عکس و گرافیک

روز طبیعت در استان ها

مردم در سراسر ایران آخرین روز خود از تعطیلات نوروزی و روز طبیعت را با حضور در حاشیه شهرها و فضاهای سبز به پایان رساندند.
دوشنبه ۱۴ فروردين ۹۶ - ۱۲:۳۸

کاریکاتور دوشنبه، 14 فروردین 96

تولید و اشتغال برای همسایه/ روز طبیعت را سیاه نکنیم!/ نشست خواب و خور!/ قبل و بعد از روز طبیعت!!!
دوشنبه ۱۴ فروردين ۹۶ - ۱۰:۱۱

روز طبیعت در تهران

جشن‌ شکوفایی‌ طبیعت‌ جذابیتی‌ خاص‌ دارد و مردم‌ ایران‌ در سیزدهمین روز بهار به‌ دامان‌ طبیعت‌ می‌روند و به‌ تفریح‌، بازی‌ و استراحت‌ می‌ پردازند.
دوشنبه ۱۴ فروردين ۹۶ - ۱۰:۱۰

از توپ بازی تا تاب بازی

هر ساله خانواده های ایرانی در روز طبیعت به دامان طبیعت یا پارک ها می روند، به دور یکدیگر جمع می شوند و اوقات را به شادی و خنده با هم می‌گذرانند.
دوشنبه ۱۴ فروردين ۹۶ - ۰۹:۴۵

مسافران نوروزی در ارگ بم

ارگ تاریخی بم در ایام نوروزی میزبان مسافران زیادی است که از سراسر ایران برای دیدن بزرگترین سازه خشتی جهان به جنوب شرقی استان کرمان سفر می کنند.
دوشنبه ۰۷ فروردين ۹۶ - ۱۲:۴۰

مسابقات نمادین چوگان

مسابقات نمادین چوگان در میدان نقش جهان اصفهان برگزار شد.
دوشنبه ۰۷ فروردين ۹۶ - ۰۹:۱۳

رونمایی از اتوبوس جدید تیم ملی فوتبال

مراسم رونمایی از اتوبوس جدید تیم ملی فوتبال با حضور مسئولان فدراسیون فوتبال از جمله مهدی تاج، محمدرضا ساکت در کمپ تیم های ملی برگزار شد. این اتوبوس با حمایت هواداران تیم ملی تهیه شده است.
يکشنبه ۰۶ فروردين ۹۶ - ۱۷:۴۲

رخت شوی خانه - زنجان

مجموعهٔ تاریخی رخت‌شوی‌خانه در قلب بافت تاریخی شهر زنجان که منطبق بر حصار قدیمی شهر می‌باشد، در یک منطقهٔ پرتراکم مسکونی احداث شده‌ است. مردم شهر لباس و رخت خود را در آن محل می‌شسته‌اند. چنین کاربری برای یک بنای عمومی در جهان مشابه ندارد یا کم‌نظیر است.
يکشنبه ۰۶ فروردين ۹۶ - ۱۰:۲۱

کوه آتشگاه در اصفهان

آتشگاه اصفهان در هشت کیلومتری غرب این شهر روی کوهی کوچک قرار دارد که ویرانه هایی از خشت های ضخیم و محکم از آن باقی است. بر اساس بررسی های انجام شده قدمت این بنا به بیش از سه هزار سال قبل از میلاد مسیح می رسد. از بالای این تپه تا کیلومترها از هر چهار طرف اصلی شهر اصفهان را می‌توان به خوبی مشاهده کرد و به اعتقاد بسیاری از باستانشناسان از این محل به عنوان «دژ» برای محافظت از منطقه «ماربین» یا «مهربین» اصفهان استفاده می شده است.
شنبه ۰۵ فروردين ۹۶ - ۱۵:۰۹

جشن نوروز در باکو

همه ساله با فرا رسیدن بهار و نوروز باستانی، محله شهر قدیم باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شاهد برگزاری جشن نوروزی است. این جشن همراه با مراسم آئینی و حماسی در کنار موسیقی آذری برگزار می شود. . در این جشنواره، همچنین آذری ها با ارائه صنایع دستی و غذاهای سنتی خودشون از مهمانان پذیرایی می کنند. موسیقی و تصنیف های آذری، جزء اصلی این جشن محسوب می شود.
شنبه ۰۵ فروردين ۹۶ - ۱۱:۴۹

گردشگران نوروزی در تخت جمشید

مجموعه میراث جهانی تخت جمشید در ایام نوروز میزبان مهمانان نوروزی از نقاط مختلف کشور و جهان است.
شنبه ۰۵ فروردين ۹۶ - ۰۹:۳۸

جشنواره نوروزگار برج میلاد تهران

جشنواره نوروزگار در مجموعه برج میلاد برگزار می‌شود. این جشنواره شامل بخش‌هایی از قبیل برگزاری آئین‌ها و موسیقی اقوام مختلف، مجموعه‌ای از مشاغل تهران قدیم، سالن بازی کودکان و سرگرمی‌های شاد و مفرح دیگر است.
جمعه ۰۴ فروردين ۹۶ - ۱۸:۱۸