روی خط خبر

قیمت ها بالا رفت اما پایین نیامد

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: به بهانه گران شدن دلار، اقلام مصرفی مردم بصورت دقیقه ای بالا رفت، اما وقتی قیمت دلار کاهش می یابد، قیمت کالاها کمتر نمی شود.
شنبه ۲۹ تير ۹۸ - ۲۰:۰۴

نیازمندِ بانک خاص بنگاه های کوچک و متوسط هستیم

مدیرکل تامین مالی و سرمایه گذاری سازمان صنایع کوچک: اقتصاد ما بانک محور است و باید تبدیل شود به اقتصاد بازار محور و بنگاهای اقتصادی بزرگ از طریق بازار سرمایه تامین مالی شوند.
جمعه ۲۸ تير ۹۸ - ۱۹:۱۳

هزینه بالا، مانع حضور ایران در بازارهای جهانی گل و گیاه

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه هزینه بالای تولید و مالیات را عامل اصلی ناتوانی در تولید محصول رقابتی عنوان کرد.
پنجشنبه ۲۷ تير ۹۸ - ۱۸:۴۲

دستفروشان باید شناسنامه دار شوند

سخنگوی شورای شهر تهران: دستفروشان باید شناسنامه دار و ساماندهی شوند اما کرامت انسانی آنها نیز در این فرایند باید دیده شود.
سه‌شنبه ۲۵ تير ۹۸ - ۱۹:۰۵

شفاف سازی در دستور کار سازمان بهزیستی

رئیس سازمان بهزیستی تاکید کرد: ما باید شفاف سازی کنیم تا اعتماد مردم به خیریه ها و سازمان بهزیستی بیشتر شود.
شنبه ۲۲ تير ۹۸ - ۱۹:۰۵

اراده مدیران مانعی در اصلاح نظام اداری

معاون نوسازی اداری سازمان اداری و استخدامی كشور خواست و اراده مدیران دستگاه ها را مهمترین مانع در مسیر اجرای برنامه جامع اصلاح نظام اداری برشمرد.
جمعه ۲۱ تير ۹۸ - ۱۹:۵۰

روند نوسازی بافت های فرسوده

عضو هیئت مدیره شرکت مادرتخصصی عمران و بهسازی شهری ایران: در بازسازی بافت های فرسوده از برنامه عقب هستیم.
پنجشنبه ۲۰ تير ۹۸ - ۱۸:۵۰

تراز مثبت تجاری مدیون صادرات غیرنفتی

سرپرست سازمان توسعه تجارت: تراز تجاری کشور در 3 ماهه ابتدای سال 98 در بخش غیرنفتی با یک میلیارد و 300 میلیون دلار مثبت بوده است.
چهارشنبه ۱۹ تير ۹۸ - ۱۹:۵۶

صورت های مالی "جام" ، شفاف و قابل اتکا

مدیر سامانه اعتبارسنجی و رتبه‌بندی اعتباری وزارت صمت، کاربرد اصلی سامانه جامع اطلاعات صورت‌های مالی(جام) را شفاف سازی در داده ها و جلوگیری از قضاوت فردی دانست.
سه‌شنبه ۱۸ تير ۹۸ - ۲۰:۵۶

بازار متشکل ارزی از سیاست گذاری تا اجرا

کارشناسان مسائل پولی و بانکی معتقدند: صیانت از ارز داخل، تشویق بازگشت ارز حاصل از صادرات و جلوگیری از تاثیر بازار های حاشیه ای در کشورهای همسایه از جمله اهداف بازار متشکل ارزی است که امید می رود به ثبات ارزی و حتی کاهش نرخ ارز منجر شود.
دوشنبه ۱۷ تير ۹۸ - ۱۹:۴۵

عزم دولت برای کاهش مصرف برق ادارات

سخنگوی وزارت کشور: عزم جدی برای برخورد با پرمصرف های برق و مدیریت بهینه مصرف برق وجود دارد و سیاست های تشویقی و تنبیهی اعمال خواهد شد.
يکشنبه ۱۶ تير ۹۸ - ۱۹:۲۲

۷۴ هزار هکتار از اراضی تهران مستعد ایجاد گرد و غبار

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان تهران: ۷۴ هزار هکتار از اراضی جنوب و جنوب غربی شرقی در استان تهران مستعد ایجاد گرد و غبار است که در دومین جلسه کارگروه کاهش آلودگی هوای استان تهران راهکارهای مختلف برای مقابله با این پدیده مورد بررسی قرار گرفت.
شنبه ۱۵ تير ۹۸ - ۲۰:۰۰

صادرات غیرنفتی تنها ابزار برگشت ارز صادراتی

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران تاکید کرد: در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی که نفت تحریم شده است، تنها ابزار برای برگشت ارز صادراتی، صادرات غیر نفتی است.
جمعه ۱۴ تير ۹۸ - ۲۰:۰۹