روی خط خبر

صادرات غیرنفتی تنها ابزار برگشت ارز صادراتی

سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران تاکید کرد: در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی که نفت تحریم شده است، تنها ابزار برای برگشت ارز صادراتی، صادرات غیر نفتی است.
جمعه ۱۴ تير ۹۸ - ۲۰:۰۹

انطباق مدام محصولات غذایی با استانداردها

مدیرکل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع غذایی گفت: مواد غذایی بصورت پی در پی با استاندارد ملی ایران، منابع بین المللی و دانش موجود در کشور تطبیق داده می شود.
پنجشنبه ۱۳ تير ۹۸ - ۲۰:۰۹

دیه زن و مرد برابر شد

بر اساس رای دیوان عالی کشور دیه زنان و مردان از این پس یکسان پرداخت می شود و صندوق تامین خسارت های بدنی ملزم به پرداخت مابه التفاوت دیه است.
چهارشنبه ۱۲ تير ۹۸ - ۲۱:۰۱

فروشندگان املاک قیمت ملک را تعدیل کنند

رئیس اتحادیه مشاوران املاک گفت: فروشندگان املاک، باید قیمت پیشنهادی خود را تعدیل کنند، در غیر این صورت بازار آن را کاهش می دهد.
سه‌شنبه ۱۱ تير ۹۸ - ۱۹:۲۰

تکمیل و تحویل خودروهای ناقص در اما و اگر

دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو: ورود 190 هزار خودرو به بازار ظرف 40 روز، منوط به پرداخت تسهیلات و تحقق وعده هاست و زمان آغاز این طرح 40 روزه در جلسه و تعامل وزیر صمت و مدیران دو خودروساز مشخص خواهد شد.
دوشنبه ۱۰ تير ۹۸ - ۱۹:۱۴

10 درصد مردم فشار خون دارند

رئیس مرکز بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت گفت: بیش از 10 درصد از جمعیت بزرگسالان بالای 30 سال کشور از عارضه فشار خون بالای خود بی خبرند.
شنبه ۰۸ تير ۹۸ - ۱۹:۰۳

ثبت اطلاعات ۷۵ میلیون نفر در سامانه پرونده الکترونیک

معاون کل وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی: پرونده الکترونیکی سلامت برای سیاست گذاری های بهداشتی و درمان کشور لازم و برای مردم ضروری است و تاکنون اطلاعات ۷۵ میلیون نفر( ۹۴درصد) از جمعیت کشور در سامانه‌های پرونده الکترونیک سلامت ثبت شده است.
سه‌شنبه ۰۴ تير ۹۸ - ۲۰:۲۴

سامانه ثبت دارایی‌ها و اموال مسئولان تا دوماه آینده فعال می شود

رئیس مرکز آمار و فناوری اطلاعات قوه قضائیه گفت: در مراحل نهایی طراحی سامانه ثبت دارایی‌ها و اموال مسئولان هستیم که امیدواریم تا دوماه آینده پیاده سازی شود.
دوشنبه ۰۳ تير ۹۸ - ۱۹:۴۶

بدون ثبت نام در "تهران من" جریمه می شوید

با آغاز طرح "کنترل آلودگی هوا" در تهران، همه دارندگان خودرو برای ورود به محدود این طرح باید در سامانه "تهران من" ثبت نام کنند.
يکشنبه ۰۲ تير ۹۸ - ۲۰:۰۶

اداره کشور بدون نفت، شدنی است

اجرای طرح جامع مالیاتی و افزایش درآمدهای دولت با حذف معافیت های مالیاتی می توان کشور را بدون نفت اداره کرد.
شنبه ۰۱ تير ۹۸ - ۱۹:۵۲

ایران "قطب فولاد منطقه"

معاون برنامه‌ریزی و توسعه شرکت ملی فولاد ایران: در منطقه منا و خاورمیانه کشور اول تولید کننده فولاد هستیم و به هاب فولاد منطقه رسیده ایم.
جمعه ۳۱ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۴

شهرک صنعتی دارویی برکت، بزرگترین شهرک تخصصی دارویی منطقه

مدیرعامل گروه دارویی برکت با اشاره به رونمایی و بهره برداری متوسط 50 نوع دارو در سال: 9 قلم داروی معرفی شده، نخستین بار در کشور رونمایی شده اند.
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۹۸ - ۱۸:۵۴

حجاج امسال با پروازهای ایرانی جابجا می شوند

معاون حج و‌ عمره سازمان حج و زیارت: امسال کار انتقال تمام حجاج های ایرانی حج تمتع با پروازهای ایرانی انجام خواهد شد.
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ - ۱۹:۴۵