روی خط خبر

غروب سه شنبه هلال ماه شوال قابل رویت است

عضو ستاد استهلال دفتر مقام معظم رهبری: براساس پیش بینی های کارشناسی غروب سه شنبه هلال ماه شوال قابل رویت و چهارشنبه ۱۵ خرداد عید فطر است.
دوشنبه ۱۳ خرداد ۹۸ - ۲۰:۱۳

تبلیغات دارویی کلا ممنوع است

معاون کل وزارت بهداشت با بیان این که تبلیغات دارویی کلا ممنوع است افزود: اکثر تبلیغات چه در فضای مجازی چه غیر مجازی ممنوع و جرم است.
يکشنبه ۱۲ خرداد ۹۸ - ۱۹:۰۷

تنظیم بازار با خرید مرغ مازاد مرغداران

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام: در هر مقطعی که قیمت مرغ افزایش یابد، شرکت پشیبانی به نمایندگی از دولت برای تنظیم بازار و تعادل در بازار ورود می کند.
شنبه ۱۱ خرداد ۹۸ - ۲۰:۳۲

قرن 21 قرن مقاومت اسلامی است

کارشناس رسانه: با افزایش توان جبهه مقاومت اسلامی و تشکیل دولت های مقاومت، قدرت نظام سلطه در منطقه رو به افول بوده و می توانیم قرن 21 را قرن مقاومت اسلامی نامید.
جمعه ۱۰ خرداد ۹۸ - ۲۰:۰۷

صنعت قطعه‌سازی در مسیر بومی‌سازی

معاون فناوری‌های پیشرفته خودرویی: هدف و چشم انداز صنایع خودرویی ارتباط با شرکت های دانش بنیان برای بومی سازی تولید قطعات است.
پنجشنبه ۰۹ خرداد ۹۸ - ۱۹:۱۷

راه اندازی تاکسی هوایی در 2 مسیر تا پایان سال

با امضای تفاهم نامه همکاری سازمان هواپیمایی کشوری، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و ستاد توسعه و فناورهای فضایی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری تا پایان امسال تاکسی هوایی در 2 مسیر راه اندازی می شود.
چهارشنبه ۰۸ خرداد ۹۸ - ۲۰:۰۴

رشد 6 درصدی تولید فولاد در ایران

عضو انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: ظرفیت تولید فولاد کشور 6 درصد رشد داشته و به اهداف چشم انداز 1404 نزدیک شده است.
سه‌شنبه ۰۷ خرداد ۹۸ - ۲۲:۰۰

تولید گندم فراتر از خودکفایی

مجری طرح گندم: به رغم سیلی که اتفاق افتاد به سبب بارندگی خوب و ارتقای بهره وری، تولید و خرید گندم 10 تا 15 درصد نسبت به پارسال بیشتر شده است.
دوشنبه ۰۶ خرداد ۹۸ - ۱۹:۱۱

حمایت ویژه از دانش بنیان های سیل زده

معاون برنامه ریزی صندوق نو آوری ،شکوفایی ریاست جمهوری: میزان خسارت شرکت های دانش بنیان مستقر در مناطق سیلزده را برای اتخاذ تصمیمات حمایت استعلام کرده ایم.
يکشنبه ۰۵ خرداد ۹۸ - ۱۹:۱۸

فعال شدن رجیستری گوشی همراه مسافر تا 2 روز آینده

رئیس اتحادیه فروشندگان تلفن همراه و لوازم جانبی: با بازگشایی دوباره سامانه رجیستری گوشی همراه مسافر وضعیت بازار به روال سابق برخواهد گشت تا از زیان مصرف کننده نهایی جلوگیری شود.
شنبه ۰۴ خرداد ۹۸ - ۱۹:۴۸

ضرورت دریافت پایه پزشکی برای عطاران

مدیرکل دفتر طب ایرانی وزارت بهداشت: بر اساس آئین‌نامه آموزشی عطاران و حکما باید حتما پایه پزشک داشته باشند؛ چرا که بر اساس قوانین کشور کسی که می‌خواهد مداخله در درمان کند باید حتما پایه‌اش پزشک باشد.
جمعه ۰۳ خرداد ۹۸ - ۱۹:۴۰

هشدارها درباره روش‌های لاغری

متخصص تغذیه و عضو هیات علمی دانشگاه درباره روش‌های لاغری و استفاده از کپسول های غیرمجاز هشدار داد.
سه‌شنبه ۳۱ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۰۵

پورشه قاتل، طغیان اشرافیت نوکیسه

کارشناس اجتماعی: رفتار و سخنان راننده پورشه سوار نمودار ذهنیت سخیفِ اشرافیت نوکیسه است که به لحاظ اجتماعی و فرهنگی متعلق به طبقات پایین جامعه، ولی به لحاظ کسب ثروت یک شبه یا از طریق رانت به طبقه اشرافیت پریده است.
دوشنبه ۳۰ ارديبهشت ۹۸ - ۱۹:۱۷