روی خط خبر

141؛ راه ارتباط مردم با سازمان راهداری

رانندگان در سفرهای نوروزی می توانند از 4 راه با سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و امداد خودرو در ارتباط باشند.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۱۱:۲۲

مخالفت با افزایش کرایه حمل و نقل عمومی

معاون فنی عمرانی فرمانداری تهران گفت: در سال آینده هیچ گونه افزایش کرایه تاکسی، اتوبوس و مترو در تهران نداریم و افزایش کرایه‌ها در سال آینده اجرایی نمی شود.
جمعه ۲۰ اسفند ۹۵ - ۱۹:۳۹

درمان پدیده اعتیاد با الگویی جدید

روشن پژوه با انتقاد از روش های برخورد با پدیده اعتیاد در کشور گفت: نحوه مواجهه مناسب با پدیده اعتیاد بسیار مهم است زیرا نمی شود با اعتیاد یک برخورد مقطعی، تهاجمی و ضربتی داشت و در عین حال بایستی با یک برنامه همه جانبه با آن مواجه شویم.
پنجشنبه ۱۹ اسفند ۹۵ - ۱۹:۳۳

مشارکت مردمی در جشن همدلی پایان سال

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد با حضور در برنامه گفتگوی 18:30 گفت: کمیته امداد امام خمینی (ره) با برگزاری این جشن ملی فرصتی را برای مشارکت گسترده مردمی در تامین نیاز خانواده‌های نیازمند فراهم کرده است.
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۹۵ - ۱۹:۳۷

پیش بینی بازدید نوروزی 6 میلیون نفر از جبهه های جنوب

رئیس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: سال گذشته بیش از پنج میلیون و 300 هزار نفر از مناطق عملیاتی دفاع مقدس در قالب کاروان های راهیان نور بازدید کردند.
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۹۵ - ۱۱:۴۸

آمادگی شرکت های هواپیمایی برای تعطیلات نوروز

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز ارکان حمل و نقل هوایی کشور از ماه های قبل برنامه ریزی کردند و تمامی امکانات بسیج شده اند تا پروازهای تعطیلات نوروز به طور کامل و صحیح انجام شوند.
سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۹۵ - ۱۹:۲۴

گفتگوی 18:30/ واردات و قاچاق پوشاک تهدیدی برای 850 هزار شغل

اتحادیه پوشاک با اشاره به حجم بالای پوشاک قاچاق از ترکیه گفت: 850 هزار شغل در صنعت تولید پوشاک در معرض خطر جدی واردات و قاچاق پوشاک قرار دارند.
دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ - ۱۹:۳۴

گفتگوی 18:30/ تدارک کالاهای اساسی برای تنظیم بازار شب عید

معاون وزیر جهاد کشاورزی درباره آخرین وضعیت دخایر کالاهای اساسی در کشور گفت: درحال حاضر وضعیت موجودی ذخایر کالاهای اساسی در کشور بسیار مطلوب و مناسب است و مشکلی برای تامین نیاز مصرف کنندگان عزیز وجود ندارد.
يکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵ - ۱۹:۴۲

گفتگوی 18:30 / استقبال پایتخت از بهار با بهارستان

معاون فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با بکارگیری آثار هنری مختلف در سطح شهر تهران به استقبال بهار می رویم تا بتوانیم فضای دلنشینی را برای شهروندان و گردشگران نوروزی فراهم کنیم.
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ - ۲۰:۱۵

گفتگوی 18:30/ وام بلاعوض توام با تسهیلات ارزان قیمت برای سیل زدگان

بنیاد مسکن اعلام کرد: علاوه بر وام بلاعوض 5 و 6 میلیون تومانی تسهیلات ارزان قیمت نیز به واحدهای مسکونی آسیب دیده بر اثر سیل در 4 استان جنوب کشور پرداخت می کند.
جمعه ۱۳ اسفند ۹۵ - ۲۰:۰۰
نماینده سازمان راهداری در گفتگوی ویژه شبکه خبر؛

اصلاح جاده های پر خطر، پول می خواهد

مدیرکل دفتر توسعه ایمنی راه‌ و حریم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: برای اصلاح راهها و نصب علائم مورد نیاز نزدیک به پنج هزار میلیارد تومان بودجه لازم است.
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵ - ۲۲:۱۵

گفتگوی 18:30/ تخفیف 15 تا 40 درصدی در نمایشگاه های بهاره

اتاق اصناف اعلام کرد: اجناس ارائه شده در نمایشگاه فروش بهاره بین 15 تا 40 درصد تخفیف دارند و از کیفیت بالایی برخوردارند که هموطنان می توانند از این فرصت مناسب برای تهیه مایحتاج خود استفاده کنند،
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۹۵ - ۱۹:۴۸