روی خط خبر

پیامدهای غفلت از آموزش حکمرانی اسلامی

دبیر برگزاری همایش ملی حکمرانی اسلامی گفت: دلیل اصلی کند بودن آهنگ توسعه و رشد فساد در کشور ما غفلت از مقوله حکمرانی اسلامی است.
دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸ - ۱۹:۱۳

اجرای طرح بایوجمی برای احیای تالاب انزلی؛ درست یا نادرست؟

با توجه به متوقف شدن اجرای طرح بایوجمی در تالاب انزلی و هشدار دانشمندان و اساتید دانشگاه نسبت به خطرات این طرح برای انسان و موجودات آبزی، مدیرکل احیای تالاب های سازمان حفاظت محیط زیست راهکار حل مشکلات تالاب را ادامه آزمایشات می داند.
يکشنبه ۱۹ آبان ۹۸ - ۱۹:۵۵

مشکلات صنعت چرم

نبود زیرساخت، فرسودگی خطوط تولید و اخذ عوارض از چالش های جدی صنعت چرم محسوب می شود که در صورت رفع آنها و تبدیل سالامبور به محصول نهایی می توان تا 850 میلیون دلار از این صنعت ارز آوری کرد.
شنبه ۱۸ آبان ۹۸ - ۱۹:۴۴

سود و تقاضای مشتری؛ عامل حیات قاچاق کالا

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا، تقاضای مشتری و وجود سود مالی برای فروشنده را عمده ترین عامل موجودیت و بقای قاچاق کالا دانست.
پنجشنبه ۱۶ آبان ۹۸ - ۲۰:۱۲

نقش اصناف در روند کاهشی قیمت ۵۳ قلم کالای پرمصرف

نائب رئیس اتاق اصناف تهران: عامل اصلی موثر بر کاهش قیمت ها، نقش اتاق اصناف تهران، اتحادیه های زیر پوشش اتاق و اعضای واحدهای صنفی است که در تهران و کشور حضور دارند.
جمعه ۱۰ آبان ۹۸ - ۲۰:۰۵

بررسی ابهامات ممنوعیت واگذاری کارت بازرگانی به غیر

رئیس کنفدراسیون صادرات با بیان مزایای ابلاغیه ممنوعیت واگذاری کارت بازرگانی به غیر، بر ضرورت شفاف سازی برخی بندهای آن تاکید کرد.
چهارشنبه ۰۸ آبان ۹۸ - ۱۹:۳۶

نارضایتی گندمکاران از نرخ خرید تضمینی

رئیس انجمن غلات ایران: متاسفانه گندم را به قیمت تمام شده نمی خرند و این سبب شده 20 تا 30 درصد کشاورزان گندمشان را تحویل ندهند و در انبار نگهدارند.
سه‌شنبه ۰۷ آبان ۹۸ - ۱۹:۳۹

جزئیات تغییرات دریافت معاینه فنی خودرو

سرپرست ستاد معاینه فنی خودرو‌های تهران اعلام کرد: خودرو‌های تولید ۸۳ به بعد مانند حدود مجاز قبلی بررسی می شوند و برای ارزیابی خودرو‌های قدیمی‌تر هم تسهیلاتی قائل شده ایم.
دوشنبه ۰۶ آبان ۹۸ - ۱۹:۲۳

چهارمین اجلاس "مجاهدان در غربت" با حضور رئیس مجلس

دبیرکل اجلاس مجاهدان در غربت از برگزاری چهارمین اجلاس"مجاهدان در غربت"با حضور رئیس مجلس در دامغان خبر داد.
يکشنبه ۰۵ آبان ۹۸ - ۱۹:۳۱
بررسی چالش های صنایع دستی کشور؛

جمعیت صنایع دستی ایران تشکل پذیر نیست

مدیر حمایت از تولید صنایع دستی وزارت میراث فرهنگی با تائید اینکه پراکندگی در تشکل‌های صنایع دستی بسیار است، می‌گوید: جامعه صنایع دستی کشور ما تشکل پذیر نیست.
شنبه ۰۴ آبان ۹۸ - ۱۹:۴۴

ضرورت بازنگری در قانون کار

دبیرکل کانون عالی کارفرمایان گفت: "قانون کار" کارآمد نیست و باید بازنگری شود.
جمعه ۰۳ آبان ۹۸ - ۱۹:۰۰

مصرف زدگی، دلیل اصلی دورریزی موادغذایی

مدیرکل دفتر صنایع تبدیلی و تکمیلی وزارت جهادکشاورزی عامل مهم دورریز موادغذایی را مصرف کنندگان دانست و گفت: یکی از عادات ناپسند ما ایرانی ها، مصرف زدگی است.
پنجشنبه ۰۲ آبان ۹۸ - ۱۹:۳۱

سایه روشن قیمت مواد لبنی

رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران: دامداران شیر را به قیمت 2390 تومان می فروشند و هر گونه افزایش قیمت مواد لبنی، تخلف است.
چهارشنبه ۰۱ آبان ۹۸ - ۱۸:۵۱