روی خط خبر

گفتگوی 18:30/ حذف گوشی های قاچاق با کاهش تعرفه واردات

رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی گفت: با بازگشت تعرفه واردات به 5 درصد و دریافت مالیات بر ارزش افزوده از مصرف کننده نهایی، قاچاق گوشی های همراه به صفر می رسد.
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۶ - ۱۹:۱۸

اهمیت ارزیابی آمادگی جسمانی دانشجویان

مدیر کل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از برنامه های این وزارتخانه برای افزایش سطح آمادگی جسمانی دانشجویان خبر داد.
چهارشنبه ۱۰ خرداد ۹۶ - ۱۳:۲۰

گفتگوی 18:30/ عرضه 1000 تن گوشت قرمز برای تنظیم بازار در تهران

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: از ابتدای فروردین 96 تا به امروز برای تنظیم بازار در تهران بیش از 1000 تن گوشت قرمز گرم توزیع شده است.
سه‌شنبه ۰۹ خرداد ۹۶ - ۲۰:۰۶

اعزام مبلغان و طرح ضیافت؛ برنامه های سازمان اوقاف در ماه میهمانی الهی

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف اجرای طرح ضیافت الهی در 1700 امامزاده و بقعه متبرکه و اعزام مبلغان دینی به خارج از کشور و نیز مناطق محروم کشور را از برنامه های اصلی این سازمان در ماه مبارک رمضان عنوان کرد.
سه‌شنبه ۰۹ خرداد ۹۶ - ۱۰:۱۶

گفتگوی 18:30/ اوضاع داعش در نقطه صفر مرزی عراق

کارشناس مسائل عراق گفت: نیروهای ارتش و مردمی عراق ابتدا باید ضربه را بر پیکره ی اصلی داعش بزند و سپس در موصل و دیگر مناطق، دست به پاکسازی بزند.
دوشنبه ۰۸ خرداد ۹۶ - ۱۹:۵۳

روی خط خبر/ کنترل خودروهای فرسوده در معابر

جانشین رئیس پلیس راهور ناجا گفت: دوربین های سطح جاده ای و معابر شهری خودروهای فرسوده را کنترل می کنند.
دوشنبه ۰۸ خرداد ۹۶ - ۱۲:۱۳

گفتگوی18:30/ شرط صدور گواهینامه‌های جدید رانندگی

رئیس اداره حقوقی پلیس راهور ناجا گفت: با تغییر در شیوه اخذ گواهینامه، محدودیت های جدیدی برای کسانی که تازه گواهینامه گرفته اند ایجاد شده است.
شنبه ۰۶ خرداد ۹۶ - ۲۰:۲۲

گفتگوی 18:30/ ورود بی رویه بازی های خارجی، سد راه بازی های داخلی

معاون حمایت بنیاد ملی بازی های رایانه ای گفت: ورود بی رویه بازی های خارجی که بسیار ساده ترجمه و روانه بازار می شوند به تولیدات داخلی ما ضربات جبران ناپذیری می زند.
جمعه ۰۵ خرداد ۹۶ - ۱۹:۱۹

گفتگوی 18:30/ نقاط قوت و ضعف قوانین اقتصادی در گمرک

معاون فنی و امور بازرگانی اتاق بازرگانی گفت: یکی از اقدامات ارزشمند ایجاد سامانه جامع و پنجره واحد گمرکی و تجارت فرامرزی، لایحه اصلاحیه قانون گمرکی و ایجاد شفافیت است.
پنجشنبه ۰۴ خرداد ۹۶ - ۲۰:۵۵

گفتگوی 18:30/ تمهیدات صنوف برای ایام ماه مبارک رمضان

رئیس اتحادیه صنف غذاهای سنتی گفت: با تخلفات کم فروشی و گران فروشی در ماه رمضان به شدت برخورد می شود و توزیع کنندگان آش و حلیم باید تابلوی قیمت، مجوز و پلاکارد توزیع مجاز داشته باشند.
چهارشنبه ۰۳ خرداد ۹۶ - ۱۹:۴۰

گفتگوی 18:30/ آل خلیفه چراغ سبز را از امریکا گرفت

رژیم آل خلیفه همزمان با سفر ترامپ اقدام به صدور حکم دادگاه آیت الله عیسی قاسم کرد و این نشان می دهد رابطه ای میان اقدام دولت بحرین و سفر ترامپ و تشدید خشونت در بحرین وجود دارد.
سه‌شنبه ۰۲ خرداد ۹۶ - ۱۹:۳۸