مشروح

خبر 20 ، سه شنبه 15 فروردین 96

آغاز بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات از پس فردا/ اعضای هیئت اجرایی مرکزی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست‌ جمهوری مشخص شدند/ سامانه بارشی فعال امشب از کشور خارج می شود و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۱۵ فروردين ۹۶ - ۲۰:۵۷

خبر ورزشی 14:30، سه شنبه 15 فروردین 96

هفته بیست و ششم سری آ ایتالیا با شکست خانگی اینتر به پایان رسید/ نام پارالمپیکی های ایران در کتاب گینس ثبت شد/ مر حله نیمه نهایی رقابتهای والیبال زیر 19 سال آسیا در میانمار و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۱۵ فروردين ۹۶ - ۱۵:۲۰

اخبار مشروح 13، سه شنبه 15 فروردین 96

رئیس مجلس از دولت خواست برای حمایت از تولید ملی و اشتغال برنامه اجرایی بدهد/ کمیته امور مالی مجلس نمایندگان آمریکا امشب در مورد تحریم های غیرهسته ای علیه ایران جلسه دارند/ سخنگوی دولت از تحقق 96 درصدی بودجه سال گذشته خبر داد و چندین خبر دیگر.
سه‌شنبه ۱۵ فروردين ۹۶ - ۱۴:۲۵

خبر 20؛ یکشنبه 13 فروردین 96

بازگشت مسافران نوروزی/ پایان تعطیلات و آغاز فعالیت های تحصیلی از فردا/ تا پایان روز یازدهم فروردین بیش از یک میلیون و 550 هزار مسافر با شبکه حمل و نقل ریلی جا به جا شدند. در حوزه هواپیمایی نیز 24 هزار پرواز با 3 میلیون مسافر ثبت شده است و چند خبر دیگر.
يکشنبه ۱۳ فروردين ۹۶ - ۲۱:۵۴

خبر ورزشی 14:30 یکشنبه 13 فروردین 96

کاراته وان دبی/ والیبال زیر 19 سال آسیا/ اردوی تیم ملی تکواندو اعزامی به مسابقات کشورهای اسلامی/ فوتبال اروپا/ بسکتبال ان بی ای و چندین خبر دیگر
يکشنبه ۱۳ فروردين ۹۶ - ۱۶:۲۳

اخبار مشروح 13 یکشنبه 13 فروردین 1396

روز پایانی تعطیلات نوروزی، بازگشت مسافران، زیر باران ادامه دارد، حضور مردم در بوستان ها و تفرجگاه های خارج شهر در روز طبیعت/ واکنش چین به دو فرمان جدید رئیس جمهور آمریکا، پکن: واشنگتن باید به قوانین تجارت بین المللی احترام بگذارد/ تظاهرات ضد بی عدالتی و نژادپرستی در آمریکا/ افزایش آمار تلفات رانش زمین در کلمبیا به 254 نفر و چندین خبر دیگر
يکشنبه ۱۳ فروردين ۹۶ - ۱۶:۲۲

خبر 20؛ شنبه 12 فروردین 96

ادامه بارندگی و بروز سیلاب در بیشتر مناطق کشور/ از آغاز برنامه سلامت نوروزی 16 هزار و 579 مرکز متخلف به مراجع قضایی معرفی و 4 هزار و 19 مرکز نیز تعطیل شده اند/ درخواست مردم از مسئولان برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و چند خبر دیگر.
شنبه ۱۲ فروردين ۹۶ - ۲۱:۵۷

اخبار مشروح 13 شنبه 12 فروردین 1396

بارش های بهاری و لغزندگی جاده ها یک روز مانده به پایان تعطیلات، افزایش سفرهای نوروزی و کاهش تلفات/ جنگ تجاری آمریکا و چین، صدور دو فرمان اجرایی از سوی ترامپ برای حمایت از تجارت و کاهش کسری تجاری/ ابراز نگرانی سازمان ملل متحد از تصمیم رژیم صهیونیستی برای ساخت شهرک در کرانه باختری و چندین خبر دیگر
شنبه ۱۲ فروردين ۹۶ - ۱۶:۰۹

خبر 20 جمعه 11 فروردین 96

ترافیک سنگین در جاده های هراز ، سوادکوه و محور کرج ـ چالوس سنگین/ گشت تعزیرات در رستوران های شمال پایتخت/ توقعات مردم از مسئولان برای تحقق شعار سال و چند خبر دیگر.
جمعه ۱۱ فروردين ۹۶ - ۲۱:۱۶

خبر ورزشی 14:30 جمعه 11فروردین 96

آغاز هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال/ تنیس مسترز/ بسکتبال ان بی ای/ یورولیگ اروپا و چندین خبر دیگر
جمعه ۱۱ فروردين ۹۶ - ۱۷:۱۰

خبر 13 مشروح 11 فروردین 96

هوا در بیشتر مناطق کشور تا 13 فروردین بارانی است/ توجه به مطالبات مردم مهمترین رمز موفقیت مسئولان/ فعالیت نوروزی اورژانس و چند خبر دیگر.
جمعه ۱۱ فروردين ۹۶ - ۱۷:۰۶

اخبار 20؛ پنجشنبه 10 فروردین 96

رئیس جمهور در بین مردم گیلان/ هتل های پایتخت زیر ذره بین گشت مشترک تعزیرات/گرانی بازار میوه در روزهای پایانی تعطیلات و چند خبر دیگر.
پنجشنبه ۱۰ فروردين ۹۶ - ۲۲:۲۴