تیتر امشب

رشد شاخص بورس سیگنال های مثبت به بازار سرمایه می دهد

یک کارشناس بازار سرمایه معتقد است: رشد شاخص بورس در چند روز اخیر ناشی از گزارش های خوب شرکت هاست که نشان از رونق دارد و سیگنال های مثبت به بازار سرمایه می دهند.
دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۸ - ۲۳:۳۸

اصلاح برخی ساختارها اولویت‌ مجلس دهم در سال پایانی

مباحث اقتصادی، اصلاح برخی ساختارها مثل بودجه، رفع موانع تولید، جهت دهی نقدینگی و ... از اولویت های مجلس در یک سال پایانی خواهد بود.
يکشنبه ۰۵ خرداد ۹۸ - ۲۲:۵۷

اعلام فهرست شرکت ها و سازمان های اخلالگر نظام مالیاتی

معاون سازمان مالیاتی کشور در تیتر امشب قول داد فهرست نهادهای دولتی و غیر دولتی که با ندادن اطلاعات در نظام مالیاتی اخلال ایجاد می کنند را تا فردا(یکشنبه) به مجلس ارائه کند.
شنبه ۰۴ خرداد ۹۸ - ۲۳:۳۶

کسانی که تسهیلات بلاعوض گرفته اند باید چادرها را تخلیه کنند

استاندار لرستان: اجباری برای تخلیه چادرها نیست و فقط کسانی که تسهیلات بلاعوضِ دوره انتقال را گرفته اند باید چاردهایشان را تخلیه و جمع آوری کنند.
جمعه ۰۳ خرداد ۹۸ - ۲۲:۵۷

تفکیک بازرگانی از وزارت صمت؛ آری یا خیر؟

طرح تفکیک وزارت تجارت و خدمات بازرگانی از وزارت صنعت و معدن در کمیسیون صنایع و معادن مجلس به تصویب رسیده اما همچنان مخالفان و موافقان جدی دارد و قرار است هفته آینده در مجلس به رای گذاشته شود.
چهارشنبه ۰۱ خرداد ۹۸ - ۲۳:۲۹

اختصاص2500 ميليارد تومان وام قرض‌الحسنه به 4 استان

رئيس بنياد مسكن انقلاب اسلامي با اعلام اینکه دو هزار و 500 ميليارد تومان وام قرض‌الحسنه براي ساخت و تعمير مسكن سيل‌زدگان از سوي بانك مركزي اختصاص داده شد، تاکید کرد: بیشتر این رقم به ترتیب به 4 استان لرستان، گلستان، مازندران، خوزستان اختصاص یافته است.
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۳۶

تشریح بسته ارزی جدید بانک مرکزی

مدیر اداره صادرات بانک مرکزی بسته جدید بانک مرکزی را تکمیل کننده سیاست های کلی بانک مرکزی در سال گذشته اعلام کرد.
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۳۴

ناهماهنگی بخش های مختلف مانع بهبود فضای کسب و کار است

معاون وزیر اقتصاد: ناهماهنگی بین دستگاه ها، نبود سیستم پیشتیبانی و اهتمام جدی دستگاه ها مهمترین عامل اجرا نشدن و یا ناقص اجرا شدن قانون بهبود فضای کسب و کار است.
شنبه ۲۸ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۴۲

بانک ها دست بجنبانند

سرپرست استانداری گلستان: بانک ها طبق روال خودشان و بی توجه به ارزیابی ما و بنیاد مسکن، مجددا پرونده های ارسالی را ارزیابی می کنند که این موضوع روند بازسازی را با تاخیر جدی روبرو کرده است.
جمعه ۲۷ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۱۰

2 راهکار دولت برای متعادل کردن بازار مسکن

معاون وزیر مسکن: با تکمیل و واگذاری 500 هزار مسکن مهر و اجرای طرح اقدام ملی به زودی شاهد اتفاقات خوب و تاثیر آن در بازار مسکن خواهیم بود.
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۳۴

کار تعمیر و احداث واحدها در مناطق سیل زده با قوت ادامه دارد

استاندار خوزستان و مدیرکل بازسازی و نوسازی بنیاد مسکن و معاون استاندار مازندران نحوه رسیدگی به سیلزدگان، پایان اسکان موقت، ادامه پرداخت کمک های بلاعوض و تسهیلات به خانه های آسیب دیده یا تخریب شده شهری و روستایی و کشاورزان خسارت دیده را تشریح کردند.
سه‌شنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۲۰

با بودجه و تسهیلات دولت نمی توان مشکل اشتغال را حل کرد

نماینده مجلس: در مباحث و موضوعاتی مثل اقتصاد متاسفانه نگاه ها همیشه به اعداد و ارقام بودجه و تسهیلات دولتی است که اشتباه بزرگی است و اشتغال اینگونه درست نمی شود.
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۹۸ - ۲۲:۵۸

الزام حضور بخش خصوصی در رونق تولید

باستانی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با تاکید بر اینکه حضور بخش خصوصی در رونق تولید مهم است، گفت: استفاده از تشکل ها می تواند به تصمیم سازی برای رونق تولید کمک کند.
يکشنبه ۲۲ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۲۸