روی خط خبر

گفتگوی 18:30/ شناسنامه دار شدن تبلیغات در فضای مجازی

نامزدها با ثبت نشانی فضای مجازی اعم از وب سایت، وب لاگ، کانال تلگرام و غیره در سامانه بیتاک فعالیت تبلیغاتی خود را شناسنامه دار می کنند.
چهارشنبه ۲۰ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۵۷

گفتگوی 18:30/ رای دادن با دو شناسنامه غیر ممکن است

سخنگوی سازمان ثبت احوال گفت: آخرین شناسنامه ای که از طرف ثبت احوال دریافت می شود به عنوان شناسنامه معتبر شناخته می شود.
سه‌شنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۷
معاون بهزیستی تهران خبر داد؛

طرح واگذاری نوزادان به متقاضیان در بیمارستان ها

معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران گفت: با همکاری قوه قضائیه به دنبال اجرایی کردن طرح واگذاری مستقیم نوزادان به خانواده‌های متقاضی از طریق بیمارستان‌ها و کاهش زمان روند واگذاری نوزادان هستیم.
سه‌شنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۶ - ۱۲:۴۳

روی خط خبر/ آغاز مرحله اول ثبت نام طرح غیبت سربازی

مرحله اول ثبت نام از مشمولان غائب سربازی از امروز( شنبه) در دفاتر پلیس + 10 آغاز شده است.
شنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۶ - ۱۲:۵۹

حمایت ۱.۵میلیاردی ارشاد از ناشران بخش خصوصی

سخنگوی سی‌اُمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از اختصاص یارانه ۱۵ میلیارد ریالی معاونت امور فرهنگی برای حمایت از ناشران خصوصی در نمایشگاه کتاب تهران خبر داد.
چهارشنبه ۱۳ ارديبهشت ۹۶ - ۱۳:۵۹

چشم انداز مسکن در ماههای آینده

معاملات مسکن در فروردین 96 نسبت به فروردین سال 95، 8/5 درصد کاهش داشته است اما نظر به تحرک نسبی خرید و فروش مسکن در 6 ماهه دوم سال 95 پیش بینی هایی درباره خروج از رکود در سال 96 مطرح شده است.
يکشنبه ۱۰ ارديبهشت ۹۶ - ۲۰:۴۷

بوشهر، پایتخت کتابخوانی کشور

مدیرکل دفتر برنامه ریزی و مطالعات فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان این که بوشهر به عنوان پایتخت کتابخوانی معرفی شده است گفت: 102 شهر از سراسر کشور در جام باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان شرکت می کنند.
شنبه ۰۹ ارديبهشت ۹۶ - ۱۰:۱۷

گفتگوی 18:30/ تامین برنج کشور در استان های شمالی

دبیر انجمن برنج ایران با اشاره به 600 هزار هکتار سطح کشت برنج در کشور گفت: بیشترین سطح کشت را استان های مازندران، گیلان و گلستان به خود اختصاص داده اند و کاهش سطح کشت با کشت رتون و کشت دوباره جبران می شود.
چهارشنبه ۰۶ ارديبهشت ۹۶ - ۲۰:۰۴

گفتگوی 18:30/ فست فودها عامل افزایش بیماریهای قلبی - عروقی

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت صدور بی رویه مجوز برای راه اندازی فست فود فروشی ها و تسهیل دسترسی به این نوع غذاها را باعث افزایش مصرف و بیماری های خطرناک در جامعه شده است.
دوشنبه ۰۴ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۴
هشدار سازمان مدیریت بحران؛

احتمال سیلاب در شمال و غرب

سازمان مدیریت بحران در خصوص آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها به خصوص در مناطق کوهپایه ای و رودخانه های فصلی هشدار داد.
دوشنبه ۰۴ ارديبهشت ۹۶ - ۱۳:۴۰

افزایش قیمت شیر غیرقانونی است

مدیرکل بررسی قیمت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان با اشاره به برخورد قضایی با کارخانه های متخلف گفت: کارخانجات لبنی باید اسناد و مدارک خودشان را برای تغییر قیمت به سازمان حمایت ارسال کنند و هیچکدام از کارخانجات لبنی حق افزایش قیمت محصولات شان را ندشته اند.
يکشنبه ۰۳ ارديبهشت ۹۶ - ۲۰:۰۶

نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا

رئیس هئیت مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: صلاحیت 275 هزار و 634 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا تائید شد که بعد از رسیدگی هیئت های اجرایی این تعداد به 232 هزار و 392 نفر کاهش پیدا کرده است.
شنبه ۰۲ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۰