روی خط خبر

برنامه‌ها و تسهیلات دولت در حوزه کارآفرینی

مدیرکل توسعه کارآفرینی وزارت کار: بر اساس مصوبه دولت برای کسانی که بتوانند اثبات کنند کارآفرین خط شکن و پیشرو هستند، مشوق های حمایتی در نظر گرفته شده است.
جمعه ۱۵ آذر ۹۸ - ۱۹:۱۷

پیش بینی بارش و تمهیدات جاده‌ای

مدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی: از امروز بارش‌ها در شمال غرب کشور آغاز شد و از روز شنبه نیمه غربی کشور درگیر بارندگی می‌شود.
پنجشنبه ۱۴ آذر ۹۸ - ۱۹:۲۸

پیش بینی بارش باران و سیلاب در برخی مناطق

سازمان هواشناسی بارش برف و باران و احتمال سیلابی شدن برای برخی استان‌ها پیش بینی کرد.
پنجشنبه ۱۴ آذر ۹۸ - ۱۳:۱۸

درآمد 33 هزار میلیارد تومانی بیمه در سال 97

قائم مقام رئیس کل بیمه مرکزی: درآمد بیمه کشور در سال ۹۷، حدود ۳۳ هزار میلیارد تومان بود و هزینه هایش ۳۲ هزار ۹۰۰ میلیارد تومان، یعنی صد در صد کل درآمد بیمه خرج خسارت و کارمزد‌ها شده است.
چهارشنبه ۱۳ آذر ۹۸ - ۱۹:۳۸

سازمان بهزیستی و خدمات حمایتی از معلولان

رئیس سازمان بهزیستی از حمایت همه جانبه معلولان و ساکنان مراکز نگهداری بر اساس بودجه در نظر گرفته شده قانونی خبر داد.
سه‌شنبه ۱۲ آذر ۹۸ - ۱۹:۱۴

معافیت مالیاتی اهالی فرهنگ و هنر آری یا خیر

رئیس امور فرهنگ، گردشگری و ورزش سازمان برنامه و بودجه گفت: معافیت مالیاتی از قشر فرهنگی برای کشور یک سرمایه گذاری دراز مدت است.
دوشنبه ۱۱ آذر ۹۸ - ۲۰:۳۹

آنچه باید درباره آنفلوآنزا بدانیم

متخصصین بیماری های عفونی معتقدند: آنفلوآنزا ویروسی است که با سیستم ایمنی بدن کار دارد، با شروع فصل پاییز نمایان می شود و با علائم بدن درد همراه با بروز ناگهانی تب و گلودرد همراه است.
يکشنبه ۱۰ آذر ۹۸ - ۱۹:۳۱

مس ایران با کیفیت ترین مس جهان

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران: با 34.5 میلیون تن مس محتوای خالص رتبۀ هشتم جهان را داریم که با روند اکتشافات امیدواریم به زودی به رتبه هفتم دست پیدا کنیم.
شنبه ۰۹ آذر ۹۸ - ۱۹:۴۰

آنفلوانزا؛ ویروس به شدت مسری

رئیس اداره مراقبت مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت، گفت: ویروس آنفلوانزا به شدت مسری است و ظرف کمتر از ۳۰ دقیقه از طریق دست‌های آلوده منتقل می‌شود.
شنبه ۰۹ آذر ۹۸ - ۱۳:۰۱

کاداستر طرحی برای مقابله با زمین خواری

معاون سازمان ثبت اسناد و املاک کشور: ۸۰ درصد عرصه کشور را اراضی ملی تشکیل می‌دهد که اگر در سامانه کاداستر جانمایی شود، دیگر دلال و زمین خوار باقی نخواهد ماند.
جمعه ۰۸ آذر ۹۸ - ۱۹:۳۵

لزوم اصلاح قوانین کار

نماینده کارگران درشورای عالی کار گفت: تا زمانیکه کارگران از ثبات شغلی برخوردار نباشند، نمی توانند به تشکلات صنفی بپردازند.
پنجشنبه ۰۷ آذر ۹۸ - ۱۹:۴۸

صنعت لوازم خانگی در مسیر توسعه و پیشرفت

نوده فراهانی عضو هیات مدیره انجمن صنایع لوازم خانگی با بیان اینکه مردم حامی اصلی صنعت لوازم خانگی هستند گفت: با حمایت از تولید، این صنعت توسعه و پیشرفت بیشتری خواهد داشت.
چهارشنبه ۰۶ آذر ۹۸ - ۱۹:۵۳

افتتاح بیش از ۶ هزار پروژه در قالب طرح «خدمت‌رسانی بزرگ»

رئیس بسیج سازندگی کشور از افتتاح بیش از ۶ هزار پروژه در قالب طرح «خدمت‌رسانی بزرگ» هفتم آذرماه در همدان خبر داد و گفت: از ۴۰ هزار پروژه جدید طراحی شده، تاکنون ۱۷ هزار پروژه تکمیل شده است.
سه‌شنبه ۰۵ آذر ۹۸ - ۱۹:۴۳