روی خط خبر

پورشه قاتل، طغیان اشرافیت نوکیسه

کارشناس اجتماعی: رفتار و سخنان راننده پورشه سوار نمودار ذهنیت سخیفِ اشرافیت نوکیسه است که به لحاظ اجتماعی و فرهنگی متعلق به طبقات پایین جامعه، ولی به لحاظ کسب ثروت یک شبه یا از طریق رانت به طبقه اشرافیت پریده است.
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۱۷

تدارک 30 هزار بسته لوازم خانگی برای سیلزدگان

مدیرعامل بنیاد برکت: 30 هزار بسته لوازم خانگی برای آسیب دیدگان سیل تدارک دیده ایم.
يکشنبه ۲۹ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۰۲

بسیج ملی کنترل فشار خون

وزیر بهداشت: طرح "بسیج ملی کنترل فشار خون" در بیش از 1000 بیمارستان و 26 هزار مرکز بهداشت تا 15 تیر اجرا می شود و ۴۰ میلیون فرد بالای ۳۰ سال زیر پوشش سنجش فشار خون قرار می‌گیرند.
جمعه ۲۷ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۴۷

توزیع سیستمی لاستیک خودروهای سنگین از خرداد

با ارتباط سامانه راهداری با سامانه جامع تجارت و سامانه مدیریت حمل و نقل، توزیع لاستیک از خرداد ماه به صورت سیستمی و براساس پیمایش و الویت بندی انجام می گیرد.
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۰۴

احتمال ایجاد معاونتی برای مدیریت بازار مصرف

رئیس دفتر رئیس جمهور از پیشنهاد ایجاد معاونتی در ریاست جمهوری برای مدیریت بازار مصرف در صورت مخالفت مجلس با تشکیل وزارت بازرگانی خبر داد.
چهارشنبه ۲۵ ارديبهشت ۹۸ - ۱۲:۴۷

ثبات قیمت ها با نظارت هماهنگ

هماهنگی سامانه های مختلف نظارت و بازرسی بر تولید و توزیع کالا می تواند شفافیت بازرسی و ثبات قیمت ها را بدنبال داشته باشد.
سه‌شنبه ۲۴ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۵۴

رضایتمندی 97 درصدی مردم از مراکز درمانی

قائم مقام معاون بهداشت وزارت بهداشت: میزان رضایت از خدمات دریافتی مراکز بهداشتی و درمانی در ابتدای شروع به کار سامانه نظارت مردم بر ارائه خدمات بهداشتی حدود 92 درصد بود که این عدد در دو ماه نخست امسال به 97 درصد رسیده است.
دوشنبه ۲۳ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۵۱

تخلف افراد در سایت های آگهی دهنده رصد می شود

رئیس پلیس فتای تهران بزرگ تاکید کرد: رصد پلت فرم ها و سایت های آگهی دهنده در جهت پاکسازی مجرمین از وظایف پلیس است و این کار با هدف تفکیک افراد سالم و متخلف برای برقراری نظم عمومی با نظارت کامل انجام می شود.
شنبه ۲۱ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۳۷

هر هفته 10 هیئت علمی خارجی به ایران سفر می کنند

قائم مقام وزیر علوم گفت: تبادل و همکاری علمی ما با جهان یکطرفه نیست و هم دانشمندان ما در سمینارها و کنفرانس های جهانی شرکت می کنند و هم دانشمندان خارجی با سفر به ایران در کنفرانس ها و کارگاه های علمی کشور حضور می یابند.
جمعه ۲۰ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۰۰

باید پاکت های سیگار داخل را هویت دار کنیم

سخنگوی ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز با انتقاد از شفاف نبودن مشخصات محصولات دخانی بر روی پاکت آنها گفت: مجبوریم ابزاری برای تشخیص قاچاق یا غیرقاچاق بودن سیگار داشته باشیم، بنابراین باید پاکت های سیگار داخل را هویت دار کنیم.
پنجشنبه ۱۹ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۵۶

داروهای ضد سرطان داخلی فرقی با مشابه خارجی آنها ندارند

دکتر کبریایی زاده با بیان این که داروهای ایرانی همه آزمایش های لازم را گذرانده و تایید شده اند افزود: داروهای ایرانی معادل داروهای خارجی است و هیچ فرقی با آنها به لحاظ تاثیرات درمانی ندارند.
چهارشنبه ۱۸ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۰۹

اشتغال و محرومیت زدایی، اولویت های بسیج سازندگی

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور: تلاش سازمان بسیج سازندگی بعنوان یک نهاد تسهیل گر، رونق تولید و ایجاد اشتغال به کمک 11 هزار جهادگر است.
سه‌شنبه ۱۷ ارديبهشت ۹۸ - ۲۱:۱۹

باید دنبال ارزان کردن باشیم نه گران کردن

عضو هیئت رئیسه مجلس با اشاره به مخالفت مجلس با افزایش نرخ بنزین گفت: در مجموع قرار بر احیای دوباره کارت سوخت برای کاهش مصرف و شناسایی پرمصرف ها شد.
دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۱۱