روی خط خبر

گفتگوی 18:30/ فست فودها عامل افزایش بیماریهای قلبی - عروقی

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت صدور بی رویه مجوز برای راه اندازی فست فود فروشی ها و تسهیل دسترسی به این نوع غذاها را باعث افزایش مصرف و بیماری های خطرناک در جامعه شده است.
دوشنبه ۰۴ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۴
هشدار سازمان مدیریت بحران؛

احتمال سیلاب در شمال و غرب

سازمان مدیریت بحران در خصوص آب گرفتگی معابر و سیلابی شدن مسیل ها به خصوص در مناطق کوهپایه ای و رودخانه های فصلی هشدار داد.
دوشنبه ۰۴ ارديبهشت ۹۶ - ۱۳:۴۰

افزایش قیمت شیر غیرقانونی است

مدیرکل بررسی قیمت سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان با اشاره به برخورد قضایی با کارخانه های متخلف گفت: کارخانجات لبنی باید اسناد و مدارک خودشان را برای تغییر قیمت به سازمان حمایت ارسال کنند و هیچکدام از کارخانجات لبنی حق افزایش قیمت محصولات شان را ندشته اند.
يکشنبه ۰۳ ارديبهشت ۹۶ - ۲۰:۰۶

نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات شورای شهر و روستا

رئیس هئیت مرکزی نظارت بر انتخابات گفت: صلاحیت 275 هزار و 634 نفر در انتخابات شوراهای شهر و روستا تائید شد که بعد از رسیدگی هیئت های اجرایی این تعداد به 232 هزار و 392 نفر کاهش پیدا کرده است.
شنبه ۰۲ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۰

گفتگوی 18:30/ یک کتاب یک امت

دبیر سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم گفت: این دوره از مسابقات با شعار « یک کتاب یک امت » برای اولین بار در پنج دوره مسابقات قرآنی یکجا برگزار می شود.
جمعه ۰۱ ارديبهشت ۹۶ - ۱۹:۴۶

گفتگوی 18:30/ اخذ مالیات و حق بیمه بزرگترین مانع کسب و کار

رئیس اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان پوشاک گفت: اخذ مالیات و دریافت چند باره عوارض از تولیدکننده و فروشنده و از سوی دیگر قوانین حق بیمه برای کارگران موجب شده تا کسب و کار با رکود جدی روبرو شود و عملا به عنوان بزرگترین مانع کسب و کار در کشور شناخته شوند.
پنجشنبه ۳۱ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۰

کمبود نقدینگی و افزایش هزینه ها عامل رکود صنعت گل و گیاه

رئیس اتحادیه گل و گیاه ایران با اشاره به افزایش هزینه ها در بخش تولید گل در کشور گفت: شریان توسعه در صنعت گل و گیاه در گروی تامین نقدینگی است.
چهارشنبه ۳۰ فروردين ۹۶ - ۲۰:۰۶

گفتگوی 18:30 / اجرای مبهم طرح عرضه مرغ سبک

مدیر عامل اتحادیه سراسری مرغ داران مرغ گوشتی با اشاره به اجرای طرح عرضه مرغ سبک در آذر ماه سال 95 گفت: اگر نهاده ها کنترل و به موقع به مرغ داران عرضه شود آنگاه این طرح به مرحله اجرا می رسد.
سه‌شنبه ۲۹ فروردين ۹۶ - ۱۹:۵۷
دبیر ستاد انتخابات کشور؛

تبلیغات شوراها؛ فقط 21 تا 27 اردیبهشت

دبیر ستاد انتخابات تاکید کرد: تبلیغات برای نامزدهای شوراها خارج از بازه زمانی 21 تا 27 اردیبهشت تخلف است.
دوشنبه ۲۸ فروردين ۹۶ - ۱۸:۵۲

تغییر نظام سیاسی ترکیه ریاستی یا پارلمانی

کاکایی کارشناس مسائل ترکیه تغییر قانون اساسی در ترکیه را مهمترین اتفاق سیاسی در ترکیه خواند و گفت: این اتفاق به عنوان نقطه عطف در تغییر یا عدم تغییر نظام سیاسی ترکیه محسوب می شود.
يکشنبه ۲۷ فروردين ۹۶ - ۱۹:۲۸

کشیده شدن دو سر ریسمان واردات خودرو در گفتگوی 18:30

مدیر کل دفتر صنایع خودرو با رد ادعای انجمن صنفی واردات خودرو گفت: هیچ انحصاری در واردات خودرو برای گروه یا شخصی وجود ندارد.
شنبه ۲۶ فروردين ۹۶ - ۲۱:۱۶
رئیس اتحادیه کفش دست دوز تهران؛

برخی قوانین دست و پای صنعت را بسته اند

رئیس اتحادیه کفش دست دوز تهران، قوانین مالیاتی و ارزش افزوده، مشکلات گمرکی تولید کنندگان برای واردات مواد اولیه را مشکلات امروز صنعت کفش کشور عنوان کرد.
جمعه ۲۵ فروردين ۹۶ - ۱۹:۴۱