مشروح

اخبار مشروح 13 یکشنبه 13 فروردین 1396

روز پایانی تعطیلات نوروزی، بازگشت مسافران، زیر باران ادامه دارد، حضور مردم در بوستان ها و تفرجگاه های خارج شهر در روز طبیعت/ واکنش چین به دو فرمان جدید رئیس جمهور آمریکا، پکن: واشنگتن باید به قوانین تجارت بین المللی احترام بگذارد/ تظاهرات ضد بی عدالتی و نژادپرستی در آمریکا/ افزایش آمار تلفات رانش زمین در کلمبیا به 254 نفر و چندین خبر دیگر
يکشنبه ۱۳ فروردين ۹۶ - ۱۶:۲۲

خبر 20؛ شنبه 12 فروردین 96

ادامه بارندگی و بروز سیلاب در بیشتر مناطق کشور/ از آغاز برنامه سلامت نوروزی 16 هزار و 579 مرکز متخلف به مراجع قضایی معرفی و 4 هزار و 19 مرکز نیز تعطیل شده اند/ درخواست مردم از مسئولان برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی و چند خبر دیگر.
شنبه ۱۲ فروردين ۹۶ - ۲۱:۵۷

اخبار مشروح 13 شنبه 12 فروردین 1396

بارش های بهاری و لغزندگی جاده ها یک روز مانده به پایان تعطیلات، افزایش سفرهای نوروزی و کاهش تلفات/ جنگ تجاری آمریکا و چین، صدور دو فرمان اجرایی از سوی ترامپ برای حمایت از تجارت و کاهش کسری تجاری/ ابراز نگرانی سازمان ملل متحد از تصمیم رژیم صهیونیستی برای ساخت شهرک در کرانه باختری و چندین خبر دیگر
شنبه ۱۲ فروردين ۹۶ - ۱۶:۰۹

خبر 20 جمعه 11 فروردین 96

ترافیک سنگین در جاده های هراز ، سوادکوه و محور کرج ـ چالوس سنگین/ گشت تعزیرات در رستوران های شمال پایتخت/ توقعات مردم از مسئولان برای تحقق شعار سال و چند خبر دیگر.
جمعه ۱۱ فروردين ۹۶ - ۲۱:۱۶

خبر ورزشی 14:30 جمعه 11فروردین 96

آغاز هفته بیست و پنجم لیگ برتر فوتبال/ تنیس مسترز/ بسکتبال ان بی ای/ یورولیگ اروپا و چندین خبر دیگر
جمعه ۱۱ فروردين ۹۶ - ۱۷:۱۰

خبر 13 مشروح 11 فروردین 96

هوا در بیشتر مناطق کشور تا 13 فروردین بارانی است/ توجه به مطالبات مردم مهمترین رمز موفقیت مسئولان/ فعالیت نوروزی اورژانس و چند خبر دیگر.
جمعه ۱۱ فروردين ۹۶ - ۱۷:۰۶

اخبار 20؛ پنجشنبه 10 فروردین 96

رئیس جمهور در بین مردم گیلان/ هتل های پایتخت زیر ذره بین گشت مشترک تعزیرات/گرانی بازار میوه در روزهای پایانی تعطیلات و چند خبر دیگر.
پنجشنبه ۱۰ فروردين ۹۶ - ۲۲:۲۴

اخبار مشروح 13؛ پنجشنبه 10 فروردین 95

بهره برداری از چند طرح صنعتی و عمرانی در سفر رئیس جمهور به گیلان/ واکنش ایران به بیانیه پایانی نشست سران اتحادیه عرب؛ سخنگوی وزارت خارجه: اتحادیه عرب دوست و دشمن را اشتباه نگیرد/ رد ادعاها درباره ارسال سلاح از ایران به یمن در شورای امنیت سازمان ملل و چند خبر دیگر.
پنجشنبه ۱۰ فروردين ۹۶ - ۱۶:۲۸

خبر 20 چهارشنبه 9 فروردین 96

محورهای ارتباطی کشور امروز ترافیک سنگین نداشت/ آتش سوزی در روستای گردشگری امام زاده ابراهیم شفت مهار شد/ گشت مشترک تعزیرات حکومتی در رستوران های یک مرکز گردشگری پایتخت و چند خبر دیگر.
چهارشنبه ۰۹ فروردين ۹۶ - ۲۱:۲۷

خبر ورزشی 14:30 چهارشنبه 9 فروردین 96

برزیل به جام جهانی 2018 صعود کرد / تیم ملی فوتبال ایران با پیروزی دیروز برابر چین برای صعود به جام جهانی 2018 روسیه 3 امتیاز دیگر نیاز دارد/ در فوتبال دیشب ایتالیا برد و شکست فرانسه و پرتغال همراه بود و چند خر دیگر.
چهارشنبه ۰۹ فروردين ۹۶ - ۱۶:۲۳

اخبار 13 چهار شنبه 9 فروردین 96

تردد در بیشتر جاده های کشور ، روان است/ سیف گفت: اتصال سوئیچ کارت های بانکی ایران- روسیه و انتقال بخشی از تسویه حساب های بین المللی به بانک های روسی/ در سال جدید مهمترین اولویت های مردم کدام اند؟ و چند خبر دیگر.
چهارشنبه ۰۹ فروردين ۹۶ - ۱۴:۵۵

خبر 20 سه شنبه 8 فروردین 96

بارش های رگباری تا پایان تعطیلات / ترافیک در محورهای منتهی به شهرهای گردشگر پذیر همچنان نیمه سنگین است/ بانک مرکزی نرخ تورم دوازده ماه منتهی به اسفند 95 رو 9 درصد اعلام کرد و چند خبر دیگر.
سه‌شنبه ۰۸ فروردين ۹۶ - ۲۲:۱۳