روی خط خبر

حجاج امسال با پروازهای ایرانی جابجا می شوند

معاون حج و‌ عمره سازمان حج و زیارت: امسال کار انتقال تمام حجاج های ایرانی حج تمتع با پروازهای ایرانی انجام خواهد شد.
چهارشنبه ۲۹ خرداد ۹۸ - ۱۹:۴۵

پایانه سلام، نمودار تخصص و هنر ایرانی

مدیرعامل شرکتِ فرودگاهی امام خمینی: ترمینال سلام سیزدهمین ترمینال- گالری جهان است که هم هنر ایرانی و هم تخصص ایرانی را به معرض نمایش می گذارد.
سه‌شنبه ۲۸ خرداد ۹۸ - ۱۹:۰۴

280 میلیارد تومان تسهیلات برای 13 هزار طرح اشتغالزایی

رئیس هیئت مدیره بنیاد برکت از اعتبار 280 میلیارد تومان در قالب وام قرض الحسنه با بازپرداخت 5 تا 6 ساله برای 13 هزار طرح اشتغالزایی خبر داد.
دوشنبه ۲۷ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۶

استاندارد داروهای ایرانی بالاست اما بسته بندی نه!

معاون وزیر بهداشت با اعلام اینکه سطح علمی کشور و اعتماد کشورهای منطقه به دارو و پزشک ایرانی بالاست، به مردم توصیه کرد: به داروهای داخلی اعتماد کنید، چون این وزارتخانه فقط به داروهایی اجازه تولید و ورود به بازار را می دهد که دارای استاندارد و کیفیت لازم باشد.
يکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۶

قرن 21 قرن آسیاست

رئیس اداره امور چین وزارت امور خارجه کشورمان علت گردآمدن کشورهای عضو شانگهای را افزایش قدرت سیاسی و اقتصادی کشورهای منطقه آسیا در مقابل یکجانبه گرایی آمریکا اعلام کرد.
شنبه ۲۵ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۹

بروکراسی و قوانینِ مزاحم از موانع رونق تولید است

عضو هیئت مدیره شرک صنعتی شمس آباد: اگر بروکراسی و مزاحمت های سازمان های مختلف نباشد حداقل 50 درصد واحدهای تولیدی به سمت افزایش ظرفیت و توسعه بیشتر می روند.
جمعه ۲۴ خرداد ۹۸ - ۱۹:۰۸

تسهیلات ویژه به دانش‌بنیان های سیل‌زده

معاون توسعه صندوق نوآوری و شکوفایی از تسریع پرداخت تسهیلات شرکت های دانش بنیان و 8 ماه امهال پرداختی های تسهیلات خبرداد و افزود: تسهیلاتی نیز با اقساط 4 ساله برای تجهیز دفاتر کاری پرداخت می شود.
چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ - ۱۹:۵۰
کارکرد وارونه یارانه پنهان؛

ناکارآمدی نظام مالیاتی عامل تورم و افزایش قیمت ها

یک کارشناس اقتصادی معتقد است: اگر نظام مالیاتی از پس کارکردهای خود برنیاید سیاست های قیمتی ضد خودشان عمل می کنند و اگر قیمت ها به طور فزاینده ای رهاسازی شوند بار تورمی بالایی خواهد داشت و به طور زنجیره ای کلیه قیمت ها را افزایش می دهد.
دوشنبه ۲۰ خرداد ۹۸ - ۲۰:۰۷

شناسایی و مراقبت از مبتلایان فشارخون

مدیرکل دفتر مدیریت بیماری‌های غیرواگیر وزارت بهداشت: در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون قرار است فشارخون حدود 20 میلیون نفر، که 50 درصد جمعیت بالای 30 سال کشور را شامل می‌شود سنجیده و مبتلایان به این بیماری را شناسایی و از آنان مراقبت کنیم.
شنبه ۱۸ خرداد ۹۸ - ۱۹:۲۲

بیش از 2 هزار بنگاه تولیدی در مسیر رفع مشکلات

معاون برنامه‌ریزی سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی: رفع مشکلات ۲ هزار و ۵۴ بنگاه تولیدی در دستور کار قرار گرفته و 466 میلیارد ریال اعتبار برای عارضه یابی و نوسازی در 31 استان تخصیص داده شده است.
جمعه ۱۷ خرداد ۹۸ - ۲۰:۲۶

گواهی سلامت؛ راهکاری برای ایمنی ساختمان ها

عضو هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی پیشنهاد کرد با منوط کردن صدور پایان کار به دریافت گواهی سلامت کار، می توان ایمنی ساختمان ها تضمین کرد.
پنجشنبه ۱۶ خرداد ۹۸ - ۱۸:۵۸

برخورد با متصرفان سواحل کشور

مسئول وزارت کشور: بعد از شناسایی متصرفان عدوانی و غیرقانونیِ سواحل، طبق قانون با آنها برخورد و سواحل آزاد خواهد شد.
چهارشنبه ۱۵ خرداد ۹۸ - ۱۹:۲۲

غروب سه شنبه هلال ماه شوال قابل رویت است

عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری: براساس پیش بینی های کارشناسی غروب سه شنبه هلال ماه شوال قابل رویت و چهارشنبه ۱۵ خرداد عید فطر است.
دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ - ۲۰:۱۳