گزارش خبرنگاران

رقم بدهی باشگاه های فوتبال

در حالی که تا آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر تنها یک ماه باقی مانده است ولی رقم بدهی باشگاه های فوتبال ایران برای فصل جدید، نگران کننده شده است.
يکشنبه ۰۴ تير ۹۶ - ۱۰:۵۳

گشایش باغ کتاب تهران

مجموعه" باغ کتاب تهران " با عنوان بزرگترین مرکز رشد کشور برای کودکان و نوجوانان با زیربنایی به مساحت 65 هزار مترمربع به زودی گشایش می یابد.
يکشنبه ۰۴ تير ۹۶ - ۰۹:۲۶

آغاز تمرینات غیر رسمی آبی ها

تیم فوتبال استقلال، چند روزی است که تمرینات خود را برای حضور در فصل جدید لیگ برتر آغاز کرده است این تیم از 12 تیرماه برای برپایی اردوی تدارکاتی به ارمنستان سفر خواهد کرد.
يکشنبه ۰۴ تير ۹۶ - ۰۸:۳۹

در برخی کشورها، یکشنبه عید است

برخی کشورهای جنوب شرق آسیا از جمله مالزی و اندونزی فردا یکشنبه را اول ماه شوال و عید فطر اعلام کردند.
شنبه ۰۳ تير ۹۶ - ۱۹:۴۳

پیوند قلب 11 کودک عمری دوباره به آنها داد

اهدای عضو به یازده کودک جان دوباره بخشید. این کودکان در لیست پیوند قلب بیمارستان شهید رجایی به انتظار عضو اهدایی بودند.
شنبه ۰۳ تير ۹۶ - ۱۳:۴۷

آغاز تمرینات تیم فوتبال سپیدرود رشت

تیم فوتبال سپیدرود رشت که برای اولین بار در لیگ برتر حضور پیدا کرده خود را برای حضور در لیگ هفدهم آماده می کند.
شنبه ۰۳ تير ۹۶ - ۰۸:۴۵

«ماه عسل» در دوازدهمین سال

برنامه "ماه عسل" یکی از برنامه های تلویزیونی پرطرفدار ماه رمضان، دوازدهمین سال پیاپی همراه خانواده ایرانی است. پیش تولید ماه عسل امسال از آذر ماه 95 کلید خورد و بیش از 100 نفر بطور مستقیم و غیرمستقیم در تولید آن نقش داشتند. در 12 سال گذشته 250 قسمت از این برنامه بروی آنتن رسانه ملی رفته است.
شنبه ۰۳ تير ۹۶ - ۰۸:۱۰

فریاد مظلومیت فلسطین در روز قدس

رئیس جمهور در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: امسال روز قدس حساب دیگری دارد هم به خاطر حضور تروریست‌ها در منطقه که مورد حمایت رژیم صهیونیستی هستند و مردم قاطعانه می‌خواهند تروریست‌ها را از منطقه برانند و هم حضور آمریکاست که همواره به فکر تجاوز به حقوق مردم بوده است.
جمعه ۰۲ تير ۹۶ - ۱۳:۳۴

افطاری در مسکو در آستانه روز قدس

مسجد یادبود در پارک پیروزی مسکو یکی از مراکز اصلی عبادی مسلمانان است و هر شب یکی از کشورها میزبان افطاری روزه داران می شود.
جمعه ۰۲ تير ۹۶ - ۰۸:۴۷

طنین مظلومیت فلسطین در روز قدس

غریو حمایت از فلسطین و انزجار از اشغالگران صهیونیست، امروز در بسیاری از کشورها طنین انداز می شود. مردم ایران اسلامی نیز با حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس بر حقوق ملت فلسطین تاکید خواهند کرد.
جمعه ۰۲ تير ۹۶ - ۰۸:۴۲

افزایش شمار تلفات انفجار تروریستی هلمند به 34 تن

در انفجار خونین شهر لشکرگاه در مرکز استان هلمند افغانستان، دسته کم34 تن کشته و 60 نفر زخمی شده اند. عامل انتحاری خودروی خود را مقابل شعبه کابل بانک منفجر کرده است.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۲۰:۳۳

افطاری بهانه ای برای تجدید میثاق رزمندگان

در آخرین روزهای ماه رمضان، جمعی از رزمندگان و جانبازان 8 سال دفاع مقدس در ضیافت افطاری دور هم جمع شدند و خاطرات آن سال ها را زنده کردند.
پنجشنبه ۰۱ تير ۹۶ - ۱۹:۱۱