تیتر امشب

ارزیابی نخستین روز اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی در پایتخت

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: امروز و براساس اطلاعات به دست آمده نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ افزایش ۷۵ درصدی تعداد خودروهای حاضر در معابر شهری را شاهد بودیم.
شنبه ۳۰ فروردين ۹۹ - ۲۳:۰۵

شرط شکست کرونا ادامه رعایت ملاحظات بهداشتی است

عضو کمیته کشوری اپیدیمولوژی کووید ۱۹ گفت: نموارد موارد ابتلا و تعداد فوت شدگان نشان می‌دهد که اوج شیوع بیماری را گذرانده ایم.
جمعه ۲۹ فروردين ۹۹ - ۲۳:۲۴

اصناف تا ساعت ۲۴ پنج شنبه فرصت نام نویسی دارند

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت: همه اصناف و صنعتی‌ها تا ساعت ۲۴ پنج شنبه فرصت دارند در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام و کد دریافت کنند.
چهارشنبه ۲۷ فروردين ۹۹ - ۲۳:۳۰

افراد دارای گروه خونی (O) کمتر به ویروس کرونا مبتلا می شوند

متخصص بیماری‌های عفونی با بیان اینکه هر فردی که نکات بهداشتی را رعایت نکند ممکن است به بیماری"کووید ۱۹" مبتلا شود، گفت: کسانیکه دارای گروه خونی (O) هستند کمتر به ویروس کرونا مبتلا می شوند.
سه‌شنبه ۲۶ فروردين ۹۹ - ۲۳:۱۲

حمایت از اصناف آسیب پذیر، دیر نشود

رئیس اتاق اصناف تهران گفت: ما توقع نداریم مالیات اصناف آسیب دیده از کرونا بخشیده شود؛ اما اصناف زمان می‌خواهند.
دوشنبه ۲۵ فروردين ۹۹ - ۲۳:۰۴

بحران کرونا؛ آزمون دولت‌ها و ملت‌ها

یک تحلیلگر مسائل سیاسی معتقد است: بسیج مردمی و حمایت از بیماران کرونایی، وجه تمایز جامعه ایران با کشور‌های اتحادیه اروپا و آمریکاست.
يکشنبه ۲۴ فروردين ۹۹ - ۲۳:۱۰

معاون وزیر بهداشت: نگرانی اصلی، بحث حمل و نقل عمومی است

حریرچی با بیان این که مایه نگرانی اصلی ما حمل و نقل عمومی است گفت: با شرایط کنترل شده اجتماعی و ادامه روند نزولی مبتلایان تا اواخر اردیبهشت به حداقل ممکن بیماری خواهیم رسید.
شنبه ۲۳ فروردين ۹۹ - ۲۳:۵۳

الزامات سلامت محیط و کار در گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: سازوکار جدیدی در گام دوم فاصله‌گذاری اجتماعی انجامم نمی شود بلکه صاحبان مشاغل متعهد به رعایت پروتکل های ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا می شوند.
جمعه ۲۲ فروردين ۹۹ - ۲۲:۴۷

راهکارهای درمان وسواس کرونایی

روانپزشک: وسواس جزو بیماری‌هایی است که زیر مجموعه اضطراب تلقی می‌شود و اغلب موارد با اصلاح رفتار و تمرین استفاده از حواس پنجگانه درمان پذیر است.
چهارشنبه ۲۰ فروردين ۹۹ - ۲۳:۰۶

جزئیات اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند در دستگاه‌های اجرایی

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور اعلام کرد: طبق برآوردهای ما ۷۰۰ خدمت دستگاه‌های اجرایی در هیچ شرایطی نباید تعطیل شوند.
سه‌شنبه ۱۹ فروردين ۹۹ - ۲۳:۱۰

همه کرونا می‌گیرند، پیشگیری بهترین درمان است

متخصص بیماری های عفونی: همه گروه های خونی و همه افراد از نوزاد تا مسن به کرونا مبتلا می شوند اما 80 درصد مبتلایان فرم سبک آن را می گیرند و به آسانی خوب می شوند.
دوشنبه ۱۸ فروردين ۹۹ - ۲۳:۱۷

فاصله گذاری هوشمند، تلاش برای بازگرداندن اقتصاد به شرایط عادی

قائم مقام وزارت صمت: در مرحله فاصله گذاری هوشمند با رعایت کامل پروتکل بهداشتی، تلاش داریم اقتصاد و تجارت و کسب و کار اصناف کم خطر، به تدریج و ترتیب به شرایط عادی بازگردد.
يکشنبه ۱۷ فروردين ۹۹ - ۲۳:۴۱