روی خط خبر
در ادامه طرح استفاده پزشکان از کارتخوان؛

به شدت به دنبال مالیات ستانی هوشمند هستیم

مدیرکل دفتر تنظیم مقررات سازمان امور مالیاتی گفت: به شدت به دنبال مالیات ستانی هوشمند و مبارزه با فرار مالیاتی هستیم و به نفع مودیان است که هزینه ها و درآمدهای واقعی خود را در اظهارنامه ابراز کنند.
سه‌شنبه ۰۸ مرداد ۹۸ - ۱۹:۱۸

علت اختلال در سامانه سیمفا

مدیرعامل شرکت پیمانکاری سیمفا: ظرفیت سامانه سیمفا (سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران) محدود است و طرفین قرارداد در توسعه زیرساختی این سامانه به تعهدات خود عمل نکرده اند.
دوشنبه ۰۷ مرداد ۹۸ - ۱۹:۰۹

رئیس سازمان امور مالیاتی از بخشش جرائم مالیاتی خبر داد

رئیس کل سازمان امور مالیاتی: فردا در بخشنامه ای اعلام می کنیم کسانی که به ویژه در بخش تولید کل بدهی های معوقشان را تا پایان شهریور بپردازند از پرداخت همه جرائم مالیاتی معاف خواهند شد.
شنبه ۰۵ مرداد ۹۸ - ۱۹:۰۷

افزایش قیمت خرید تضمینی گندم منتفی است

مدیر کل هماهنگی خرید داخلی شرکت بازرگانی دولتی ایران از خرید تضمینی 5 میلیون تن گندم در کشور خبر داد و گفت: افزایش قیمت خرید تضمینی گندم برای این فصل منتفی است.
جمعه ۰۴ مرداد ۹۸ - ۱۹:۴۷

رونق پوشاک ایرانی پس از برخورد با فروش پوشاک قاچاق

نایب رئیس اتحادیه تولید و صادرات پوشاک از برخورد سازمان تعزیرات با فروش محصولات برندهای خارجی قدردانی کرد و آن را عاملی بر رونق بازار پوشاک ایرانی دانست.
پنجشنبه ۰۳ مرداد ۹۸ - ۱۸:۵۴

افزایش نرخ تورم خانوارهای کشور

مدیر کل دفتر شاخص قیمت‌های مرکز آمار با بیان جدیدترین آمار نرخ تورم در کشور گفت: نرخ تورم ماهیانه تیر ماه 98 نسبت به ماه گذشه 2.8 در واحد درصد افزایش نشان می دهد.
چهارشنبه ۰۲ مرداد ۹۸ - ۲۰:۱۴

طرحی برای جلوگیری از سود مرکب بانکی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی: طرح مجلس برای تسهیل بدهی بدهکاران، جلوی سود مرکب(سود روی سود) بانک ها را می گیرد.
سه‌شنبه ۰۱ مرداد ۹۸ - ۱۸:۵۳

با هر توان با معامله قرن مخالفت می کنیم

نایب رئیس جنبش حماس با حضور در استودیوی شبکه خبر گفت: همه گروه های فلسطینی در مقابل طرح معامله قرن متحد هستند و این طرح آمریکایی صهیونیستی به نتیجه نخواهد رسید.
دوشنبه ۳۱ تير ۹۸ - ۱۹:۲۸

جزئیات سوختگیری با کارت سوخت شخصی

مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی: استفاده از کارت سوخت شخصی که به تدریج در کل کشور اجرایی می شود از قاچاق سوخت و سوء استفاده از کارت های سوخت جلوگیری می کند.
يکشنبه ۳۰ تير ۹۸ - ۱۹:۱۹

قیمت ها بالا رفت اما پایین نیامد

سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: به بهانه گران شدن دلار، اقلام مصرفی مردم بصورت دقیقه ای بالا رفت، اما وقتی قیمت دلار کاهش می یابد، قیمت کالاها کمتر نمی شود.
شنبه ۲۹ تير ۹۸ - ۲۰:۰۴

نیازمندِ بانک خاص بنگاه های کوچک و متوسط هستیم

مدیرکل تامین مالی و سرمایه گذاری سازمان صنایع کوچک: اقتصاد ما بانک محور است و باید تبدیل شود به اقتصاد بازار محور و بنگاهای اقتصادی بزرگ از طریق بازار سرمایه تامین مالی شوند.
جمعه ۲۸ تير ۹۸ - ۱۹:۱۳

هزینه بالا، مانع حضور ایران در بازارهای جهانی گل و گیاه

رئیس هیئت مدیره اتحادیه تولیدکنندگان گل و گیاه هزینه بالای تولید و مالیات را عامل اصلی ناتوانی در تولید محصول رقابتی عنوان کرد.
پنجشنبه ۲۷ تير ۹۸ - ۱۸:۴۲

دستفروشان باید شناسنامه دار شوند

سخنگوی شورای شهر تهران: دستفروشان باید شناسنامه دار و ساماندهی شوند اما کرامت انسانی آنها نیز در این فرایند باید دیده شود.
سه‌شنبه ۲۵ تير ۹۸ - ۱۹:۰۵