گزارش خبرنگاران

بازتاب حضور میلیونی ملت ایران در رسانه های خارجی

حضور مردم ایران در جشن سی‌ و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ورود نظام اسلامی به چهل‌سالگی چنان بود که علاوه بر رسانه های معتبر بین المللی، حتی رسانه های معاند نیز مجبور به اعتراف این حضور میلیونی شدند.
دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶ - ۱۸:۴۳

گرامی داشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در سوریه

همزمان با جمهوری اسلامی، آیین گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور جمعی از مقامات سوریه و احزاب این کشور، سفرای کشورهای خارجی و جمعی از دوستداران انقلاب اسلامی در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق برگزار شد.
دوشنبه ۲۳ بهمن ۹۶ - ۱۸:۰۲

حضور پر شور جامعه ورزش در حماسه ملت ایران

جامعه ورزش در سی و نهمین فجر انقلاب شکوهمند اسلامی روز باشکوهی را در کنار اقشار مختلف مردم رقم زدند و حضور پرافتخار خود را در جشن تولد انقلاب به منصه ظهور رساندند.
يکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶ - ۱۵:۱۵

جلوه حضور در سرتاسر ایران اسلامی

در طلیعه فجر چهلم انقلاب اسلامی، راهپیمایی باشکوه 22 بهمن علاوه بر تهران در بیش از هزار شهرستان،‌ شهر و بخش و در بیش از 4 هزار روستا برگزار شد.
يکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶ - ۱۴:۳۱

بیست و دوم بهمن تماشایی

حقیقت انقلاب امروز در خیابان های پایتخت و سراسر این سرزمین پر عظمت دوباره تجلی یافت و بیست و دوم بهمنی تماشایی را در تاریخ ایران عزیز رقم زد.
يکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶ - ۱۴:۲۳

گلچینی از جشن انقلاب

حقیقت انقلاب امروز در خیابان های پایتخت و سراسر این سرزمین پر عظمت دوباره تجلی یافت و بیست و دوم بهمنی تماشایی را در تاریخ ایران عزیز رقم زد.
يکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶ - ۱۳:۳۶

گرامیداشت 22 بهمن در لندن و مسکو

آئین گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با حضور شماری از شخصیت های علمی، فرهنگی، مذهبی و سیاسی در مرکز اسلامی انگلیس برگزار شد.
يکشنبه ۲۲ بهمن ۹۶ - ۰۷:۵۶

ایران سراسر آماده حماسه

مردم از هر قشر و طبقه و با هر خواستگاه اجتماعی و اقتصادی خود رو برای حضوری تماشایی، در راهپیمایی سالروز پیروزی انقلاب و خلق به یادماندنی ترین روز سال 96 آماده کردند.
شنبه ۲۱ بهمن ۹۶ - ۲۲:۳۱

همه می آییم...

مردم ایران اسلامی فردا با حضور در راهپیمایی با شکوه 22 بهمن حماسه ای دیگر رقم خواهند زد.
شنبه ۲۱ بهمن ۹۶ - ۲۰:۴۴

احزاب، تشکل ها، اصناف و روزنامه ها: با مردم در جشن انقلاب همراه هستیم

اعلام آمادگی احزاب، تشکل های سیاسی و مذهبی، گروه ها، نمایندگان اصناف و تشکل های مردمی برای حضوری باشکوه در راهپیمایی 22 بهمن.
شنبه ۲۱ بهمن ۹۶ - ۲۰:۳۴

گروه سرود 5 هزار نفری دانش آموزی

دانش آموزان اهوازی در اجتماع 5 هزار نفری سرود انقلاب اسلامی را به مناسبت سی و نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی اجرا کردند.
شنبه ۲۱ بهمن ۹۶ - ۱۷:۱۳

اهدای خون در راهپیمایی 22 بهمن

سازمان انتقال خون استان تهران اعلام کرد: پایگاه های ثابت و موقت این سازمان، همزمان با راهپیمایی 22 بهمن آماده ارائه خدمات به اهدا کنندگان خون است.
شنبه ۲۱ بهمن ۹۶ - ۱۷:۰۵