تیتر امشب

عملکردها و مشکلات در مناطق سیل‌زده

معاون عمرانی استاندار لرستان با تایید تاخیر در بازسازی جاده ها و پل ها؛ علت تاخیر در بازسازی را گستردگی خسارات، تصویب نشدن اعتبارات لازم و انتخاب به موقع پیمانکاران دانست.
سه‌شنبه ۰۷ آبان ۹۸ - ۲۲:۵۲

مقررات‌زدایی و تاثیر آن بر بهبود محیط کسب و کار

دبیر هیئت مقررات زدایی گفت: با وجود جنگ اقتصادی صعود یک پله در رتبه بندی بانک جهانی شاخص خوبی است.
دوشنبه ۰۶ آبان ۹۸ - ۲۲:۴۵

ادامه ثبات، چشم انداز بازار ارز

کارشناسان مسائل پولی و بانکی با تمجید اقدامات بانک مرکزی که موجب ثبات نرخ ارز شده، معتقدند بازار به ثبات قابل قبولی رسیده و نگرانی جدی وجود ندارد.
يکشنبه ۰۵ آبان ۹۸ - ۲۳:۳۳

بارش های پر رنگ پاییزی در بیشتر نقاط کشور

مسئولین و کارشناسان مختلف در تیتر امشب با محوریت بارش های پاییزی از آمادگی و پیش بینی های مختلف بر اساس اعلام به موقع سازمان هواشناسی گفتند.
شنبه ۰۴ آبان ۹۸ - ۲۳:۱۳

اجرای دقیق قانون، حلقه مفقوده مبارزه کامل با قاچاق کالا

با توجه به آمار 12 و نیم میلیارد دلاری قاچاق کالا و ارز اجرای دقیق قانون چالش اصلی مبارزه کامل بر سر راه قاچاق کالا و ارز است.
چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۸ - ۲۳:۳۶

مدیریت کشور بدون نفت، شدنی است

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: با بررسی دقیق و مدیریت درآمدها، می توانیم کشور را بدون درآمدهای نفتی اداره کنیم.
دوشنبه ۲۹ مهر ۹۸ - ۲۲:۳۸

تبعات زیست محیطی انتقال آب خزر به فلات مرکزی

کارشناسان محیط زیست معتقدند، انتقال آب دریای خزر به فلات مرکزی، بالارفتن شوری، برهم زدن سیکل گونه های جانوری و برهم خوردن سطح تراز دریای خزر همچنین تبعات اقتصادی را به دنبال خواهد داشت.
يکشنبه ۲۸ مهر ۹۸ - ۲۳:۲۹

بازگشت روان زائران به کشور

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به بازگشت روان زائران گفت: آخرین آمار نشان می دهد که کمتر از 600 هزار زائر باقیمانده اند که طبق پیش بینی ظرف 48 تا 72 ساعت آینده به کشور بازمی گردند و تدارکات برای بازگشت آنها پیش بینی شده است.
شنبه ۲۷ مهر ۹۸ - ۲۳:۴۷

عبور 3 میلیون و 464 هزار زائر اربعین از مرزها

رئیس ستاد مرکزی اربعین: رکورد زائران اربعین حسینی امسال شکست و از مرز 3 میلیون 464 هزار نفر که از مرزها عبور کردند گذشت.
جمعه ۲۶ مهر ۹۸ - ۲۳:۴۴

برای سهولت تردد زائران برخی مسیرها یک طرفه خواهد شد

رئیس پلیس راه راهور ناجا: توصیه می شود مردم ترجیحا مرز خسروی را برای تردد انتخاب کنند، از روز جمعه به احتمال زیاد مرز مهران به سمت ایلام یک طرفه خواهد شد، همچنین در مرزخسروی از قصر شیرین به سرپل ذهاب و مرزهای چذابه و شلمپه نیز امکان یک طرفه شدن بعد از روز جمعه وجود دارد.
چهارشنبه ۲۴ مهر ۹۸ - ۲۳:۴۱

پرداخت خسارت کشاورزان خوزستانی تا ماه آینده

مدیرکل دفتر مدیریت بحران وزارت جهاد کشاورزی: ظرف یک ماه آینده کل 26 هزار پرونده خسارت های کشاورزی استان خوزستان با همکاری بیشتر بانک ها پرداخت خواهد شد.
سه‌شنبه ۲۳ مهر ۹۸ - ۲۳:۳۹

واحدهای تولیدی که ماندگار می شوند

نماینده وزارت صمت می گوید: همواره در وزارتخانه به دنبال روش‌هایی هستیم که چه طور می‌توان از واحد‌های تولیدی حمایت کرد تا پا بگیرند و در بازار ماندگار شوند.
دوشنبه ۲۲ مهر ۹۸ - ۲۳:۰۲