روی خط خبر

بارندگی ها را دست کم گرفتیم

معاون سازمان راهداری و حمل و نقل با بیان اینکه بارش‌ها در دو روز گذشته دو برابر پیش بینی‌ها بود، گفت: بیش از 5 هزار کیلومتر راه تحت تاثیر سیلاب قرار گرفتند.
دوشنبه ۰۴ فروردين ۹۹ - ۱۹:۴۷

درس هایی که از سیلاب بهار ۹۸ گرفتیم

وزیر نیرو گفت: سیلاب بهار ۹۸ در کنار خسارات و مشکلاتش منافع زیادی داشت که پرشدن سدها، زنده شدن تالاب‌ها و ترمیم بخشی از سفره‌های زیرزمینی فقط بخشی از آن بود.
يکشنبه ۰۳ فروردين ۹۹ - ۱۹:۲۱

وزارت راه مجری مصوبات ستاد مقابله با کرونا در حوزه حمل و نقل است

وزیر راه و شهرسازی: مهمترین تکلیف ما در رابطه با کرونا در حوزه حمل و نقل عمومی، اجرا و استقرار مصوبات ستاد ملی مقابله با کروناست.
شنبه ۰۲ فروردين ۹۹ - ۱۹:۲۴

ثبت رکورد جدید در طرح غربالگری

معاون بهداشت وزارت بهداشت اعلام کرد: امروز تعداد افرادی که به طرح مقابله با کرونا پیوستند از مرز ۲۸ میلیون نفر گذشت و در نخستین روز سال حدود ۳۵ هزار نفر از کادر درمانی در سراسر کشور در ۳۹ هزار واحد درمانی فعال بودند.
جمعه ۰۱ فروردين ۹۹ - ۱۹:۱۲

پویش "در خانه بمانیم" جواب داده است

معاون بهداشت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: امروز شاهد کاهش آمار مبتلایان به کرونا بودیم و با توجه به همکاری مردمی، دو هفته آینده فرصت طلایی برای مقابله با این ویروس است.
پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۸ - ۱۹:۱۱

هشدار هواشناسی درباره بارش‌ها و سیل در برخی استان‌ها

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان اینکه سامانه بارشی فردا (چهارشنبه) غرب ایران را در برمی‌گیرد، گفت: برای سه استان، آذربایجان غربی، کرمانشاه و ایلام هشدار‌های هواشناسی صادر شده است.
سه‌شنبه ۲۷ اسفند ۹۸ - ۱۹:۲۳

نتایج غربالگری افراد در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: در طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا از میان ۱۰ میلیون فرد غربالگری شده، حدود ۲۱۰ هزار فرد کرونایی، شناسایی شدند.
يکشنبه ۲۵ اسفند ۹۸ - ۱۹:۳۵

وفور کالا‌های اساسی و اقلام بهداشتی در انبارها

معاون وزیر صمت گفت: تولید، تامین و توزیع کالا‌های اساسی و اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم در انبارها وجود دارد.
شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ - ۱۹:۳۲

اقدامات وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح در مقابله با کرونا

شعبانیان معاون هماهنگ کننده وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح: دوربین های هوشمند حرارتی برای شناسایی و تشخیص افراد مشکوک به ویروس کرونا همچنین لباس های فشار مثبت و منفی را در اختیار فرودگاه امام و کادر درمانی قرار داه ایم.
شنبه ۲۴ اسفند ۹۸ - ۱۲:۰۱

طرح جدید برای مقابله با کرونا

وزیر بهداشت: در طرح جدید، افراد گرفتار را با سرعت زیاد تشخیص می‌دهیم تا آن‌ها را زودتر از قبل ایزوله کنیم.
پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸ - ۱۲:۰۹

جزئیات ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی مسکن

مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی با اعلام ثبت نام ۱۵ هزار نفر در ۱۷ استان کشور از صبح تا ساعت ۱۸ امروز، تاکید کرد: ظرفیت ثبت نام را به دلیل شیوع کرونا فعلا نمی‌بندیم و متقاضیان تا ساعت ۲۴ فردا می‌توانند در سامانه ثبت نام کنند.
دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۸ - ۱۹:۳۳

اقدامات سازمان تامین اجتماعی در مقابله با کرونا

مدیرکل درمان مستقیم سازمان تامین اجتماعی گفت: تمامی بیمارستان‌های تأمین اجتماعی جهت جلوگیری از شیوع کرونا و مقابله با این ویروس آمادگی کامل دارند.
يکشنبه ۱۸ اسفند ۹۸ - ۱۸:۵۹