تیتر امشب

پاسخ به سوالات کرونایی هموطنان

حمید عمادی - متخصص بیماری‌های عفونی: با مشاهده علائمی مثل تب، خستگی، سردرد، تیرکشیدن گوش، درد پشت و مشکل در تنفس و حس بویایی باید به پزشک مراجعه کنیم.
سه‌شنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۹ - ۲۲:۵۱

تحقق جهش تولید نیازمند ارائه برنامه

معاون سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی معتقد است: برای تحقق"جهش تولید"، بررسی عوامل و ارائه برنامه مورد نیاز است.
دوشنبه ۰۸ ارديبهشت ۹۹ - ۲۲:۵۶

حریرچی: بازگشایی ها به معنی عادی سازی نیست

معاون کل وزیر بهداشت گفت: این تصور که بازگشایی برخی از واحدهای تجاری به معنی عادی شدن شرایط است، یک آفت در روند غلبه بر کرونا است.
يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۹۹ - ۲۲:۳۳

درمان بیماری‌های خطرناک را به تعویق نیندازید

رئیس بیمارستان امام خمینی: الان یکی از نگرانی های جدی ما و همکارانمان وضع سلامت مردم به علت بیماری های خطرناک دیگر غیر از کروناست که طیف وسیعی از بیماران را در برمی گیرد و مبتلایان از ترس کرونا برای درمان مراجعه نمی کنند.
شنبه ۰۶ ارديبهشت ۹۹ - ۲۳:۲۷

بحران کرونا؛ آزمون دولت‌ها و ملت‌ها

ابراهیم متقی - کارشناس مسائل بین الملل: ویروس کرونا و شیوع گسترده آن نشان داد بسیاری از کشور‌های غربی در مواجهه با بحران ناکارآمد هستند.
جمعه ۰۵ ارديبهشت ۹۹ - ۲۳:۱۰
پاسخ به شایعات و سوالات کرونایی؛

دلیل اصلی افزایش بیماران کرونایی اهواز

معاون کل وزیر بهداشت گفت: افزایش تعداد بیماران کرونایی بستری شده در بیمارستان های اهواز از بی توجهی به فاصله گذاری اجتماعی حکایت دارد.
چهارشنبه ۰۳ ارديبهشت ۹۹ - ۲۳:۱۳

ویروس کرونا از بین نمی‌رود

اپیدمیولوژیست: نگاه حذفی و ریشه کنی ویروس کرونا را باید کنار گذاشت، این ویروس از بین نمی‌رود برای همین باید مدیریت این بیماری را یاد بگیریم.
سه‌شنبه ۰۲ ارديبهشت ۹۹ - ۲۳:۳۰

بررسی وضع کرونا در کشور

معاون کل وزیر بهداشت با بیان اینکه رفتار ویروس کرونا مشخص نیست و نمی توان تاریخی برای کنترل یا پایان آن در نظر گرفت، گفت: بازگشایی مراکز اداری و اقتصادی باید به تدریج باشد.
دوشنبه ۰۱ ارديبهشت ۹۹ - ۲۳:۵۹

دستور العمل های بهداشتی همچنان لازم الاجرا است

مشاور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: کاهش محدودیت های اجتماعی به معنای حذف رعایت دستور العمل های بهداشتی در مقابله با کرونا نیست.
يکشنبه ۳۱ فروردين ۹۹ - ۲۲:۵۰

ارزیابی نخستین روز اجرای طرح فاصله‌گذاری هوشمند اجتماعی در پایتخت

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد: امروز و براساس اطلاعات به دست آمده نسبت به مدت مشابه سال ۹۸ افزایش ۷۵ درصدی تعداد خودروهای حاضر در معابر شهری را شاهد بودیم.
شنبه ۳۰ فروردين ۹۹ - ۲۳:۰۵

شرط شکست کرونا ادامه رعایت ملاحظات بهداشتی است

عضو کمیته کشوری اپیدیمولوژی کووید ۱۹ گفت: نموارد موارد ابتلا و تعداد فوت شدگان نشان می‌دهد که اوج شیوع بیماری را گذرانده ایم.
جمعه ۲۹ فروردين ۹۹ - ۲۳:۲۴

اصناف تا ساعت ۲۴ پنج شنبه فرصت نام نویسی دارند

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت: همه اصناف و صنعتی‌ها تا ساعت ۲۴ پنج شنبه فرصت دارند در سامانه salamat.gov.ir ثبت نام و کد دریافت کنند.
چهارشنبه ۲۷ فروردين ۹۹ - ۲۳:۳۰