تیتر امشب

در خانه ماندن، فرصتی برای به هم نزدیکتر شدن

روانشناسان معتقدند در شرایط کنونی که خانواده ها زمان بیشتری را در کنار هم سپری می کنند بهترین فرصت برای ایجاد همدلی و صمیمیت بیشتر به دست آمده است.
شنبه ۱۶ فروردين ۹۹ - ۲۳:۴۴

اقدامات جامعه ورزشی کشور در مبارزه با ویروس کرونا

سرپرست فدراسیون پزشکی - ورزشی داشتن خودباوری، برنامه و دستورالعمل و مجریان کاربلد لازمه ی مقابله با بحران های مختلف است.
جمعه ۱۵ فروردين ۹۹ - ۲۳:۲۷

جزئیات تصمیمات جدید دولت برای مقابله با کرونا

سخنگوی دولت گفت: با وجود قرار گرفتن در شرایط تحریم امروز به مرز صادرات تولید دستگاه تنفس مصنوعی رسیده ایم.
چهارشنبه ۱۳ فروردين ۹۹ - ۲۳:۴۳
اگر مردم به هشدارها توجه نکنند؛

فردا تازه شروع یک سناریوی تلخ برای کرونا خواهد بود

فرمانده ستاد مبارزه با کرونای استان تهران گفت: در صورتی که افراد به هشدارها مبنی بر در خانه ماندن توجه نکنند، فردا تازه شروع یک سناریوی تلخ برای طولانی شدن روند حذف این بیماری خواهد بود.
سه‌شنبه ۱۲ فروردين ۹۹ - ۲۳:۰۰

اپلیکیشن تاک، مشاور تغذیه دوران کرونا

رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه و صنایع غذایی کشور: برای پاسخگویی به سؤالات تغذیه‌ای مردم در دوران خانه مانی، اپلیکیشن تاک برای نصب روی موبایل‌ها طراحی شده است.
دوشنبه ۱۱ فروردين ۹۹ - ۲۳:۳۸

پاسخ به سوالات متداول طرح فاصله گذاری اجتماعی

دبیر کمیته امنیتی‌، اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا به برخی سوالات متداول در طرح فاصله گذاری اجتماعی پاسخ داد و گفت: محدودیت‌های تردد در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی دست کم تا ۲۰ فروردین ادامه دارد.
يکشنبه ۱۰ فروردين ۹۹ - ۲۳:۱۲

پاسخ به شایعات درباره ویروس کرونا

اپیدمیولوژیست بیماری‌های عفونی: اگر ویروس کرونا از هوا منتقل می‌شد؛ سرعت تکثیر آن ده برابر میزان فعلی بود و این کاملاً رد شده است.
شنبه ۰۹ فروردين ۹۹ - ۲۳:۰۱

اعمال قانون جدی برای متخلفان

رئیس کمیته اجتماعی - انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا: طرح فاصله گذاری جمعیتی و اجتماعی باید جدی رعایت شود و در صورت تخلف، شدیداً اعمال قانون می شود.
جمعه ۰۸ فروردين ۹۹ - ۲۲:۵۵

کرونا فرصتی برای ارتباط نزدیکتر اعضای خانواده هاست

روانشناس خانواده: بحران ناشی از کرونا و خانه نشینی را می توان از این جنبه هم نگاه کرد که می تواند فرصتی باشد برای ارتباط و همنشینی بیشتر اعضای خانواده.
چهارشنبه ۰۶ فروردين ۹۹ - ۲۳:۲۳

راه‌های مدیریت و مقابله با "کرونا"

رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی گفت: مجتمع آموزشی - درمانی بیمارستان امام خمینی در ۱۰ روز گذشته به یک آرامش نسبی رسیده، اما ممکنه آرامش قبل از طوفان باشد.
سه‌شنبه ۰۵ فروردين ۹۹ - ۲۳:۴۱
حمید رضا جمشیدی؛

طرح جدید مقابله با ویروس "کرونا" در راه است

دبیر ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا گفت: فردا(سه شنبه) طرح جدیدی برای کنترل شیوع ویروس کرونا در ستاد ملی مبارزه با این ویروس مطرح می شود.
دوشنبه ۰۴ فروردين ۹۹ - ۲۳:۴۱

گمرک برای صادرات باید فرش قرمز پهن کند

وزیر امور اقتصاد و دارایی: در سال جهش تولید باید بستر صادرات فراهم تر باشد و در این زمینه گمرک باید برای صادرات فرش قرمز پهن کند.
يکشنبه ۰۳ فروردين ۹۹ - ۲۳:۲۰