روی خط خبر

آمادگی شرکت های هواپیمایی برای تعطیلات نوروز

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی گفت: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز ارکان حمل و نقل هوایی کشور از ماه های قبل برنامه ریزی کردند و تمامی امکانات بسیج شده اند تا پروازهای تعطیلات نوروز به طور کامل و صحیح انجام شوند.
سه‌شنبه ۱۷ اسفند ۹۵ - ۱۹:۲۴

گفتگوی 18:30/ واردات و قاچاق پوشاک تهدیدی برای 850 هزار شغل

اتحادیه پوشاک با اشاره به حجم بالای پوشاک قاچاق از ترکیه گفت: 850 هزار شغل در صنعت تولید پوشاک در معرض خطر جدی واردات و قاچاق پوشاک قرار دارند.
دوشنبه ۱۶ اسفند ۹۵ - ۱۹:۳۴

گفتگوی 18:30/ تدارک کالاهای اساسی برای تنظیم بازار شب عید

معاون وزیر جهاد کشاورزی درباره آخرین وضعیت دخایر کالاهای اساسی در کشور گفت: درحال حاضر وضعیت موجودی ذخایر کالاهای اساسی در کشور بسیار مطلوب و مناسب است و مشکلی برای تامین نیاز مصرف کنندگان عزیز وجود ندارد.
يکشنبه ۱۵ اسفند ۹۵ - ۱۹:۴۲

گفتگوی 18:30 / استقبال پایتخت از بهار با بهارستان

معاون فرهنگی سازمان زیباسازی شهر تهران گفت: با بکارگیری آثار هنری مختلف در سطح شهر تهران به استقبال بهار می رویم تا بتوانیم فضای دلنشینی را برای شهروندان و گردشگران نوروزی فراهم کنیم.
شنبه ۱۴ اسفند ۹۵ - ۲۰:۱۵

گفتگوی 18:30/ وام بلاعوض توام با تسهیلات ارزان قیمت برای سیل زدگان

بنیاد مسکن اعلام کرد: علاوه بر وام بلاعوض 5 و 6 میلیون تومانی تسهیلات ارزان قیمت نیز به واحدهای مسکونی آسیب دیده بر اثر سیل در 4 استان جنوب کشور پرداخت می کند.
جمعه ۱۳ اسفند ۹۵ - ۲۰:۰۰
نماینده سازمان راهداری در گفتگوی ویژه شبکه خبر؛

اصلاح جاده های پر خطر، پول می خواهد

مدیرکل دفتر توسعه ایمنی راه‌ و حریم سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: برای اصلاح راهها و نصب علائم مورد نیاز نزدیک به پنج هزار میلیارد تومان بودجه لازم است.
پنجشنبه ۱۲ اسفند ۹۵ - ۲۲:۱۵

گفتگوی 18:30/ تخفیف 15 تا 40 درصدی در نمایشگاه های بهاره

اتاق اصناف اعلام کرد: اجناس ارائه شده در نمایشگاه فروش بهاره بین 15 تا 40 درصد تخفیف دارند و از کیفیت بالایی برخوردارند که هموطنان می توانند از این فرصت مناسب برای تهیه مایحتاج خود استفاده کنند،
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۹۵ - ۱۹:۴۸

انتشار کلید اولیه سوالات آزمون اختصاصی دکتری 96

سخنگوی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: کلید اولیه سوالات آزمون دوره دکتری 96 از بعد از ظهر چهارشنبه 11 اسفند بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار خواهد گرفت.
چهارشنبه ۱۱ اسفند ۹۵ - ۱۲:۲۸

گفتگوی 18:30/ 38 سال تهاجم به بهانه حقوق بشر

معاون دبیر ستاد حقوق بشر قوه قضائیه گفت: تهاجم کشورهای غربی به ایران سابقه ای 38 ساله دارد و در تمام این سال ها هدف اصلی تهاجم دشمن، استقلال ما و اسلام بوده است.
سه‌شنبه ۱۰ اسفند ۹۵ - ۱۹:۴۲

گفتگوی 18:30/ لایحه حمایت از محیط‌ بانان و جنگل‌بان ها

لایحه حمایت از محیط بانان و جنگلبانان با توجه به وجود آسیب ها و تهدیدات در این حوزه و ضرورت تقویت قوانین و مقررات موجود در این زمینه تنظیم شده است.
دوشنبه ۰۹ اسفند ۹۵ - ۱۹:۲۶

گفتگوی 18:30/ برندسازی چالش جدید جایگاه داران

رئیس اتحادیه جایگاه داران عرضه سوخت گفت: 80 درصد برندهایی که وجود دارند در مدت 3 یا 4 ماه گذشته روی کاغذ تشکیل شده اند و 20 درصد مابقی آنها هم هیچکدام شرکت تولید کننده نیستند
يکشنبه ۰۸ اسفند ۹۵ - ۱۹:۲۰

روی خط خبر/ مراقب قالیشویان غیرمجاز باشید

رئیس اتحادیه قالیشویی تهران گفت: تعداد قالیشویان مجاز اتحادیه صنفی تهران، حدود 350 تاست که همه دارای پروانه کسب اند و فعالیت آنها مجاز است و شناسنامه دارند.
يکشنبه ۰۸ اسفند ۹۵ - ۱۲:۰۸