روی خط خبر

25 سال آینده 25 درصد سالمند خواهیم داشت

مدیرکل سلامت جمعیت وزارت بهداشت: در 25 سال آینده نسبت به نیروی جوان حدود 25 درصد سالمند خواهیم داشت که حاصل تک فرزندی، کاهش فرزندآوری و خانواده های کوچک شده خواهد بود.
شنبه ۱۲ مرداد ۹۸ - ۲۰:۲۱

صنعت سلولوزی بهداشتی؛ مشکلات و راهکارها

معاون دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی وزارت صمت از برطرف شدن مشکلات تولید محصولات سلولزی و بهداشتی و ارائه اولویت های سرمایه گذاری در سایت وزارت صمت خبر داد.
جمعه ۱۱ مرداد ۹۸ - ۲۰:۲۹

اقبال عمومی به خرید نوشت افزار ایرانی - اسلامی

مدیرعامل مجمع نوشت‌افزار ایرانی-اسلامی با اشاره به استقبال 80 درصدی خانواده های ایرانی به خرید نوشت افزار ایرانی، گفت: تولیدات داخلی از نظر کیفیت و تنوع انتخاب اول خانواده ها است.
چهارشنبه ۰۹ مرداد ۹۸ - ۲۰:۱۹
در ادامه طرح استفاده پزشکان از کارتخوان؛

به شدت به دنبال مالیات ستانی هوشمند هستیم

مدیرکل دفتر تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی گفت: به شدت به دنبال مالیات ستانی هوشمند و مبارزه با فرار مالیاتی هستیم و به نفع مودیان است که هزینه ها و درآمدهای واقعی خود را در اظهارنامه ابراز کنند.
سه‌شنبه ۰۸ مرداد ۹۸ - ۱۹:۱۸

علت اختلال در سامانه سیمفا

مدیرعامل شرکت پیمانکاری سیمفا: ظرفیت سامانه سیمفا (سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران) محدود است و طرفین قرارداد در توسعه زیرساختی این سامانه به تعهدات خود عمل نکرده اند.
دوشنبه ۰۷ مرداد ۹۸ - ۱۹:۰۹

رئیس سازمان امور مالیاتی از بخشش جرائم مالیاتی خبر داد

رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فردا در بخشنامه ای اعلام می کنیم کسانی که به ویژه در بخش تولید کل بدهی های معوقشان را تا پایان شهریور بپردازند از پرداخت همه جرائم مالیاتی معاف خواهند شد.
شنبه ۰۵ مرداد ۹۸ - ۱۹:۰۷

افزایش قیمت خرید تضمینی گندم منتفی است

مدیر کل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید تضمینی 5 میلیون تن گندم در کشور خبر داد و گفت: افزایش قیمت خرید تضمینی گندم برای این فصل منتفی است.
جمعه ۰۴ مرداد ۹۸ - ۱۹:۴۷

رونق پوشاک ایرانی پس از برخورد با فروش پوشاک قاچاق

نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرات پوشاک از برخورد سازمان تعزیرات با فروش محصولات برندهای خارجی قدردانی کرد و آن را عاملی بر رونق بازار پوشاک ایرانی دانست.
پنجشنبه ۰۳ مرداد ۹۸ - ۱۸:۵۴

افزایش نرخ تورم خانوارهای کشور

مدیر کل دفتر شاخص قیمت‌های مرکز آمار با بیان جدیدترین آمار نرخ تورم در کشور گفت: نرخ تورم ماهیانه تیر ماه 98 نسبت به ماه گذشه 2.8 در واحد درصد افزایش نشان می دهد.
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۹۸ - ۲۰:۱۴

طرحی برای جلوگیری از سود مرکب بانکی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: طرح مجلس برای تسهیل بدهی بدهکاران، جلوی سود مرکب(سود روی سود) بانک ها را می گیرد.
سه‌شنبه ۰۱ مرداد ۹۸ - ۱۸:۵۳

با هر توان با معامله قرن مخالفت می کنیم

نایب رئیس جنبش حماس با حضور در استودیوی شبکه خبر گفت: همه گروه های فلسطینی در مقابل طرح معامله قرن متحد هستند و این طرح آمریکایی صهیونیستی به نتیجه نخواهد رسید.
دوشنبه ۳۱ تير ۹۸ - ۱۹:۲۸

جزئیات سوختگیری با کارت سوخت شخصی

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی: استفاده از کارت سوخت شخصی که به تدریج در کل کشور اجرایی می شود از قاچاق سوخت و سوء استفاده از کارت های سوخت جلوگیری می کند.
يکشنبه ۳۰ تير ۹۸ - ۱۹:۱۹

قیمت ها بالا رفت اما پایین نیامد

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: به بهانه گران شدن دلار، اقلام مصرفی مردم بصورت دقیقه ای بالا رفت، اما وقتی قیمت دلار کاهش می یابد، قیمت کالاها کمتر نمی شود.
شنبه ۲۹ تير ۹۸ - ۲۰:۰۴