روی خط خبر

گفتگوی 18:30/ یک کتاب یک امت

دبیر سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: این دوره از مسابقات با شعار « یک کتاب یک امت » برای اولین بار در پنج دوره مسابقات قرآنی یکجا برگزار می شود.
جمعه ۰۱ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۶

گفتگوی 18:30/ اخذ مالیات و حق بیمه بزرگترین مانع کسب و کار

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک گفت: اخذ مالیات و دریافت چند باره عوارض از تولیدکننده و فروشنده و از سوی دیگر قوانین حق بیمه برای کارگران موجب شده تا کسب و کار با رکود جدی روبرو شود و عملا به عنوان بزرگترین مانع کسب و کار در کشور شناخته شوند.
پنجشنبه ۳۱ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۰

کمبود نقدینگی و افزایش هزینه ها عامل رکود صنعت گل و گیاه

رئیس اتحادیه گل و گیاه ایران با اشاره به افزایش هزینه ها در بخش تولید گل در کشور گفت: شریان توسعه در صنعت گل و گیاه در گروی تامین نقدینگی است.
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۹۶ - ۲۰:۰۶

گفتگوی 18:30 / اجرای مبهم طرح عرضه مرغ سبک

مدیر عامل اتحادیه سراسری مرغ داران مرغ گوشتی با اشاره به اجرای طرح عرضه مرغ سبک در آذر ماه سال 95 گفت: اگر نهاده ها کنترل و به موقع به مرغ داران عرضه شود آنگاه این طرح به مرحله اجرا می رسد.
سه‌شنبه ۲۹ فروردين ۹۶ - ۱۹:۵۷
دبیر ستاد انتخابات کشور؛

تبلیغات شوراها؛ فقط 21 تا 27 اردیبهشت

دبیر ستاد انتخابات تاکید کرد: تبلیغات برای نامزدهای شوراها خارج از بازه زمانی 21 تا 27 اردیبهشت تخلف است.
دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۶ - ۱۸:۵۲

تغییر نظام سیاسی ترکیه ریاستی یا پارلمانی

کاکایی کارشناس مسائل ترکیه تغییر قانون اساسی در ترکیه را مهمترین اتفاق سیاسی در ترکیه خواند و گفت: این اتفاق به عنوان نقطه عطف در تغییر یا عدم تغییر نظام سیاسی ترکیه محسوب می شود.
يکشنبه ۲۷ فروردين ۹۶ - ۱۹:۲۸

کشیده شدن دو سر ریسمان واردات خودرو در گفتگوی 18:30

مدیر کل دفتر صنایع خودرو با رد ادعای انجمن صنفی واردات خودرو گفت: هیچ انحصاری در واردات خودرو برای گروه یا شخصی وجود ندارد.
شنبه ۲۶ فروردين ۹۶ - ۲۱:۱۶
رئیس اتحادیه کفش دست دوز تهران؛

برخی قوانین دست و پای صنعت را بسته اند

رئیس اتحادیه کفش دست دوز تهران، قوانین مالیاتی و ارزش افزوده، مشکلات گمرکی تولید کنندگان برای واردات مواد اولیه را مشکلات امروز صنعت کفش کشور عنوان کرد.
جمعه ۲۵ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۱

آتش سوزی انبار خودرو 2 مصدوم برجا گذاشت

سخنگوی اورژانس کشور گفت: آتش سوزی انبار کارخانه در جاده مخصوص کرج تا کنون دو مصدوم خانم داشت که توسط آمبولانس به مراکز بهداشت انتقال یافته اند.
پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۶ - ۲۲:۰۴

گفتگوی 18:30/ صنعت مبلمان در انتظار حمایت

رئیس اتحادیه مبل‌سازان و درودگران استان تهران با اشاره به توانایی تولید داخل در صنعت مبلمان گفت: حدود 9 درصد از شاغلین کشور در صنعت مبلمان مشغول به کارند و برای رونق این صنعت نیازمند توجه و حمایت های دولت هستیم.
پنجشنبه ۲۴ فروردين ۹۶ - ۱۹:۵۰

سایه سنگین برندهای خارجی بر بازار لوازم خانگی ایران

سخنگوی انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی موضوع مهم در صنعت لوازم خانگی را تحریک بازار عنوان کرد و گفت: به اعتقاد کارشناسان تحریک تقاضای مولد مهمترین موضوع در صنعت لوازم خانگی است.
چهارشنبه ۲۳ فروردين ۹۶ - ۱۹:۲۲

گرفتاری بازار مسکن در چنگال رکود

رئیس اتحادیه مصالح ساختمانی با ارائه چشم اندازی از خروج مسکن از رکود تاکید کرد: پیش بینی می شود در نیمه دوم امسال شاهد خروج مسکن از رکود باشیم به این ترتیب افزایش قیمت در این بخش چندان دور از ذهن نیست.
سه‌شنبه ۲۲ فروردين ۹۶ - ۱۹:۳۳