تیتر امشب

تیتر امشب/ ضرورت اهتمام سه قوه برای حل مشکل رشد نقدینگی

به اعتقاد کارشناسان حجم نقدینگی 1211 هزار میلیارد تومانی در کشور خطر بزرگی برای اقتصاد به شمار می رود که یکی از عوامل اصلی این میزان نقدینگی، دولتی بودن اقتصاد کشور است.
سه‌شنبه ۱۵ فروردين ۹۶ - ۲۳:۱۷

تیترامشب/ خلا قانونی نداریم، مسئله اصلی نظارت است

رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اصل 44 مجلس با اشاره به نبود خلا قانونی برای رفع مشکل اشتغال گفت: مسئله اصلی نظارت است که اگر به درستی صورت بگیرد می توانیم شاهد شکوفایی تولید و اشتغال در کشور باشیم.
دوشنبه ۱۴ فروردين ۹۶ - ۲۳:۴۰

تیترامشب/ دورخیز ترامپ و سنای آمریکا برای سوء استفاده از برجام

فواد ایزدی کارشناس امور بین الملل معتقد است که ایران در حال حاضر مسئله ترامپ نیست اما این سناتورها و برهی از نمایندگان سنا هستند که می خواهند ایران جزو اولویتهای ترامپ شود لذا در تلاش اند تا با سوء استفاده از مفاد برجام تحریمهای جدیدی را جایگزین تحریمهای تعلیق شده ضد ایرانی بکنند.
يکشنبه ۱۳ فروردين ۹۶ - ۲۳:۲۳
بعد از گذشت بیش از 30 سال از پیروزی انقلاب؛

تیترامشب/ گفتار امام درباره آمریکا به واقعیت پیوست

کارشناسان معتقدند امام راحل با توجه ویژه ای که به خداوند داشت هرگز از هیچ قدرتی نترسید و همین امر امر موجب شد تا بعد از گذشت بیش از 30 سال کلام امام بیش از پیش لمس شود که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
شنبه ۱۲ فروردين ۹۶ - ۲۳:۲۴

تیترامشب/ خدمات ویژه امداد و نجات در نوروز 96

در هم افزایی امداد و نجات و اورژانس در ایام نوورز، روزانه بیش از 200 مصدوم پس از انتقال به مراکز درمانی از مرگ حتمی نجات پیدا کرده اند.
چهارشنبه ۰۹ فروردين ۹۶ - ۲۳:۳۱

کامیابی و ناکامی اقتصاد ایران در سال 95 و افق 96

به اعتقاد کارشناسان کنترل تورم مهمترین موفقیت و بی ثباتی نرخ ارز و گرایش بازار اقتصادی به واردات و واسطه گری از مهمترین چالش های اقتصادی در سال 95 بود.
سه‌شنبه ۰۸ فروردين ۹۶ - ۲۳:۴۰

عوامل اصلی ناکامی بازار سرمایه در سال 95

ضعف فرهنگی، بهره بالای بانکی و اوراق دولتی با سود بالا از جمله عوامل اصلی ناکامی بازار سرمایه در کشور است.
سه‌شنبه ۰۸ فروردين ۹۶ - ۰۰:۳۳

دست برتر محور مقاومت در منطقه

محور مقاومت در خاورمیانه در سال 96 همچنان دست برتر را خواهد داشت.
دوشنبه ۰۷ فروردين ۹۶ - ۱۳:۵۷

تیتر امشب/ رونق بازار مسکن در گرو تقویت عرضه و کنترل سوداگری

کارشناسان مسکن معتقدند با اصلاح سیاست ها به رونق مسکن کمک خواهد شد که این کار با تقویت عرضه و کنترل سوداگری امکان پذیر خواهد بود.
شنبه ۰۵ فروردين ۹۶ - ۲۳:۲۱

لزوم بستر سازی برای رونق اقتصادی

هاشمی کارشناس اقتصادی در تیتر امشب با اشاره به نقش دولت در بستر سازی برای اشتغال کشور گفت: با بازنگری و تسهیل در اجرای قوانین می توان هزینه تولید را کاهش و بهره وری را افزایش داد.
چهارشنبه ۰۲ فروردين ۹۶ - ۲۳:۱۸

تغییر قوانین جنگ در سوریه

کارشناس مسائل خاورمیانه در برنامه تیتر امشب گفت: سرنگونی دو فروند پهپاد و هواپیمای جنگی رژیم صهیونیستی طی دو روز گذشته به دست ارتش سوریه تغییر قوانین جنگ در سوریه را نشان می دهد.
سه‌شنبه ۰۱ فروردين ۹۶ - ۲۳:۱۰

تیتر امشب / بهبود اشتغال و تولید ملی با مشارکت مردم

ساسان شاه ویسی و حجت‌الله عبدالملکی دو کارشناس اقتصادی با حضور در برنامه تیتر امشب به تشریح زوایای مختلف موضوعات اشتغال و تولید ملی پرداختند و بر نقش مردم در تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی تاکید کردند.
دوشنبه ۳۰ اسفند ۹۵ - ۲۳:۳۳