گزارش خبرنگاران

تلاش آمریکا برای فرار از افتضاح 16 ساله

مقامات آمریکایی با وجود آنکه می دانند بازنده اول و آخر جنگ بی ثمر افغانستان هستند بازهم در تلاش اند تا حضور خود را از طریق پاکستان در افغانستان حفظ کنند.
دوشنبه ۱۹ تير ۹۶ - ۲۰:۴۵

جنایت صهیونیست ها؛ شهادت شیرخواره 18 ماهه

در جدیدترین اقدام وحشیانه تروریستهای صهیونیستی، یک کودک 18 ماه به شهادت رسید.
دوشنبه ۱۹ تير ۹۶ - ۱۸:۱۸

بررسی ساز و کارهای مبارزه با تروریسم در اجلاس کالکان

اجلاس منطقه ای کارگروه عملیات مبارزه با تروریسم(کالکان) با حضور وزیر کشور، فرمانده نیروی انتظامی و همچنین رئیس سازمان اینترپل با هدف بررسی سازو کارهای مبارزه با تروریسم تهران آغاز شد.
دوشنبه ۱۹ تير ۹۶ - ۱۴:۱۱

عیادت از حبیب اله کاسه ساز

حبیب الله کاسه ساز از تهیه‌کنندگان بزرگ و باسابقه سینمای ایران ، در بستر بیماری است. کاسه ساز ، از بهمن سال گذشته، روند درمان بیماری سرطان خود را آغاز کرده است .
دوشنبه ۱۹ تير ۹۶ - ۱۳:۲۵

سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی

هم زمان با 15 شوال سالروز وفات حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) آئین تعویض پرچم بارگاه ملکوتی آن حضرت برگزار شد.در این مراسم که شماری از ارادتمندان و شیفتگان حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) حضور داشتند ، پرچم مشکی عزا بر فراز بارگاه آن حضرت در شهر ری برافراشته شد.
دوشنبه ۱۹ تير ۹۶ - ۱۲:۴۵

جنت البقیع نمایشگاهی روح افزا

نمایشگاه گروهی عکس جنت البقیع در حوزه هنری گشایش یافت. نمایشگاه عکس گروهی جنت البقیع در گالری شماره یک خانه عکاسان ایران حوزه هنری تا 26 تیر پذیرای علاقمندان است .
دوشنبه ۱۹ تير ۹۶ - ۱۰:۵۳

رونمایی از مستند هویدا

مستند هويدا محصول خانه مستند انقلاب اسلامي رونمايي شد. اين مستند در يك قالب سينمايي و 4 قسمت تلويزيوني تهيه شده و قرار است به زودي در شبكه هاي مختلف رسانه ملي پخش شود.
دوشنبه ۱۹ تير ۹۶ - ۱۰:۵۱

مرگ ماهی ها در تالاب هامون

خشکسالی تالاب هامون موجب مرگ میلیونها ماهی شده و خسارت فراوانی به صیادان منطقه وارد کرده است.
دوشنبه ۱۹ تير ۹۶ - ۰۸:۴۹

برج گرنفل و ادامه اعتراض ها به ناعدالتی مسئولان انگلیسی

نگرانی انگلیسی ها از نامن بودن حدود یک سوم از 600 برج موجود در انگلیس و در کنار آن بی توجهی مسئولان به حادثه دیدگان برج گرنفل، انگلیسی ها را روانه خیابان کرد.
يکشنبه ۱۸ تير ۹۶ - ۱۸:۴۸

خودرو حریم خصوصی است؟

ماجرای حریم خصوصی مدت هاست در ایران مورد مناقشه است؛ از پوشش افراد و حضور آنها در میان مردم گرفته تا داشتن ماهواره در خانه. حریم خصوصی داخل خودرو هم چند سالی است که مورد بحث است ولی کارشناسان درباره خصوصی یا عمومی بودن آن به اجماع نرسیده اند. در گزارشی مردم در این باره نظرات خود را مطرح می کنند.
يکشنبه ۱۸ تير ۹۶ - ۱۴:۰۴

آرایش لیگ برتری ها در فصل 17

تیم های حاضر در لیگ برتر فوتبال ایران، با چه تغییراتی در فصل هفدهم حضور خواهند داشت؟ در این گزارش به بررسی نقل و انتقالات تیمهای برتر فصل قبل پرداخته شده است.
يکشنبه ۱۸ تير ۹۶ - ۱۱:۲۳

ساکت، جانشین اسدی شد

پس از 2 سال و 5 ماه و 6 روز جدال لفظی اسدی دبیر کل فدراسیون فوتبال با کی روش سرمربی تیم ملی ایران، اسدی رفت و ساکت جانشین وی شد.
يکشنبه ۱۸ تير ۹۶ - ۰۸:۴۵