ایران از گام های برجامی خواهد بود.
سه‌شنبه ۱۴ آبان ۹۸ - ۲۳:۱۹

تولید اورانیوم به بالای 5 کیلوگرم در روز رسیده و قابلیت افزایش دارد

صالحی درباره نگه داشتن اورانیوم و تولید آن در کشور گفت: قبل از گام سوم حدود 450 گرم در روز تولید اورانیوم داشتیم که از امروز این رقم به بالای 5 هزار گرم (5 کیلوگرم) در روز رسیده است.
دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸ - ۲۳:۴۳

قدرت منطقه ای ایران خاری در چشم آمریکا

کارشناسان مسائل بین الملل معتقدند: با توجه به رشد توانمندی های ایران در سالهای اخیر، آمریکایی ها جمهوری اسلامی را در حوزه های امنیتی و در کل منطقه به عنوان دشمن خود می شناسند و سعی در براندازی و فروپاشی ایران دارند.
يکشنبه ۱۲ آبان ۹۸ - ۲۳:۳۷

اما و اگرهای محدودیت های وارداتی

در برنامه تیتر امشب مشاور امور صنایع وزارت صمت از محدویت های وارداتی حمایت کرد در مقابل نایب رئیس اتاق بازرگانی محدودیت های وارداتی را تصمیم اشتباه دانست.
شنبه ۱۱ آبان ۹۸ - ۲۳:۰۱

عوامل تاثیرگذار در تحولات سیاسی لبنان و عراق

کارشناسان مسائل غرب آسیا معتقدند: آمریکا، انگلیس، عربستان سعودی - امارات و رژیم صهیونیستی 4 محور اصلی موثر در تحولات عراق و لبنان هستند که به دلیل ضربه سنگینی که از محور مقاومت خورده اند و از پاسخگویی ناتوان بوده اند، سعی در بر هم زدن پیوند جمهوری اسلامی ایران با لبنان و عراق دارند.
چهارشنبه ۰۸ آبان ۹۸ - ۲۳:۴۳

عملکردها و مشکلات در مناطق سیل‌زده

معاون عمرانی استاندار لرستان با تایید تاخیر در بازسازی جاده ها و پل ها؛ علت تاخیر در بازسازی را گستردگی خسارات، تصویب نشدن اعتبارات لازم و انتخاب به موقع پیمانکاران دانست.
سه‌شنبه ۰۷ آبان ۹۸ - ۲۲:۵۲

مقررات‌زدایی و تاثیر آن بر بهبود محیط کسب و کار

دبیر هیئت مقررات زدایی گفت: با وجود جنگ اقتصادی صعود یک پله در رتبه بندی بانک جهانی شاخص خوبی است.
دوشنبه ۰۶ آبان ۹۸ - ۲۲:۴۵

ادامه ثبات، چشم انداز بازار ارز

کارشناسان مسائل پولی و بانکی با تمجید اقدامات بانک مرکزی که موجب ثبات نرخ ارز شده، معتقدند بازار به ثبات قابل قبولی رسیده و نگرانی جدی وجود ندارد.
يکشنبه ۰۵ آبان ۹۸ - ۲۳:۳۳

بارش های پر رنگ پاییزی در بیشتر نقاط کشور

مسئولین و کارشناسان مختلف در تیتر امشب با محوریت بارش های پاییزی از آمادگی و پیش بینی های مختلف بر اساس اعلام به موقع سازمان هواشناسی گفتند.
شنبه ۰۴ آبان ۹۸ - ۲۳:۱۳

اجرای دقیق قانون، حلقه مفقوده مبارزه کامل با قاچاق کالا

با توجه به آمار 12 و نیم میلیارد دلاری قاچاق کالا و ارز اجرای دقیق قانون چالش اصلی مبارزه کامل بر سر راه قاچاق کالا و ارز است.
چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۸ - ۲۳:۳۶