گزارش خبرنگاران

همایش پدافند بیو سایبر

رئیس سازمان پدافند غیر عامل با اشاره به روند تلفیق فضای سایبری و سلامت در جهان بر ضرورت شناخت تهدیدها و آسیب های این حوزه تاکید کرد.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۵:۱۱

توصیه ای به دارودسته نیویورکی ها

وزیر امور خارجه مداخلات خارجی را علت اصلی نا آرامی در منطقه دانست و تاکید کرد: جنگ آمریکا در عراق پیامدهایی داشت که یکی از آنها گسترش افراط گرایی بود.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۳:۴۷

بازگشت کیمیاگران جوان

تیم المپیاد شیمی دانش آموزی ایران که در چهل و نهمین دوره المپیاد جهانی شیمی تایلند رتبه سوم جهان را به خود اختصاص دادند، به میهن بازگشتند.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۱۰:۳۸

اردو آماده سازی تیم ذوب آهن قبل از آغاز فصل

در حالیکه چند روز تا آغاز هفدهمین لیگ برتر فوتبال ایران باقی مانده تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به سرمربیگری قلعه نوعی در حال آماده سازی خود هستند.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۰۸:۳۷

قانون های جدید نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال

فدراسیون فوتبال ایران قوانین جدید نقل و انتقال بازیکن در ایران را تشریح کرد. حق رشد بازیکنان، فسخ قرار داد از طرف بازیکن در صورت دریافت حقوق و.... از موارد این قانون است.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۰۸:۳۶

نمایشگاه ترمه و زربافت

مینا و زر به عنوان اولین نمایشگاه لباس هایی از ترمه و زربافت به همت هنرمند ایرانی در مجموعه فرهنگی سعدآباد دایر شده است.
سه‌شنبه ۲۷ تير ۹۶ - ۰۸:۳۴

حرف مردم/ امر به معروف و نهی از منکر

به نظر شما در جامعه ی ما امر به معروف و نهی از منکر وجود دارد؟ توصیه ی شما به مسئولین چیست؟
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۱۶:۱۷

جولان بی حد و مرز اقلام تقلبی در بازار

گازهای برودتی نقش مهمی در سرمادهی یخچال دارند، حال اگر این گازها غیراستاندارد باشند یا موتور را می سوزانند یا زغال می کنند که در این صورت دودش تنها به چشم مصرف کننده می رود.
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۱۴:۱۸

کابینه دوازدهم قدری جوانتر از کابینه یازدهم!

در کمتر از 20 مانده به مراسم تنفیذ، گمانه زنی ها در مورد اعضای کابینه دوازدهم بین سیاسیون آغاز شده اما در این بین واکنش رئیس جمهور قابل تامل است.
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۱۴:۰۲

نوجوان شاهنامه دوست

"شاهنامه‌ی فردوسی به روایت جنگ‌ نامه‌ی طاها قاسمی" عنوان نمایشگاهی از نگاره‌های هنرمند نوجوان، طاها قاسمی است که در نگارخانه میرمیران خانه‌ی هنرمندان ایران به نمایش درآمده است.
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۰۹:۲۳

«برادر انگلستان» رونمایی شد

از کتاب رمان "برادر انگلستان" اثر علیرضا قزوه رونمایی شد. این رمان که به روایت وقایع پس از کودتای 28 مرداد 1332 می‌پردازد تا روزهای پس از انقلاب نیز ادامه پیدا می‌کند و خواننده را وارد حال و هوای داستان می‌کند.
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۰۸:۲۴

«کلاس مجردها »

"صد و پنجاه و دومین کلاس مجردها " با هدف رفع دغدغه های جوانان در تالار ایوان شمس تهران برگزار شد.
دوشنبه ۲۶ تير ۹۶ - ۰۸:۲۱