گزارش خبرنگاران

نمایشگاه استعدادهای درخشان

در این نمایشگاه آثاری از 9 گروه پژوهشی علمی شیمی، فیزیک، زیست شناسی، نجوم، برنامه نویسی کامپیوتر، الکترونیک، مکانیک، فیلم سازی و مکاترونیک ارائه شده است.
يکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵ - ۲۰:۱۴

معرفی برترین های مد

برگزیدگان جشنواره مد و لباس فجر معرفی شدند.
يکشنبه ۲۲ اسفند ۹۵ - ۱۷:۴۳

جشنواره تخم مرغ های رنگی

دومین جشنواره هنرهای شهری «بهارستان» میزبان جمعی از کودکان سندرم دان است تا برای بهار تهران، تخم مرغ‌های نوروزی نقاشی کنند.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۲۱:۰۲

سوت/ از طور دیگر کمالوند تا قول دوم زمانی

آغاز اردوی تیم ملی فوتبال با تاخیر دو روزه/ سفر کی روش به روسیه/ اختلاف در داوری گسترش فولاد و صبا/ اعتصاب فوتبالیست ها به دلیل مشکلات مالی را در سوت این هفته ببینید.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۲۱:۰۱

پایان جام جهانی کیک بوکسینگ

در پایان رقابتهای جام جهانی کیک بوکسینگ در ایران، سینا کریمیان، محمد مرادی و آرمین ابراهیم پور از ایران و علی اصغر حسینی از افغانستان عنوان های برتر را از آن خود کردند.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۱۷:۴۱

فوتبال کودکان کار

نخستین مسابقات لیگ فوتبال کودکان کار با حضور 6 تیم در مجموعه ورزشی شهید دستگردی تهران و در حضور حمید استیلی، آرش میراسماعیلی، مهدی حسینی نسب، مصطفی قنبرپور و ابراهیم شکوری برگزار شد.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۱۶:۴۵

دو جشنواره سنتی در لرستان

دو جشنواره تزئین سفره نوروز و غذای سنتی در مدارس استان لرستان به طراحی و تلاش دانش آموزان برپا شده است تا ضمن آشنایی با آداب و رسوم کهن فارسی، کار گروهی را در کنار یکدیگر به تجربه بنشینند.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۱۴:۵۷

تفاهم نامه اقتصادی ایران و اوکراین

ششمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی ایران و اوکراین با امضا چند سند همکاری در زمینه های مختلف پایان یافت. این اسناد در برگیرنده توسعه همکاری‌ها در زمینه‌های کشاورزی، سرمایه گذاری و مالی، تجاری، اتاق‌های بازرگانی، صنعتی و معدنی، فولاسازی، ماشین آلات، زمین شناسی، بانکی، نفت و گاز، پتروشیمی، حمل و نقل، گردشگری، بهداشت، ورزش و جوانان، ارتباطات و خدمات مشاوره مهندسی است.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۱۱:۲۹

سوغات سه هزار ساله

ابزار آلات فلزی از صنایع دستی مهم کرمانشاه به شمار می رود که پیشینه سه هزار ساله ی آن نشان از اصالتش دارد . در این میان، برق چاقوی کرمانشاهی و ظرافت آن در عین دوام و استحکام، هر هنردوستی را به خود جلب می کند.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۱۱:۰۱

حرف تازه عراقچی درباره برجام

عراقچی گفت: توقع از برجام این نبود که تولید و فروش نفت را بالا ببرد این ها بر اساس سیاست های دولت و مدیریت دولت پدیدخواهد آمد از برجام انتظار می رفت که موانع را از سر راه برجام بردارد که تلاشگران حوزه اقتصادی، دولت، وزارتخانه و دستگاه ها بتوانند به حرکت خود ادامه دهند.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۰۹:۴۷

عیدی به کودکان کار

نمایشگاه و بازارچه خیریه به نفع کودکان کار و خیابانی در منطقه چهار تهران گشایش یافت.
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ - ۰۹:۰۴

آماده سازی تیم های دانشجویی

تیم های ورزشی دانشجویان پسر و دختر در 5 رشته ورزشی خود را برای مسابقات دانشگاه های جهان آماده می کنند.
جمعه ۲۰ اسفند ۹۵ - ۱۳:۰۷