تیتر امشب

8 هزار ملک مازاد بانک ها قابل واگذاری است

مدیرکل امور بانکی و بیمه وزارت اقتصاد گفت: حدود ۱۵ هزار ملک مازاد در سامانه اموال مازاد بانک‌ها ثبت شد که از این بین ۸ هزار ملک قابل واگذاری است و حدود ۷ هزار واحد هم متصرف و معارض دارد که که قابلیت واگذاری ندارد.
يکشنبه ۱۰ آذر ۹۸ - ۲۳:۲۹

کنترل آلودگی نیازمند همکاری بیشتر و جدی تر پلیس

مدیرکل حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری وزارت کشور: با توجه به اینکه سامانه معاینه فنی در کل کشور آنلاین شده است پلیس راهور می تواند با کنترل دقیق و آنلاین کردن سامانه خودروهای دیزل به کاهش آلودگی هوای کلانشهرها کمک کند.
شنبه ۰۹ آذر ۹۸ - ۲۳:۳۴

با هرگونه افزایش قیمت برخورد می‌شود

معاون سازمان تعزیرات حکومتی تهران: هیچ مجوزی برای افزایش قیمت کالا و خدمات نیست و با هرگونه افزایش قیمت طبق قانون برخورد می شود.
چهارشنبه ۰۶ آذر ۹۸ - ۲۳:۲۷

آغاز اسکان دائم در مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی

رئیس بنیاد مسکن : تاکنون 30 درصد از مناطق زلزله زده آذربایجان شرقی آواربرداری شده است و از امروز کار بتن ریزی آغاز و وارد مرحله اسکان دائم شده ایم.
سه‌شنبه ۰۵ آذر ۹۸ - ۲۳:۱۸

راهکار های بازگشت واحدهای صنعتی به چرخه تولید

عضو هیات مدیره شهرک صنعتی عباس‎آباد: ناکارآمدی قوانین مثل قانون مالیات بر ارزش افزوده برخی واحدهای صنعتی را از چرخه تولید خارج کرده است.
دوشنبه ۰۴ آذر ۹۸ - ۲۲:۴۸

ابعاد آشوب ها و اغتشاشات اخیر

کارشناسان و تحلیلگران سیاسی همصدا جدا کردن اعتراض در چارچوب قانون را از آشوب و اغتشاش ضروری دانستند و گفتند مردم حق دارند در چارچوب قانون اعتراض مدنی داشته باشند.
يکشنبه ۰۳ آذر ۹۸ - ۲۳:۰۴

راههای تقویت و رونق تولید داخلی

آقامحمدی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: تولید کننده وقتی مورد تکریم قرار بگیرد و راه را باز ببیند به فعالیت تولیدی اش سرعت می بخشد.
شنبه ۰۲ آذر ۹۸ - ۲۳:۲۵

بهبود محیط کسب و کار با رفع قوانین مزاحم

نایب رئیس اتاق ایران: با توجه به اینکه مقررات اضافی به اعمال قدرت و فساد منجر می شود، برای جلوگیری از فساد یکی از راهها کاهش مقررات اضافی و حذف مجوزهای اضافی کسب و کار است.
چهارشنبه ۲۹ آبان ۹۸ - ۲۳:۲۰

ابعاد سهمیه‌بندی بنزین و یارانه معیشتی

سخنگوی دولت با بیان اینکه در برنامه ششم به دولت اجازه افزایش قیمت بنزین داده شده بود، گفت: دولت مدت سه سال است که قیمت بنزین را افزایش نداده اما درباره چگونگی انجام آن ساعت ها فکر شده است.
دوشنبه ۲۷ آبان ۹۸ - ۲۲:۳۱

رصد بازار به صورت مستمر انجام خواهد شد

مسئولین درباره نظارت بر بازار با توجه به اصلاح قیمت بنزین به مردم اطمینان خاطر دادند که نظارت ها دقیق، مستمر و کارآمد خواهد بود و به صورت جدی پیگیری خواهد شد و مردم نگران نباشند.
يکشنبه ۲۶ آبان ۹۸ - ۲۳:۴۱

نظارت جدی دستگاه‌های ناظر بر بازار

معاون بازرگانی داخلی وزیر صنعت: برای نظارت بر بازار و روند تنظیم بازار فروش هر روز جلسه تنظیم بازار با حضور تمام اعضا برگزار می شود همچنین 100 قلم کالا به صورت روزانه رصد می شود.
شنبه ۲۵ آبان ۹۸ - ۲۳:۴۰

بررسی ابعاد مدیریت مصرف سوخت و اصلاح قیمت بنزین

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران: با سهمیه بندی بنزین، مصرف 8 الی 10 درصد کاهش می یابد.
جمعه ۲۴ آبان ۹۸ - ۲۲:۴۲