تیتر امشب

یارانه بنزین هر خودرو 14 برابر یارانه هر ایرانی

کارشناس انرژی: با این قیمت بنزین به هر خودرو سالانه بیش از 7 میلیون تومان یارانه تعلق می گیرد که 14 برابر یارانۀ سالانه هر ایرانی است.
يکشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۱۶

وزارتخانه هایی که کوتاهی کرده اند باید پاسخگو باشند

رئیس کمیسیون عمران مجلس: همه دستگاه ها در امداد رسانی سیل اخیر تلاش کردند و با همت همه باید به فکر بازسازی و کمک به مردم باشیم اما نتیجه تحقیقات ما نشان می دهد چندین دستگاه از جمله وزارتخانه های نیرو، راه و شهرسازی و کشور و شورای عالی شهرسازی از جمله دستگاه هایی هستند که باید پاسخگو باشند.
شنبه ۰۷ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۴۶

توجه به توان داخلی؛ یگانه راهکار پیشرفت کشور

کارشناسان اقتصادی و مسائل سیاسی عقیده دارند توجه به ظرفیت ها و توان داخلی، بهترین راه برای پیشرفت صنعتی و اقتصادی کشور و خنثی کننده تهدیدها و تحریم هاست.
چهارشنبه ۰۴ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۳۶

لایحه بیمه همگانی حوادث 16 سال در پیچ و خم مجلس و دولت

معاون طرح و توسعه بیمه مرکزی: لایحه تشکیل صندوق بیمه همگانی حوادث طبیعی بعد از 16 سال به دلایل مختلف از جمله بار مالی هنوز به سرانجام نرسیده است.
سه‌شنبه ۰۳ ارديبهشت ۹۸ - ۲۳:۲۸

اصلاح ساختار نظام بانکی، اولویت نخست رونق تولید

کارشناسان معتقدند نظام بانکی موجود متناسب با رونق تولید نیست و تنها به حفظ وضعیت موجود کمک می کند.
يکشنبه ۰۱ ارديبهشت ۹۸ - ۲۲:۲۶

آغاز بازسازی منازل سیل زدگان، بلافاصله پس از تثبیت شرایط

بر اساس اعلام سازمان مدیریت بحران کشور و استانداری های مناطق سیل زده، عملیات بازسازی منازل مسکونی آسیب دیده، بلافاصله پس از تثبیت شرایط و پاکسازی مناطق آغاز می شود.
شنبه ۳۱ فروردين ۹۸ - ۲۳:۲۸

خبر خوش فرمانده نیروی زمینی ارتش برای سربازان

امیر حیدری: سربازان مناطق سیل گرفته یک ماه مرخصی و محل خدمت آنها به نزدیکترین نقطه انتقال خواهد یافت همچنین دیگر سربازان امدادرسان نیز یکماه مرخصی و تغییر محل خدمت به اختیار خواهند داشت.
چهارشنبه ۲۸ فروردين ۹۸ - ۲۳:۲۹

تولید، موتور محرک اقتصاد کشور

مهمترین عامل رونق تولید، نقدینگی، سرمایه در گردش و تامین مواد اولیه واحدها است و تولید موتور محرکه اقتصاد کشور و شرط اول بهبود فضای کسب و کار است.
سه‌شنبه ۲۷ فروردين ۹۸ - ۲۳:۴۱

بازسازی و تأمین خسارت سیلزدگان دغدغه اصلی دولت

وزیر کشور: با تأکید مقام معظم رهبری و رئیس‌جمهور، موضوع بازسازی، نوسازی و تأمین خسارت مردم، لایروبی، زهکشی، جلوگیری از ساخت‌ و سازهای بی‌رویه و کشت‌های آب‌بَر اصلی‌ترین دغدغه ما است.
يکشنبه ۲۵ فروردين ۹۸ - ۲۳:۱۶

فعال شدن سامانه بارشی جدید و هشدار هواشناسی

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی: با توجه به ورود سامانه جدید بارشی،هموطنان در استان فارس، هرمزگان، سیستان و بلوچستان و خراسان های رضوی و جنوبی هشدارهای هواشناسی را جدی بگیرند.
شنبه ۲۴ فروردين ۹۸ - ۲۳:۳۷

عبور از بحران با همکاری مردمی

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور گفت: با تدابیر اندیشیده شده و همکاری مردم و جوانان خوزستانی تاکنون هیچ تلفات جانی و مصدومیت ناشی از سیلاب در استان خوزستان نداریم.
پنجشنبه ۲۲ فروردين ۹۸ - ۲۲:۲۵

درس بزرگی که سیلاب به مسئولان داد

وزیر راه و شهرسازی آسیب های ناشی از سیلاب های اخیر را در عین تلخ بودن، حاوی درسی بزرگ برای مسئولان دانست و گفت: اکنون فرصت مناسبی ایجاد شده است تا یک بار برای همیشه موضوع ساخت و ساز در مسیر آب ها پایان داده شود.
چهارشنبه ۲۱ فروردين ۹۸ - ۲۳:۳۹

آمریکا سپاه را قدرتمندتر کرد

فعالان سیاسی: اقدام احمقانه ترامپ در تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران موجب قدرتمند تر شدن سپاه در منطقه و جهان و انسجام ملی در داخل کشور خواهد شد.
سه‌شنبه ۲۰ فروردين ۹۸ - ۲۳:۲۳