مشروح

اخبار مشروح پنج شنبه ۲۲ خرداد ۹۹

بهره برداری از ۵ طرح بزرگ صنعتی و معدنی در استان‌های اصفهان و خراسان رضوی با دستور رئیس جمهور وسفر رئیس قوه قضاییه به شیراز عناوین مهترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
پنجشنبه ۲۲ خرداد ۹۹ - ۱۴:۱۶

مشروح ۲۰، چهارشنبه ۲۱ خرداد ۹۹

تشکیل کارگروه بررسی علت گرانی مسکن، آخرین آمار وزارت بهداشت از مبتلایان کرونا در کشور، طبری در دومین جلسه دادگاه و ادامه اعتراضات مردمی ضد تبعیض و بی عدالتی در آمریکا، عناوین مهم این بخش خبری است.
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۹۹ - ۲۰:۵۵

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ چهارشنبه ۱۹ خرداد ۹۹

گرد همایی پیشکسوتان و کارشناسان فوتبال کشورمان برای بررسی و حل مشکلاتِ این رشته، مهمترین عنوان این بخش خبری است.
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۹۹ - ۱۵:۰۴

اخبار مشروح ۱۳ چهارشنبه، ۲۱ خرداد ۹۹

سخنان رئیس جمهور در جلسه دولت: پایانی برای کرونا متصور نیست، پروتکل های بهداشتی همچنان رعایت شود، دستگاه های مسئول، نظارت کنند؛ گزارش وزیران نیرو و راه و شهرسازی به نمایندگان مجلس شورای اسلامی؛ نشست مشترک رئیس مجلس شورای اسلامی با اعضای شورای نگهبان و... آمریکا: معترضان به بی عدالتی، همچنان پای کار؛ عناوین مهمترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
چهارشنبه ۲۱ خرداد ۹۹ - ۱۴:۲۵

مشروح 20، سه شنبه 20 خرداد 99

توصیه رئیس جمهور به دارندگان سهام عدالت، صحبت های وزی اقتصاد در شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی، ششمین و آخرین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده روح اله زم و ادامه اعتراضات به بی عدالتی و تبعیض نژادی در آمریکا از عناوین این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۲۰ خرداد ۹۹ - ۲۱:۴۴

خبر ورزشی 14:30، سه شنبه 20 خرداد 99

نشست ستاد عالی بازی‌های ساحلی 2020 با حضور وزیر ورزش عنوان نخست این بخش خبری است.
سه‌شنبه ۲۰ خرداد ۹۹ - ۱۶:۰۴

خبر ۱۳ سه شنبه ۲۰ خرداد

نشست ستاد هماهنگی اقتصادی دولت، رئیس جمهور: سهام عدالت خود را نفروشید؛ نشست غیرعلنی مجلس با وزیر نفت و اطلاعات؛ تاکید قوه قضائیه بر برخورد با مفسدان و متخلفان؛ و آمریکا همچنان صحنه تظاهرات ضد نژادپرستی و بی عدالتی از عناوین این بخش خبری بود.
سه‌شنبه ۲۰ خرداد ۹۹ - ۱۴:۲۱

خبر مشروح ۲۰ دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی محبت آمیز از حرکت جهادی فرماندهان و کارکنان شناورهای نفتکش جمهوری اسلامی ایران که محموله فرآورده‌های نفتی را به کشور ونزوئلا منتقل کردند قدردانی نمودند.
دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹ - ۲۱:۳۵

اخبار ورزشی ۱۴:۳۰ دوشنبه، ۱۹ خرداد، ۹۹

ورزش بهترین راهکار برای پیشگیری و درمان اعتیاد، مهمترین عناوین خبر‌های این بخش خبری است.
دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹ - ۱۵:۵۲

اخبار مشروح ۱۳ دوشنبه، ۱۹ خرداد ۹۹

هشدار رئیس قوه قضاییه به متهمان اقتصادی متواری از کشور، آغاز روند پرداخت 50 هزار میلیارد تومان تسهیلات، به کسب و کارهای آسیب دیده از کرونا، عناوین مهترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹ - ۱۴:۱۲

مشروح 20، یکشنبه 18 خرداد 99

پیش بینی هواشناسی از تابستان گرم، نخستین جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده اتهامات معاون اجرایی سابق حوزه ریاست قوه قضائیه و ادامه اعتراضات سراسری به تبعیض نژآدی در آمریکا از مهمترین عناوین این بخش خبری است.
يکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ - ۲۱:۲۴

اخبار مشروح ۱۳ یکشنبه، ۱۸ خرداد ۹۹

تصمیم گیری درباره نحوه کمک به مشاغل آسیب دیده از کرونا در نشست ستاد اقتصادی دولت، آمریکا در بحران تظاهرات گسترده سراسری ضد نژادپرستی و تبعیض در صدها شهر بزرگ و کوچک، عناوین مهترین اخبار مشروح ۱۳ امروز است.
يکشنبه ۱۸ خرداد ۹۹ - ۱۴:۲۱