روی خط خبر

مس ایران با کیفیت ترین مس جهان

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران: با 34.5 میلیون تن مس محتوای خالص رتبۀ هشتم جهان را داریم که با روند اکتشافات امیدواریم به زودی به رتبه هفتم دست پیدا کنیم.
شنبه ۰۹ آذر ۹۸ - ۱۹:۴۰

آنفلوانزا؛ ویروس به شدت مسری

رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، گفت: ویروس آنفلوانزا به شدت مسری است و ظرف کمتر از ۳۰ دقیقه از طریق دست‌های آلوده منتقل می‌شود.
شنبه ۰۹ آذر ۹۸ - ۱۳:۰۱

کاداستر طرحی برای مقابله با زمین خواری

معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: ۸۰ درصد عرصه کشور را اراضی ملی تشکیل می‌دهد که اگر در سامانه کاداستر جانمایی شود، دیگر دلال و زمین خوار باقی نخواهد ماند.
جمعه ۰۸ آذر ۹۸ - ۱۹:۳۵

لزوم اصلاح قوانین کار

نماینده کارگران درشورای عالی کار گفت: تا زمانیکه کارگران از ثبات شغلی برخوردار نباشند، نمی توانند به تشکلات صنفی بپردازند.
پنجشنبه ۰۷ آذر ۹۸ - ۱۹:۴۸

صنعت لوازم خانگی در مسیر توسعه و پیشرفت

نوده فراهانی عضو هیات مدیره انجمن صنایع لوازم خانگی با بیان اینکه مردم حامی اصلی صنعت لوازم خانگی هستند گفت: با حمایت از تولید، این صنعت توسعه و پیشرفت بیشتری خواهد داشت.
چهارشنبه ۰۶ آذر ۹۸ - ۱۹:۵۳

افتتاح بیش از ۶ هزار پروژه در قالب طرح «خدمت‌رسانی بزرگ»

رئیس بسیج سازندگی کشور از افتتاح بیش از ۶ هزار پروژه در قالب طرح «خدمت‌رسانی بزرگ» هفتم آذرماه در همدان خبر داد و گفت: از ۴۰ هزار پروژه جدید طراحی شده، تاکنون ۱۷ هزار پروژه تکمیل شده است.
سه‌شنبه ۰۵ آذر ۹۸ - ۱۹:۴۳

شرط دولت برای پرداخت یارانه معیشتی

معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دسترسی به ریز حساب های بانکی، شرط دولت برای پرداخت یارانه معیشتی از ماه بعد است.
دوشنبه ۰۴ آذر ۹۸ - ۱۸:۴۶

ثبات نسبی در بازار و کنترل قیمت ها

عوض پور نماینده اتاق اصناف ایران: افزایش 16 درصدی بازرسی ها نسبت به هفته مشابه و کاهش21 درصدی پرونده های تشکیل شده نشان دهنده ثبات نسبی در بازار و کنترل قیمت هاست.
يکشنبه ۰۳ آذر ۹۸ - ۱۹:۲۹

حمایت از زعفران؛ نباید مقطعی باشد

عضو هیئت رئیسه شورای ملی زعفران گفت: علت اینکه زعفران ایران را باید در بسته بندی های اسپانیایی جستجو کرد وجود تسهیلات 1 و نیم درصدی بانک های اسپانیا و حمایت های مقطعی دولت است.
شنبه ۰۲ آذر ۹۸ - ۱۹:۲۷

استمرار در نظارت ها، جدی و موثر

سرپرست گشت‌های تعزیرات حکومتی استان تهران با بیان اینکه محدودیتی برای ادامه گشت زنی تعزیرات وجود ندارد از استمرار نظارت ها تا هر زمان که لازم باشد خبر داد.
جمعه ۰۱ آذر ۹۸ - ۱۹:۲۱

دعوت از مردم و مسئولان برای بازدید از نمایشگاه لوازم خانگی

رئیس انجمن صنایع لوازم خانگی: باید از صنایع داخلی حمایت کرد و من دعوت می کنم از مردم و مسئولان که از نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی بازدید کنند و پیشرفت و تحول تولیدات داخلی را از نزدیک ببینند.
پنجشنبه ۳۰ آبان ۹۸ - ۱۹:۲۶

افزایش دو برابری گشت های تعزیرات

مدیر گشت های تعزیرات گفت: گشت های عادی ما دو برابر شده است.
چهارشنبه ۲۹ آبان ۹۸ - ۱۹:۲۴